andrew

Fendt Trisix

Polecane posty

Mi się podoba i mniemam, że właśnie po zasiągnięciu właściwych i znaczących info od samego producenta być może zakup zostanie sfinalizowany.Nie wypowiadałem się na post powstały ileś tam lat temu bo nie było mnie na forum.Co niby ma wnieść owy mój post.Jeśli to był jak niektœrzy sądzą prototyp to i owszem.Był ale jak sądzę to tylko daleko idący test inżynierów Fendta.Bo co za problem dla każdego producenta kopiować technologie od innych.Co do innego pytania na ilu ha miałby pracować.Jakie to ma znaczenie.Jeśli się opłaca na mniejszym to i owszem.Zasadnością jest by kupił go ktoś mający pole ktore nawet dobrą lornetką przybliżyc nie można.Kosztuje kosmiczne pieniądze ale za technologię trzeba bulić.Co do tego ma sprzęt który posiadam.Sprzęt jest mało ważny ważny jest rynek zbytu i technologia uprawy.Kto w bardzo duzych gospodarstwach jeszcze orze. Wszyscy stosują uprawę bez orki.Kto posiada nawet samojezdny opryskiwacz.Tylko samolot.rolniczy.Ale to nie u nas niestety.Odnosząc się do maszyny, to moc wystarczająca do targania największych pługów(Lemken,Grigoire ).To, że odpowiadam na post sprzed lat kilku nie znaczy, że nie mogę wyrażić swojej opinii.Nawet kilku odpisało na mój post.To, że akurat Fendt może tylko dlatego, że użytkuję coś z tej fabryki i nie narzekam jeszcze .

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Samolot do oprysków. Chyba samych swoich się naoglądałeś albo jakichs innych ruskich filmów. Tam w dobie rozrzutnosci robili takie numery. Samojezdny opryskiwacz może i jest bardziej archaiczny od samolotu. Ale o wiele tańszy w eksploatacji. Ze względu na swoją specyficzną budowę nie czyni w uprawach dużych szkód. Wobrażasz sobie samolot z lancami 24, 36 czy tam ileś metrów. Lanie wody z góry jest mało precyzyjne zastanów się co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

q

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

oj, ja też pamiętam sianie nawozów Antkiem i powiem wam że z 10m. od miedzy z PGR nigdy nie sialiśmy nawozów, a zborze i tak co roku zaliczało glebę, o rowach i asfalcie już nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Waldemarze - piszesz i zaprzeczasz sobie sam. Nie ważny jest sprzęt tylko technologia uprawy - oto zaprzeczenie. Bez odpowiedniego sprzętu nie można wykonać odpowiednich zabiegów no chyba że siejesz w ściernisko po kultywatorze 16 zębowym i uważasz to za uprawę bezorkową. Kolejna kwestia - wg Ciebie lepszy jest Fendt Trisix niż Case STX bo... Fendt którego masz Cię nie zawiódł - argumentacja godna pożałowania. Kolejny post bez sensu, nie wnosi nic do tematu. I jeszcze jedno - nie odpowiedziałeś na pytanie ile ha obrabiasz. Zaraz pojawią się posty że zazdroszczę itp ale... tak jak wszyscy nie lubię bajkopisarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

q

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5

Raczej wymyśla coś nowego, bo jak by mieli wprowadzić do sprzedaży do zrobili, by to już ze 2-3 lata temu, a nie testować kilka lat. Xerion był w takiej samej sytuacji jak trisix i nie ociągali się z nim. Osobiście liczę na to że konstruktorzy Fendta wymyślą coś przegubowego lub w stylu Xeriona, bo w serii 900 doszli już do 390 KM, więc czas już na coś nowego i równie dobrego pod wieloma względami, jak wszystkie ciągniki Fendta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Trisix to pokaz możliwości technologicznych firmy. Tak jak auta koncepcyjne, które rzadko kiedy wchodza do produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

q

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

q

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

No chyba nie :P

Agri11_Wegweiser_zoom_en.jpg

 

 

Tutaj jest plan ekspozycji z Agritechniki 2011 i nigdzie Trisixa nie ma, zresztą polecam zapoznać się z różnymi materiałami z wystawy i tam też nigdzie nie widać tego prototypu na stoisku Fendta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

q

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj