yacenty

Pszenica - ceny ze zbiorów z sezonu 2012

Polecane posty

yacenty    3860

Jakie macie ceny ze zbiorów 2012?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak z parametrami w tym roku będzie... będę sprzedawał zapewne do Polskich Młynów w Teresinie więc niech będzie jak najdroższa :lol:

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zakontraktowałem paszówke po 810 byle żeby nie miała wiecej jak 14,5 wilgotności reszta ich nie interesuje.

Firma zbożowa Łubianka


sprzedam białoruske z masztem (widlakiem) z przodu stan dobry cena 7 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adas323    2

Podpisałem kontrakt na konsumpcje 960zł netto w razie jak by nie przeszła parametrów to 880zł netto pasza. Odbiór z gospodarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek5672    53

ostatnio sprzedawałem pszenice po 80 zł mówili ze cena się raczej utrzyma bo dużo burz i gradów było i słabe plony będą ;/ Oby była jak najdroższa ;)


"Zetor Team" :)
Pozdrawiam :)
Zapraszam Do galerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dzwoniłem do firmy Karmiks w Zabrzegu Koło Czechowic-Dziedzic,powiedział ze narazie nie skupuja i nie wie jakie ceny,pewnie kolejny wał!!!zeby dac jak najnizsza cene..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Standard u nich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek1    40

A jak z cenami żyta z tegorocznych zbiorów czy juz ktoś wie na jakim poziomie sie kształtują lub beda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foster    2

Ja będę kupował w lubelskim pszenicę ;) także inne zboża ( ale pewnie za jakiś tydzień ) W lubelskim skupują także przetwórstwa badz skupy których pełno w każdym powiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś odstawiłem przyczepę ozimej, parametry wytrzymała na konsumpcyjną i wyszło 995zł/t z vat. polskie młyny oddział Teresin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Dolnyśląsk Stary Jawor 900 brutto, paszowa 860 brutto.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie gdzie w lubelskim skupują pszenicę i jakie są ceny?

Czernięcin główny , Smoryń .

 

w lubelskim cena 850 zł netto ale coś podskoczy napewno (oby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RYZYNH    3

Dziś sprzedawałem w Agro-asie po 998zł brutto za tonę konsumpcyjnej i od poniedziałku chyba w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolne    0

Oława , Jaczkowice -Woseba 1070 brutto pszenica konsumpcyjna - potrącenie za wilgotnośc -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1341

Ciekawe jakie ceny będą zimą, trzeba podjąć decyzję - sprzedawać czy czekać. Strach pomyśleć jakie ceny byłby gdyby nie susza w USA i Rosji oraz złe przezimowanie w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foster    2

Nie wieżę że utrzyma się tak wysoka cena zbóż przez całe żniwa ;) Oby spadła o parę stówek wtedy się zacznie kupować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foster    2

ceny paszowe na północy lubelszczyzny :

 

pszenica - 840 brutto

 

pszenżyto - 720 brutto

 

owiec - 600 brutto

 

jęczmień - 730 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal009    27

U mnie, jak i u znajomych z okolicy zbiory połowę niższe jak w zeszłym roku.

Pszenica paszowa poszła po 800zł/tona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj