luk2782

Głowna produkcja w waszych gospodarstwach.

Polecane posty

Waltra    0

Kraina Żuławy Wislane -ziemie urodzajne .Pszenica,jęczmien browarny,rzepak ,buraki,kminek,gorczyca.Swiń w okolicy na lekarstwo ,krów trochę ludzie mają ale raczej duże stada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3

Pamietaj Polaku Kłodawa zagłębiem RZEPAKU ;] a tak poza tym to bydlo mleczne, pszenica. pozdrawiam


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzio    0

okolice Mrągowa produkcja zwierzęca mleko ok 80 szt dojnych areał 75h 15-20 kukurydza 5 zboza reszta trawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jędruś23    0

lubelskie pow. parczewski Główny kierunek to produkcja nasienna żbóż,a ponadto rzepak i zboża konsumpcyjne,paszowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

U mnie to produkcja zboża (żyto,owies) oraz trzoda chlewna koniki to tak dla rozrywki wielkiego zysku na tym nie ma ale co teraz w gospodarce jest opłacalne ??;)


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    514

Witam. Ja pochodzę z woj Lubelskiego, powiat RYKI. W mojej okolicy ludzie głownie nastawili się na bydło ale trzody chlewnej też jest sporo. Sam trzymam i bydło i trzode bo nie wiadoma co będzie droższe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Województwo Wielkopolskie, trzoda chlewna ;]


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseon    1

woj.Mazowieckie Powiat Miński głownie produkcja mleka i ziemniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

tylko i wyłacznie tuczniki w cyklu zamknietym. okolo 35 ton rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

głównie produkcja zwierzęca ale takze uprawiam kilka ha żbóż na pasze, woj. warm.-mazurskie.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zloty1984    10

Produkcja roślinna (pszenic konsumpcyjna, jęczmień i pszenżyto) na powierzchni ponad 25ha. Jeszcze 4 lata temu mialem ok 150 tuczników,które zjadały jęczmień i pszenżyto,ale ze lepiej oplacało sie sprzedac zboże niż trzymac hodowle wiec została zlikwidowana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

U mnie zwierzęca głównie świnie ;)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Zboże, ziemniaki, opasy, prosięta, tuczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboR6    5

Pszenica, buraki, rzepak, ziemniaki, kukurydza.........a więc roślinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12245    0

U nas to raczej produkcja roslinna... zboza ale takze swinie i coraz czesciej bydło mięsne. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucjan    0

60ha zboża, tuczniki 20 loch w cyklu zamkniętym oraz wszelakie usługi rolnicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek94    0

Ja trzymam średnio 10 sztuk bydla oraz okolo 30 sztuk świń, ziemniaki oraz zboże które idzie na paszę ;)


ursus c-330m+tur, massey ferguson 255 siła pociągowa 15 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez suffeks
      wymienili słup i takie coś zostało na polu, należy się odszkodowanie chyba? 

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez Kurwer21
      Witam, aktualnie zaczynam prawo jazdy kategorii B, mam zamiar do żniw dorobić jeszcze B+E, ale nie wiem czy to sie uda, wiec stad te pytanie, czy po kategorii B mogę prowadzić kombajn zbożowy? I jak to wygląda w sytuacji gdy trzeba ciągnąć wózek za kombajnem? Jednak jest na kołach, więc nie wiem jak to się odnosi do przepisów, z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
    • Przez Monisiak
      Witam
      W lipcu 2023 r. Miałam wypadek przy pracy rolniczej w wyniku którego doznałam poważnego urazu lewego podudzia. Dokładniej wieloodłamowe złamanie kości piszczelowej, oderwanie łękotki bocznej. Byłam operowana (4 śruby i płyta tytanowa) po 6 miesiącach -jestem dalej w trakcie leczenia, przyznano mi świadczenie rehabilitacyjne na rok. Mimo że jeszcze leczenie nie jest zakończone zostałam wezwana na komisję lekarską o jednorazowe odszkodowanie. Przeszłam badanie na którym lekarz orzekł 10 % trwałego uszczerbku na zdrowiu...  Nr poz w tabeli 158A...  Czy to nie jest za mało? Mam niestabilność kolana, zanik mięśni uda, brak pełnego wyprostu, niepełne zgięcie ok 110*... Warto się odwoływać? Proszę o poradę 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj