andrew

Fendt Trisix

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

ale bydle. Ciekawe kiedy go korbanek sprowadzi


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ciekawe jaka jest jego zwrotność na tych 3 osiach?

No i jak tam z przekładnią Vario, żeby przenieś tą moc i moment na koła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

na filmiku widac ze promien zawracania jest spory.

co ciekawe jak dla takiej mocy posiada przedni i tylny TUZ, jednak zastanawiam sie nad zastosowaniem dla takiego kolosa, bo jednak dla 12 m talerzowki czy rownie szerokiego agregatu uprawowego bardziej widze zwykle przegubowe ciagniki (zwykle - tj. mniej dziwne :lol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

przod tego kolosa przypomina mi pysk mojego bernardyna, a patrzac z boku to podchodzi pod "wojownicze zolwie ninja" :lol:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Wielkie bydle wygląd ma fajny


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

rzeczywiście wyglada nieco paskudnie :lol:

 

a jesli chodzi o sprawy techniczno-technoloogiczne to (nie chce tu nikogo o plagiat posadzać) ale fendt chyba z kogoś zerżnoł pomysł na te trzy osie - zobaczcie zresztą sami -> http://www.farmvideo.cz/index.php?page=vie...eo&video=30 (niestety filmik zeby obejzeć trzeba zgrać na dysk)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

no mister w srod ciagnikow to to nie jest szczegolnie jak tak z ukosa go widac;/ no 500 koni ma ale Stx 500 tez ma... i wybral bym case;p tylko po 1 poco mi a po 2 z kad tyle kasy wziasc;p areal sprzedam u kupie


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Już dawno o nim słyszałam, ale premierę miał na Agritechnice. Powiem tyle: LEKKA PRZESADA!!! B) Wcale on mi się nie podoba. Wygląda jak stare, ciężkie, amerykańskie Vertastile. :lol: Też miały 3 osie... Już zgrabniej wyglądają stare Forszajki.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Ja myślę że to będzie niewypał, takie monstrum to pewnie tylko w USA albo w Francji znajdzie nabywców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Ja myślę że to będzie niewypał, takie monstrum to pewnie tylko w USA albo w Francji znajdzie nabywców.

 

No właśnie na Polskie gospdarki to chyba ciut za duzy ciekawe skąd ktoś na to weźmie kase


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

tu masz link a poza tym to wyzej dałem link do filmu z takim trzyosiowym ciagnikiem

 

http://www.konedata.net/Traktorit/Valmet1502.htm


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0

Mi się podoba ten fendt ale z drugiej strony ludzie będą brali stx a nie tego fendta bo pewnie dużą część ceny będzie sie płaciło za wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2

dla mnie to ten fendt jest brzydki no i taki olbrzym że szok. Promień skętu tez ma do d*py jak widac na filmiku autora tematu . Nie wiem kto bedzie kupował takie ciągniki.... gąsienicowe są o wiele lepsze heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

A ja mam takie pytanie. Ktos widzial go w pracy? Bo wszyscy po nim jedziecie a nie wiecie jaki jest. Moze Fendt widzial jakies plusy w takiej konstrukcji, napewno bez powody nie wybral gasienicowego.

longerbycz z kad wiesz ze gasienicowe sa o wiele lepsze? Widziales chociarz takiego? Juz nie wspomne czy widziales go w pracy. Fendta nikt jeszcze w polu nie widzial wiedz takie komentarze sobie zostawcie na potem.

 

Co do miejsc pracy ich, to nie wiadomo jeszcze czy to seryjna produkcjia. A na polskie pola napewno nie, bo jakby ktos potrzebowal to by dawno sobie kupil Case albo JD. Niemcy, Ameryka juz predzej.

 

Wyglad ujdzie, chociarz przednia czesc mogli by lepiej zrobic. Znamy juz przecierz ta maske, a tu jest wyjatkowo brzydko zmodyfikowana. Tyl juz znacznie lepiej.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukerat   
Gość lukerat

wygląd całkiem fajny ,a co do konstrukcji ,to mysle ze konstruktozy postawili raczej na moc ,a nie na wygląd!

mysle ze takie kolosy moga znalezc zastosowanie na bezkresnych stepach wschodu, wbrew temu co wiekszosc z nas mysli ,"ruskich" bedzie na ten sprzet stac i nie beda załowali kasy

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Chyba znam jego cene od 350 000 euro do 400 000 euro.

Dzisiejszy kurs euro 3.67 zł* 350 000= 1 284 500 zł :lol:

Za tyle kasy to bym gospodarstwo od podstaw wybudował. i to duże gospodarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ale po co mu ta szybkosc jak do transportu to sie raczej nie nadaje?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
ale po co mu ta szybkosc jak do transportu to sie raczej nie nadaje?

a wywiezc beczke 60 000 litrow, czy rozrzucic 50T wapna za jednym razem :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

No tak ale jedz STX 20km/h to trochu przesada. Zreszta nikt wam nie karze jechac nim 60km/h :lol: B) Jakby jechal 30km/h to by znowy bylo za malo. B)


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj