Arturos21

jakie znacie komisy i gdzie z Fendami??

Polecane posty

Arturos21    6

panowie dzieki juz kupiłem a o baranowie wiem ze maja nówki bo to jest blisko mnie ;) ja jestem z woj łódzkiego pozdrawiam i dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Niedaleko Bełchatowa gość ma do sprzedania dwa 514 i jeden 512, na allegro są wystawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

a kto zna komisy z fendtami (używanymi z końca let "80 a nie takie po 10 lat) w woj. opolskim ?? ;)


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
a kto zna komisy z fendtami (używanymi z końca let "80 a nie takie po 10 lat) w woj. opolskim ?? ;)

allegro.pl zna pare mozesz sie podpytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

W opolskim to Gostomia, Biała Prudnicka, Niemodlin, Zwiastowice, Głogówek,jest tam fura Fendtów coś napewno znajdziesz. Jak bedziesz chciał telefony to pisz na GG 11281065. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor165    1
W opolskim to Gostomia, Biała Prudnicka, Niemodlin, Zwiastowice, Głogówek,jest tam fura Fendtów coś napewno znajdziesz. Jak bedziesz chciał telefony to pisz na GG 11281065. :rolleyes:

Dokładnie. Polecam miejscowość Mokra-nazwisko Wilczyński, w Zwiastowicach jest troche nowszy sprzęt, koniecznie Browieniec Polski-nazwisko Hoppe, w Głogówku obok szkoły tylko on ma troche nieciekawe ceny a i sprzęt nowszy, jeszcze Otmice, Pogórze-nazwisko Wistuba i Kołek.


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na traktorpool.pl masz Fendty... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

P.P.H.U. MILA --> Importer używanych maszyn rolniczych

Sławsk Wielki 61 88-150 Kruszwica

 

Nie jest w bezpośrednio mojej okolicy ale jest dobrze zaopatrzony i sprowadzi konkretną maszynę na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67
Dokładnie. Polecam miejscowość Mokra-nazwisko Wilczyński, w Zwiastowicach jest troche nowszy sprzęt, koniecznie Browieniec Polski-nazwisko Hoppe, w Głogówku obok szkoły tylko on ma troche nieciekawe ceny a i sprzęt nowszy, jeszcze Otmice, Pogórze-nazwisko Wistuba i Kołek.

 

 

wiem bo od niego braliśmy gardziel do bizona ale on ma grogie i nowsze np. 311 z roku "88 kosztował 60 tyś. :)


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

W północnej wielkopolsce w okolicach Wągrowca jest dużo komisów gdzie często stoi po kilka Fend-ów, trzy komisy są w Wągrowcu przy obodnicy, później około 20 kilometrów od Wągrowca jest Damasławek, a tam są też 4 komisy, no i w Wapnie jest też komis, ale tam głównie mają Case-y, ale Fend-a też tam kiedyś widziałem.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj