Skocz do zawartości
przemek13k

Case International 943-Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
pawel0609    0

Tylko jedno ci powiem znam 2 osoby mają kombajny firmy International z tego co wiem co straszna poraszka z częściami bardzo ciężko jak coś to po kombajnach z rozbiórki musisz szukać ogólnie z tego co wiem nie polecam

Tylko jedno ci powiem znam 2 osoby mają kombajny firmy International z tego co wiem co straszna poraszka z częściami bardzo ciężko jak coś to po kombajnach z rozbiórki musisz szukać ogólnie z tego co wiem nie polecam

Hen123    0

ja mam internationala 923 ogólnie super maszynka z częściami nie wiem jak jest bo nie szukałem, ponieważ awarie to tylko paski

Wiadomość z agroFakt.pl

GazoMichal    0

Witam Posiadam IHC 943 dwa pełne roboczosezony. Kombajn jest wydajny i oszczędny. Trzeba podkreślić, że bardzo ładnie czyści zboże. Bardzo podoba mi się fakt, że wszystko jest na hydraulice przez co szybko i skutecznie możemy regulować podstawowe parametry maszyny. W zasadzie tylko sita i wiatr reguluje się z zewnątrz maszyny. Kombajn godny polecenia. Bardzo ciężko go zapchać na młocarni. Jeżeli tak się zdaży to mamy dwie wajchy od szczeliny omłotowej, które dajesz w dół i po sprawie.

rami    6

witam jak rozebrać  zwolnice od tego kombajnu żeby wyjąć wał koła

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się