Skocz do zawartości
marles

C-360 zmiana prądnicy na alternator

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

marles    23

Witam chcę zmienić prądnice na alternator w moim traktorze bo prądnica trochę nie wyrabia alternator jest firmy elmot A124N-14V-44A i jak go podłączyć??zdjcie0250c.jpgzdjcie0252j.jpg

Edytowano przez marles

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez janusz14
      mam ursusa c-360 i nie wiem coo mi się stało z wom ale nie moge go wyłączyć nawet jak na chama pociągne to dźwigienka ani drgnie ,;/ co może byc powodem tej awarii. jak usunąć tą usterkę;]?
    • Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez deluss
      Mam pytanie odnośnie akumulatora. Chcialbym wymienic na jeden duzy 12V. Chodzi mi oto ile najmniej moze mniec on Ah zeby odpalił c360 ? Chodzi mi tu o okresy kiedy na polu jest +10,15 min.
    • Przez tomek97777
      Witam. Nie mogę znaleźć w internecie wykresu przebiegu momentu obrotowego w ciągnikach c-360 i c-330 lub wykresu mocy bo z jednego można wyznaczyć drugie. Czy ma ktoś może jakąś instrukcję lub cokolwiek gdzie to jest ?