Polecane posty

sezzer    0

Witam mam zamiar kupic siewnik kongskilde eco line 3 m mam zapytanie co do belki zawieszenia miedzy nowym a starym modelem chodzi mi o wytrzymałosc prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin12    0

Hej ja też sie przymierzam do tego siewnika. W jakim składzie kupujesz i jaka orientacyjnie cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suffeks    207

ja tez, gdzie kupujecie i za ile?

 

nie wiem czy 1 talerz czy 2

 

takze mysle nad tymi sciezkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boosky    4

ja już kupiłem w standardzie cały, dzisiaj mi przywieźli


... bo wszystko zaczyna się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek104    0

Ja siewnik kongskilde EcoLine 3m zakupiłem wiosną tego roku. Zakupu dokonałem w firmie Savona Sp. Z.O.o w Rudniku Szlacheckim. Za ten siewnik ze ścieżkami, znacznikami i większą szkrzynią ładunkową zapłaciłem 23000 netto. Jestem z niego bardzo zadowolony gdyż sianie tym siewnikiem to przyjemność. Jedyne czego mi brakuje do niego to agregat uprawowo siewny gdyż nie starczyło już z programu PROW;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

No właśnie. Dwutarczowa redlica jest na pewno cięższa. Ja się zastanawiam nad jednotarczową. Chcę tym siewnikiem siać zboża i drobnonasienne. Próbował ktoś z Was podsiać koniczynę bez uprawy takim siewnikiem? Jedna tarcza z dociskiem wystarczy? Część koniczyny mi wypadła i zastanawiam się jak ją dosiać bez zbędnej uprawy. Ile u Was chcą dilerzy za ten siewnik z talerzami?

Edytowano przez maniek33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Dokładnie tak, w Ecoline jest jedno tarczowa, i można domówić takie ograniczniki głębokości takie płozy jakby. W Profiline można redlice jedno tarczową (oznaczenie ER) i dwu tarczową (oznaczenie DR). W tych siewnikach można zamontować kółka dogniatająco kopiujące.


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin31    5

Czy ktoś może zmieniał szerokość ustawienia ścieżek w siewniku ecoline 300. Fabrycznie mam ustawione zbyt szeroko i nie pasują mi do ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podjadacz    18

warto zainwestować  pieniądze w taki siewnik czy lepiej jakiś inny dobry kupic ? sam  już nie wiem jaki bedzie dobry dlatego pytam


bla bla bla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj