Polecane posty

toniekmf255    6

wyszło na moje? :lol:

pozdro


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

ja niemam ale bu sie przydały jak sądzicie jaki bedą dobre do c-360 nie chce nowego tematu zakładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
a jaka jest średnica lampy??

Średnica lampy niewiele da, bo inny typ wymusza zmianę miski, tzn. dodatkowego elementu do którego to mocuje się reflektory. Reflektory Wessem do dużego fiata, czyli do zetora występują w wersji na zwykłą i halogenową żarówkę H4. Można założyć żarówki o nieco wyższej mocy niz standardowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

A orginalne lampy do zetora beda pewnie drogie. Opłaca się je kupowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
A orginalne lampy do zetora beda pewnie drogie. Opłaca się je kupowac??

Nie ma sensu, są niemal identyczne i niczym nie ustępują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

No to nad tymi lampami pomysle.

Przyszły mi juz lampy robocze heheh wnet ich bede zakladal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

strzel fotki jak je założysz


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

no postaram sie wrzucic... hmmm....... wydaja sie one troche duze ale zaloze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

tych lamp niezaloze u gory na dachu tylko na blotnikach zaraz za kabina bo u gory niebeda pasowaly i mozna je predzej urwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MACGYVER    0

Ja proponuje takie halogeny firmy WESEM. Sa dobre i dobrze widać kiedy świeca choć już nie urzywam przy moim zetorku bo on ciąga paszowóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
nawet fajne ciekawe jak świecą

Dobrze świecą jak na tą powierzchnię odbłyśnika, szczelne, małe gabarytowo. To nie są halogeny, tylko lampy robocze i dają rozproszone światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9
Napisano (edytowany)

a to : http://sklep.wesem.pl/5/6711/Halogenowe_lampy_robocze_kwadratowe_LKR5FF

Widze że są bardzo podobne jak te o ktorych piszecie u góry lecz mają inny klosz :) Jak myślicie daje to coś? Opłaca sie je założyc do mtz 82? po 2 z tyłu i z przodu zeby było widać coś w nocy w opryskiwaczu :)? jak tak to jak i pod co je podłączyć lub dajcie propozycje swoich lamp byle nie za drogich :P i nie chińskich. H3 wystarczy czy może lepiej poszukać jakiś mocniejszych?

Edytowano przez limusine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

nie kombinuj z innymi markami, wesem robi naprawde bardzo dobre lampy w niezłej cenie, z pewnością opłacają sie dużo bardziej niż chińska taniocha w których żarówka umrze po 3 dniach albo oprawka się stopi albo jeszcze co innego, nie mówiąc o jakości światła i odbłyśniku. Wesemy są całkiem solidne, produkowane w Wieliczce k. Krakowa. Chyba że chcesz mieć lampy na wypasie to kup "helenke" ;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dołaczam sie i tak jak wyżej kolega napisał wessem to firma bardzo dobra produkuje dobre lampy, chinina to ci poświeci albo też zwarcie zrobi w instalacji, ja w swoim mam z tyłu ciągnika załorzone halogeny wesem na h3 powiem że juz 6 lat a zarówke tylko w jednej wymieniłem, strumień światła bdb oświetlaja elegancko, widać dobrze jak się robi niekiedy wieczorami i w nocy

Mój odnośnik

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj