Marcian1234

Massey Ferguson 5440 John Deere 6330 Deutz Fahr K420 New Holland t6

Polecane posty

Marcian1234    17

No wiec byłem dzisiaj w Sitnie bo planuje zakup ciągnika w granicach 100 km.Ciągnik głównie ma pracować z ładowaczem,talerzówka,pługi,zestaw uprawowo-siewny 3m ok 1800kg.Który ciągnik jest z nich pod względem wykonania lepszy,dłuższa gwarancja,obsługa serwisowa,spalanie

 

 

Massey Ferguson w podstawie 195 tyś netto Wierzchowiska

John Deere w comfort podstawie 210 tyś netto Gravit Jattutów

Deutz Fahr w podstawie 208 tyś netto Savona

New Holland t6 (nie pamiętam jaki model ale chyba 160) 220 tyś netto Rolmax Świdnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam też dziś byłem w Sitnie :D spodobały mi sie 2 ciągniki konkretnie to Tym t1003 . Jak na wersję podstawową jest bardzo dobrze wyposażony . Cena jaka chcą za niego tak jak tam stał to 178 tyś brutto . Cena nie zbyt duża no a ciągnik nie głupi bo na silniku Perkinsa . Drugi to Lamborghini R6.115 na moje gospodarstwo odpowiedni ale cena jaką mi powiedział za niego w full opcji ( co na tą full opcje się składa to już nie wnikałem ) . Cena to około 256 tyś brutto . My ślę że jak na ten ciągnik to nie jest dużo jak na 127 km z silnikiem deutz . takie jest moje zdanie bo po co dopłacać 20 - 30 tyś jak to samo ma się tylko w innej obudowie tak mi powiedział diler .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Moim zdaniem warto było by kupić JD ponieważ jest wiele użytkowników tego modelu na af i są prawie wszystkie pozytywne komentarze o tym ciągniku. A ze spalaniem to jak w każdym ciągniku jeśli ktoś ma ciężką noge to nawet niby najoszczędniejsze silniki potrafią dużo wychlać paliwa. Nawet gdybyś się chiał go kiedyś pozbyć to JD i Fendt najmniej tracą na wartości więc reasumując wybrał bym z tej 3 JD.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj