Skocz do zawartości

Polecane posty

Fartrac675dt    89

Ja też bym wybrał 4 skiby nawet te obrotowe bo nie ma sensu pługa brać 5 później wszystko mniej stabilne ale i jak idzie orka to 5 stawia duży opór dla ciagnika lepsze cztery masywne i pewne ze uciągniesz niż 5 przy których bedzie stękać zetorek

ziemek256    13

@PawelWlkp

Huard ponad 140cm orki zabierał, ogólnie to był źle ustawiony, na filmie widać że pierwsza skiba nie bierze pełnej szer roboczej, orałem 3 skibami ale przyprowadziłem 4, jak już odprowadzałem pług przejechałem 4 razy w polu żeby Zetorka wypróbować. :) A do siebie kupiłem Frosta 3x45. :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Kamil1998    85

@ziemek256,to nie lepiej kupić o zmiennym rozstawie korpusów w zakresie np: 40-55 czy coś w tym stylu?

cezar90234    4

gdzie niegdzie są gliniaste np. mam z 3 ha przy domu takiej gliniastej ziemii na takim dołku z 1.5ha

a ten pług ma ustawianie vario

a reszta to lekkie

Edytowano przez cezar90234

Fartrac675dt    89

Ciężko będzie na tych 3 ale powinien dać se radę myślę przeciesz to nie jest taki mały traktorek ale pewniejsze na tych 3 ha było by na trzy skiby a na tych lekkich powinien dać radę :)

cezar90234    4

Też tak miśle jak robiliśmy prube u gościa którego kupywałem to 1 szosowo szed na jakiś nieużytkach gdzie zielsko ponad pas jest nawet dumku nie puścił ale myślę lepijej że bendzie 3 polową lub 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się