Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
matiksi

Części do przyczepy samozbierającej ppr2 tzw. jugosłowianka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Przyczepy
matiksi    3

Witam

Mam problem bo zepsuła mi się tarcza krzywkowa w podbieraczu w przyczepie ppr2 i szukam jakiejś firmy która ma części do tych maszyn. W necie nic nie umiem znaleść. Proszę o szybkie odpowiedzi bo to sprawa nie cierpiąca zwłoki:) Z góry dzięki

kaszmir43    0

witaj zależy w jakim rejonie mieszkasz bo ja też taką ową posiadam i szukam części bo to centralna polska ja mam daleko ale wysyłają jeżeli chcesz krzywkę to co znalazłem jedna firmę co maja bo obdzwoniłem cały kraj za częściami

http://agrol.abc24.pl/default.asp

masz tu strone internetową.

mam jedno pytanie do ciebie jak działa u ciebie sprzegło na podbierak bo ja mam zaspawane i chciałbym to uruchomic i niewiem jak .

a cha co jeszce jak wymieniasz krzywke do chyba musisz podbierak sciągoć to se odrazu wymien rolki nowe te co chodza w krzywce o ile stare nie zniszczyły krzywki

matiksi    3

Dzięki kolego za stronkę właśnie od nich zamówiłem. Podejrzewam ze własnie rolki zniszczyły krzywkę i też je wymieniam. Niewiem o które sprzęgło Ci chodzi kolego o tą rączkę po prawej stronie którą można odłączyć podbiercz?

Wiadomość z agroFakt.pl

kaszmir43    0

tak o tą rączkę co wyłącza podbierak, jak ona w ogóle dział.

aha jeszcze jedno pytanko czy podał byś mi nr. łożyska igiełkowego co przychodzi do krzywki i z drugiej strony,bo u mnie sie rozleciało a nie moge znaleźć takiego bo nie mam numeru, a numeracja jest z kosmosu do takich łożysk

matiksi    3

Kolego jutro sprawdzę te łożyska bo będę składał. A rączka niewiem jak działa wiem tylko ze jak sie wyciągnie to odcina napęd na zębatki do podbieracza :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez roobercik
      Zastanawiam sie nad zakupem przyczepy samozbierającej. Do wyboru mam Mengele o 31 nożach tnących, chyba
      z 84 roku bez rotora a druga to Deutz - Fahr z 89 roku z 25 nożami ale z rotorem. Głównie zależy mi drobnym cięciu zielonki na sianokiszonkę. Która będzie lepiej spełniać zadanie? Obydwie przyczepy są na tandemie 8 - tonowe z pełną hydrauliką i walcami dozującymi.
      Mam jeszcze dylemat Która będzie lepsza - z dwoma rzędami noży czy z jednym? W obydwu przypadkach jest ich 31.
    • Przez KamilK199
      Co myślicie o tych przyczepkach, mam zamiar kupić przyczepkę i trafiła mi się okazyjnie tej firmy, co o nich myślicie, jak u nich z jakością??
    • Przez Indiana
      Witam,
      temat skierowany jest do posiadaczy przyczep samozbierających, zarówno nowych, jak i używanych. Sądzę,że przydatne będą informacje o zapotrzebowaniu na moc przyczep samozbierających oraz to z jakie ich modele z jakimi ciągnikami współpracują, i jakie są tego plusy i minusy; a także na jakich obrotach WOM.
      Pozdrawiam i zapraszam do udzielania się

Przyczepa Mengele LAW 360 z Belarusem 820, WOM 540.
    • Przez kamzie1
      Witam,

Zwracam się z zapytaniem co sądzicie o przyczepie typu http://www.ofertymas...om/kemper3.html ,
      mi osobiście bardzo sie podoba, ale nie wiem jak w praktyce, czy może ktoś posiada ? lub widział w akcji? i jeszcze jedno pytanie zna ktoś może jakąś firmę która się zajmuje sprowadzaniem takich przyczep ? lub wątpię w to ale czy jest jakaś firma która produkuje nowe takie urządzenia ?
    • Przez bamber14
      Wujek chce kupic przyczepe samozbierajaca class sprint 4000 s ale chcialby wiedziec jakie jest zapotrzebowanie mocy i jaka jest minimalna szybkosc walka ?. Bo na przyczepie cos tam pisalo ale nie wiadomo o co chodzi a na necie nie umiem znalezc

Z góry dzieki