Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Shogun

Belarus 952 podnośnik nie zatrzymuje się na wybranej pozycji i dalej opada

Polecane posty

WHATEVER

Shogun    17

Witam.

Zakupiłem ostatnio 2 letniego Belarusa 952, nie miałem wcześniej z tą marką do czynienia i przy zakupie nie zwróciłem uwagi na fakt że podnośnik nie działa jak powinien.

Problem polega na tym że po podniesieniu gdy chce opuścić na określoną wysokość muszę dać dźwignie koło fotela trochę do przodu i zaraz cofnąć w pozycję neutralną by nie opadał dalej.

Im dalej do przodu pchnę tą dźwignie tym szybciej opada.

TTjarek    1

Jaka masz hydraulikę zwykłą 1 siłownik miedzy zbiornikami paliwa, czy na monoblocku 2 pionowe siłowniki?

Shogun    17

Jaka masz hydraulikę zwykłą 1 siłownik miedzy zbiornikami paliwa, czy na monoblocku 2 pionowe siłowniki?

Na Jednym siłowniku pod kabiną.

Wiadomość z agroFakt.pl

ziemek256    13

U mnie w TS-ce było tak samo, przestawiłem jeden "cyngielek" pod kabiną i jest ok, ale za bardzo nie umiem tego opisać, tak że na pewno da się to zmienić. :)

@TTjarek opiszesz sprawę? :)

Shogun    17

Raczej nie chodzi o przestawienie z regulacji siłowej czy kopiującej na pozycyjną pod kabiną bo próbowałem już na wszystkich pozycjach.

Wygląda na to że coś jest rozregulowane.

Pojawił się również kolejny problem, spalił się regulator napięcia i wygląda na to że jest gdzieś zwarcie, ma ktoś może schemat instalacji elektrycznej?

Bardzo proszę o pomoc zwłaszcza w sprawie podnośnika bo na elektryce to się znam troche i sobie raczej poradzę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)

Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez mikiel
      pomocy mam same 70 i jadac padlo mi wspomaganie kierownicy a nastepie Tur przestal dzialac. gdzie szukac przyczyny i jak rozwiazac ten problem???
    • Przez Jacek62
      Kupiłem ten kombajn wiosną /rok produkcji 1978/ i zupełnie nie wiem jak się do niego zabrać.Szczególnie martwi mnie podnoszenie hederu.na zimnym silniku trzeba dawać duże obroty aby dzwignął dopiero jak się olej rozgrzeje jest lepiej.
      Może ma ktoś jakieś doświadczenia z tym typem może jakieś instrukcje,katalogi.Jeśli tak to bardzo bym prosił o pomoc.