Skocz do zawartości
andrew

Fendt Trisix

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
Maweric82    0

jesli posadził bym go na swojej glinie to kto by mnie wyciągnął??? taki sobie wolał bym Case Stringera ale na rynku AmerykaNskim pewno znajdzie nabywców, u nas to raczej będzie cud jeśli go wogóle przywiozą na jakiś pokaz, a i pewno okaże się że za oceanem będzie można go kupić za mniejsze pieniądze niż wprost od producenta z Niemiec jek zwykle Europejskim rolnikom wieje wiatr prosto w oczy

oki39    2

Jeju jak wy sie oklamujecie. Poco wogole myslicie ze jest szansa ze on bedzie w polsce to ze taki jest to nie znaczy ze ktos o Polsce myslal. W Polsce pewnie bedzie chocby nawet u Korbanka bo jak bedzie seryjny to go sprowadzi chocby i na pokazy. A jesli ktos by chcial ciagnik 500km to juz dawno by kupil STX-a albo JD

bamber14    0

Przeciez niektórzy sie zgadzaj z tym ze " Ciągnik ma chodzić a nie wyglądać ". Mi sie ten Fendt podoba i jestem pewien ze w polu sobie dobrze poradzi jak kazdy FENDT :P :lol:

Wiadomość z agroFakt.pl

Adik_ziel    3
Przeciez niektórzy sie zgadzaj z tym ze " Ciągnik ma chodzić a nie wyglądać ". Mi sie ten Fendt podoba i jestem pewien ze w polu sobie dobrze poradzi jak kazdy FENDT :P :lol:

Na pewno poradzi sobie w polu jak każdy fendt tylko potrzeba dużo pole zeby miał co robić ;] i zawracanie ;]

Grzesiex    1
A ja mam takie pytanie. Ktos widzial go w pracy? Bo wszyscy po nim jedziecie a nie wiecie jaki jest. Moze Fendt widzial jakies plusy w takiej konstrukcji, napewno bez powody nie wybral gasienicowego.

longerbycz z kad wiesz ze gasienicowe sa o wiele lepsze? Widziales chociarz takiego? Juz nie wspomne czy widziales go w pracy. Fendta nikt jeszcze w polu nie widzial wiedz takie komentarze sobie zostawcie na potem.

Co do miejsc pracy ich, to nie wiadomo jeszcze czy to seryjna produkcjia. A na polskie pola napewno nie, bo jakby ktos potrzebowal to by dawno sobie kupil Case albo JD. Niemcy, Ameryka juz predzej.

Wyglad ujdzie, chociarz przednia czesc mogli by lepiej zrobic. Znamy juz przecierz ta maske, a tu jest wyjatkowo brzydko zmodyfikowana. Tyl juz znacznie lepiej.

brawo.gifbrawo.gifbrawo.gif

MF2007    1

Mi sie podoba. Napewno zrobili go na 3osiach, a nie gąsienicach żeby mógł 60 km/h jeździć.

Jego przewagą jest to, że szybciej dojedzie na pole i jest pierwszym ciągnikiem tej mocy z przekładnią bezstopniową (ma 2 przekładnie Vario).

Myśle, że może podbić rynek ciągników tej mocy szczególnie, że gąsienicowy układ jezdny jest bardzo drogi

black08    3

ciekawe co by powiedzieli w agencji jak by go wpisac na prow :lol: ogolnie fajny choć stylistyka bez szału, ciekawe czy bedzie choc jeden taki pracowal na polskich polach

Pixel    0

Mi się wogóle nie podoba. Jest aż przedziwniony, stylistyka do bani. Wiadomo że pewnie swietne ma warunki pracy w polu, dobry uciąg, podnosnik itd ale ciągnik musi w sobie mieć to coś a nie dwie wielkie maski z tył i z przodu i okropne kołpaki. Jak tym manewrowac? Potrzeba by było 15 kamer i jeszcze więcej lusterek :P Z tej wielkiej czołówki sto razy bardziej wolę te wszystkie gąsienicowe ciągniki a do transportu Fastracka! I kropka :lol:

brzozak2    236
Potrzeba by było 15 kamer i jeszcze więcej lusterek smile.gif

wystarczy inteligentny system i sam sie poprowadzi :lol:

Pixel    0
wystarczy inteligentny system i sam sie poprowadzi :lol:

Tylko czy jest taki system co sam cofnie pod pług czy do jakiegoś w miare ciasnego garażu? :) Może i tak ale zwinny jak Ciapek to on napewno nie jest :P

MF2007    1

Po gębszym namyśle stwierdziłem, że to znakomity ciągnik

Zalety Trisixa:

-prędkość max 60km/h

-przedni TUZ umożliwia zaczepianie maszyn z przodu i z tyłu co zwiększa uniwersalność

-nie duży promień skrętu

-przekładnia bezstpniowa

-operator nie musi sie przyzwyczajać do gąsienic i może sie odrazu przesiąść ze zwykłego ciągnika

-duży komfort dzięki amortyzacji osi

-możliwość orki w bruździe, nie potrzeba specjalnego pługa

-,,psi chód,,

Naprawde myśle, że ten ciągnik sie sprawdzi

pioter    44

nie wiem czy "psi chód" jest w nim możliwy...do ciągnika o mocy 500 KM i tak potrzebny jest specjalny pług :lol: , przedni TUZ, Vario, amortyzacja, 60km/h - to juz wszystko było, tylko nigdy taki ciągnik nie miał 500 KM...i przez to trzy osie... :P

deer    176

Nie no, widzę po postach że trisix w Polsce będzie miał zejście. Korbanki sie nie wyrobią :lol:.

brzozak2    236
nie wiem czy "psi chód" jest w nim możliwy.

raczej nie wydaje mnie sie zeby byl mozliwy, srodkowa os musialaby sie wychylac pod dosc duzym katem

Lukasz4255    2

Uśmiałem sie jak przeczytałem kto to będzie kupował. Mieszkam nie daleko trasy tranzytowej z ukrainą i powiem wam tyle że chociaż często nią nie jeżdżę to w tym roku widziałem już całe mnóstwo i case stx i challengerów i jd serii 9020 a wszystko to jechało do naszych wschodnich sąsiadówicon8.gif

MarcinPL    0
przud ma podobny do 936 vario

brawo za spostrzeżenie ;)

Ja myślę że te fendty będą w Polsce ale dla tych ludzi co mają dużo $ i chcą zaszpanować we wsi ;)

brzozak2    236
brawo za spostrzeżenie ;)

Ja myślę że te fendty będą w Polsce ale dla tych ludzi co mają dużo $ i chcą zaszpanować we wsi ;)

zaszpanowac to mozna nowa "eską" albo mazda rx8 B) ;) , a wierz mi ze jak ktos by sie na niego zdecydowal, to napewno byloby to ekonomicznie uzasadnione, poza tym gosc ktory moze pozwolic sobie na taki sprzet nie bedzie polglowkiem zeby sie popisywac

PronarekP5    25
Już dawno o nim słyszałam, ale premierę miał na Agritechnice. Powiem tyle: LEKKA PRZESADA!!! ;) Wcale on mi się nie podoba. Wygląda jak stare, ciężkie, amerykańskie Vertastile. ;) Też miały 3 osie... Już zgrabniej wyglądają stare Forszajki.

aleś walła mi to on sie podoba jest całkiem całkiem -może mić skręt jak czołgi np. jedna strona hamuje a druga popyla dookola niej ;)

LeF    24

Mnie sie on nie podoba. Jest duzy i ociezały. Na miejscu tez nie zawraca. Wolałbym juz cos na gasienicach albo przegubowca np JD. Ale gdzie mi taki, za malo ha.

Mateo13    0

Ale zjeba***ny wo gole sie mi nie podoba a czy to wo gole fend bo nie wierze??? :rolleyes: O sto raz CASE STX lepszy ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Verdi10
      Witam, poszukuję instrukcji napraw do Fendt 611 LSA z roku 89, mogę się wymienić za instrukcję napraw do Fendta 310 i 311 LSA w języku Niemieckim i Angielskim, posiadam również instrukcję obsługi do Fendt 611-615 LSA i 310-311 LSA w języku szwedzkim, jeśli by ktoś chciał to chętnie się wymienię za instrukcję napraw do 611.

• Przez komichal
      Dzień dobry zastanawiam się nad zakupem fenda 309/308 lsa prosze o opinie na jego temat ile pali czy sie psuje dostępność części i jaki ma sprzęgło

Prosze o pomoc
    • Przez kosti68
      Posiadam profesjonalne , warsztatowe materialy napraw do ciagnikow firmy Fendt....moge powiedziec z praktyki a siedze w tych ciagnikach juz 13 lat ze bez tych materialow porzadna naprawa jest praktycznie niemozliwa. Posiadam rowniez instrukcje w jezyku polskim ( Fendt 700, 800, 900.....nawet do najnowszego Fendt 936) . W razie zainteresowania prosze o kontakt.
    • Przez mav
      Chciałbym żeby te wszystkie osoby które uważają że: "Fendt to najlepszy ciągnik pod każdym względem" podały logiczne i poparte czymś argumenty tego stwierdzenia :rolleyes:

Może w końcu sie wypowiedzą ci co piszą tekst w stylu: Fendt bo Fendt lub podobnych obszernościach wypowiedzi hehe

Jest tu sporo miejsca na dokładne zgłębienie tematu
    • Przez Fendt309lssa
      Witam. Wie ktoś jak ustawić wieksza dawkę pali w pon pie wtryskowej bosch w fendt 309 lsą 1986r.?