Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Valtra

Wiadomość z agroFakt.pl

Przemo85    12

Podobno ktoś pod Golubiem-Dobrzyniem kupił na początku roku N113 z Agro Perfektu za 280netto ale niby full opcja z tą nową skrzynią

Eryko    19

Odejde troche od tematu.Powiedzcie mi czy N101 będzie nadal w sprzedaży?

Eryko    19

Patrzyłem na stronie Valtry i N101 w ofercie nie widzę. Jest N92 a pozniej przeskok na N113.

Jak dla mnie N92 za mała a N113 nie zmieści mi się z mocą we wniosku i teraz lipa wyszła.

Edytowano przez Eryko

MgrLukash    114

Jak patrze to oni coś tam popierniczyli nawet moc N92 jest inna niz wcześniej podawali :blink:

barluki    0

Mi udało się zamówić Valtre n101 hitech 10 maja,we wrześniu mam miec w gospodarstwie.Ogólnie co mi mówili dealerzy, a byłem u dwóch to w Polsce jest to najpopularniejszy model. Do końca lipca tj; przerwy w fabryce urlopowej mają ją składać. Póżniej nie wiadomo.Cały dół ciągnika jest już w kolorze siwym. Tak czy inaczej w maju spokojnie n101 można było zamówić i to z takim wyposażeniem jakim się chciało. Pozdrawiam :)

Eryko    19

Napisz jaką cene wynegocjowałeś za ta N101 i co brałeś w wyposażeniu dodatkowym?z Paczkowa brales?

barluki    0

Mieszkam w centralce.Dilerów Valtry mam 10km i 60km od siebie.Wziąłem u tego dalszego ,bo i bardziej fachowo podchodził do negocjacji i doradzał jak i dał niższą cenę.

Zamówiłem n 101 ht bo tak mam w dofinansowaniu i w przedziale koni.

W standardzie tej 101 mamy jak wiadomo silnik z common raili,klime manualną,obciążniki 12x40kg,wszystkie zaczepy,światła robocze 4+4,instalację radiową,biegi 24+24,kolor standardowy czerwony itd.Ja domówiłem jeszcze.

- Inne opony przód 480/65 r28 tył 600/65 r38 Michelin z dożywotnią gwar. na wady fabrycze ,można też wziąść tańsze Continentale

-Siedzonko pasażera

-Fotel kierowcy pneumatyczny z podgrzewaniem

- Trzecia para zaworów hydraulicznych

-Amortyzowana kabina

-Pulpit Proline

-Radio gratis

Łącznie na umowie mam do zapłaty 211 tys zł netto.

Uważam ,że to bardzo dobra cena,u tego bliższego dilera na mniejszych oponach i bez pulpitu proline. musiał bym dać 217tys netto.

Pozdrawiam :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się