Polecane posty

Lukasz2v51    0

Witam.Mam pytanie czy miał ktoś z tym styczność na czym to polega w ciągnikach rolniczych.

W samochodach wiem co i jak a w ciągnikach się nie orientuje.Ktoś może zna do tego jakiś program czy coś..??

Mam trochę problem bo muszę zdiagnozować ciągnik Landini.Szarpie mi na światłach drogowych i mijania i nie wiem w czym problem.Aku nowy,ładowanie jest masa też.Tak że to odpada...

A może ktoś zna jakiegoś diagnoste ciągników rolniczych w Lubelskim lub Mazowieckim..

Za jakie kolwiek info z góry dziękuje.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Diagnozuje się tak samo jak samochody. Do 2006 roku kody błyskowe, po 2006 przez złącze diagnostyczne. Ja za ten "jakiś" program zapłaciłem 16000 PLN. Podaj rok i model ciągnika i typ silnika, i dokładniej opisz problem to może coś pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal2005    0

Chciałbym podłączyć się komputera w DF Agrotron 135 2001 rok. Z tego co się dowiedziałem potrzebny będzie program serdia i kabel diagnostyczny (interfejs) . W ciągniku jest 14 pinowe złącze diagnostyczne widoczne po otwarciu skrzynki bezpiecznikowej. Czy można gdzieś kupić taki kabel albo czy można w jakiś inny sposób się podłączyć do tego ciągnika. Będę wdzięczny za pomocne informacje. Dodatkowo poniżej fotka wspomnianego kabla.

 

a439e62632ba83bcm.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zgłoś się po ten fejs do dealera deutza. Tylko wątpię, żeby Ci się to opłacało. Co chcesz tym robić w ciągniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal2005    0

Ciągnik dość mocno daje czarnym dymem jak się mu wdepnie widziałem inne takie i aż tak nie jest. Wszystko co można było z rzeczy mechanicznych zostało sprawdzone, pompy wtryski, przewody itd. Chciałbym zobaczyć jeśli to nie jest za droga sprawa jak wygląda to od strony komputera czy nie ma tam jakiś błędów czujników. Serwis jest dość daleko i sobie słono liczy począwszy od kilometrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale chodziło mi o to żebyś dowiedział się u dilera ile kosztuje ten kabel i program.

 

Edit: znalazłem na jakiejś zagranicznej aukcji taki interfejs za 2300$. Ciekawi mnie ile kosztuje nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dowiedziałeś się czegoś? Bo u mnie diler DF powiedział, że oni nie sprzedają takiego czegoś. I dodał jeszcze że mogę przyjechać do nich na serwis. Więc chyba tak powiedział żeby mnie spławić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit2222    0

witam

 

mam problem z mf 6465 2004r., po pół godziny pracy znika zasilanie na całe oprzyrządowanie- przedni napęd, blokada, półbiegi, wom, podnośnik, jak ciągnik postoi z godzinkę to wraca do normy, ma ktoś jakis pomysł co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ed2000    5

Hej czy w case mx80 oprócz błędó wom i ehr diagnozuje się coś jeszcze na podstawie odczytania błędów

Edytowano przez Ed2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Robert1414
      Witam. Tematów było sporo, ale brak opini na dzień dzisiejszy, a więc jako tester diagnostyczny polecacie do ciągników rolniczych? Pozdrawiam
    • Przez jacus
      mam pytanie jak zdiagnozowac w domowych warunkach taki rozrusznik-wczoraj go wyciagnalem z ciagnika,- podpialem na kablach do drugiego ciagnika i tez nic ..nawet nie obrocil-  nie "cykal" jak zwykly przy awarii, jak go sprawdzic na stole -podpialem prostownik- masa do obudowy, plus na wejscie elektrowlacznika , kabelkiem stykalem i nic- cos zle robie ??? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj