piter125

Łańcuch Krone 125

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piter125    0

Witam . W mojej prasie mam strasznie wyciągnięty łańcuch główny czyli komory zwijania i chciałbym się dowiedzieć czy jest jakaś możliwość żeby go skrócić bo gdy dzisiaj patrzyłem to niema tam żadnej spinki czy trzeba kupić nowe dwa łańcuchy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

jedymnym wyjściem będzie wymiana łańcucha. Ale spójrz czy masz jeszcze jakąś regulację naciągu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Aby go skrócić trzeba wywalić segment łańcucha i pręt inaczej nie będzie chodzić. Wystarczy zdjąc zabezpieczenie i rolkę a pręt łto powinien wyjść Bolczyków się nie wybija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barteklegia    4

i jak skracał ktoś samodzielnie łancuchy? :) da rade bez problemu sobie poradze czy trzeba serwis wołać? :) ewentualnie jak nie da rady to gdzie kupowaliście łańcuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marekkucybala2
      Witam ! Na pierwszy zabieg skracania zastosowałem 0,2 MODUSA i 1 l STABILANU . Co mam teraz zastosować na drugi zabieg ?
    • Przez MrSlomek
      CZeść! Mam problem ze skracaniem pszenżyta ozimego , ponieważ nie wiem dokładnie kiedy je przyskać . W jakiej fazie wzrostu , aby dobrze skrucić , zeby nie skrócić kłosa . Chcę skracać tylko raz więc pytam się was kiedy zeby wybrać najlepszy moment na to aby oprysk zadziałał dobrze na zboże . I jeszcze mam pytanie jaki dokładnie preparat polecilibyście na skracanie na pszenżyto ? Z góry dzięki
    • Przez Morpheus
      Witam. 
      Mam pytanie odnośnie odstępu czasu przy stosowaniu oprysku na chwasty preparatem Puma Universal 069ew + Chwastox turbo 340sl a następnie w osobnym oprysku Antywylegaczem płynnym 675sl. Czy trzeba zachować jakiś odstęp czasowy pomiędzy tymi dwoma zabiegami? Oraz co najlepiej wykonać jako pierwsze? (Na plantacji pszenicy i pszenżyta ozimego).

      Pozdrawiam.
    • Przez wujo_usiu
      Witam , mam pytanko odnośnie skracania jęczmienia , bo  jestem w tej kwesti zupełnie zielony . Stanowisko po kukurydzy , bardzo dobrze nagnojone , pod korzeń 250 polifoski 8 i 200 saletry , będzie odżywiany mocznikiem + siarczan , wysiew około 170 kg/h . Kiedy go skrócić? czym ? i jakie dawki ? . Z góry dziękuje za pomoc

    • Przez livebird
      Witam mam pytanie odnośnie stosowania regulatora wzrostu,posiałem na jesień pszenice ozimą ale siewnik mi oszukiwał i zamiast 190 kg/ha wysiał około 230 kg/ha.  A na jednym polu gdzie jest cięższa gleba zamiast 220kg/ha wysiał 260kg/ha i teraz po zastosowaniu 1 dawki azotu 60kg N na ha szukam dobrego regulatora i zastanawiam się jak wysoką 2 dawke azotu zastoswać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj