mirasek

Agregat uprawowy 2,7m

Polecane posty

LowRider    33

Wszystko się zgadza ale z tym zestawem Ursus 5314 nie da rady, sam agregat z wałem gumowym jest wystarczająco ciężki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

wał gumowy w aresie TL 3,0m waży ok 500kg ;)


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

hmm mówicie że z taki agragat z siewnikiem nie da rady ale z samym agragatem nawet po zdjeciu hydropacka to ile może to ważyć z wałem gumowym .... i z różnymi talerzami (małe albo średnie 460 510) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dralo5    27

Koledzy mam pytanie. Z chwilowych braków funduszów na zakup porządnego agregatu chciałbym zrobić coś takiego http://allegro.pl/agregat-agregaty-uprawowo-siewny-nowy-tanio-i2248654606.html tylko że z wałem rurowym. Jak myślicie nie za ciężko będzie mieć ciągnik z takim agregatem i siewnikiem (waga z materiałem siewnym ok 600 kg) szerokość 2,7 m ciągnik 110 km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

kupiłem w tym roku agregat uprawowo siewny z agro maszu 3m do 100 km ciagnika zakładam jeszcze na przód kultywator szczeże to nie ma co z nim robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Koledzy mam pytanie. Z chwilowych braków funduszów na zakup porządnego agregatu chciałbym zrobić coś takiego http://allegro.pl/ag...2248654606.html tylko że z wałem rurowym. Jak myślicie nie za ciężko będzie mieć ciągnik z takim agregatem i siewnikiem (waga z materiałem siewnym ok 600 kg) szerokość 2,7 m ciągnik 110 km?

Zobacz w mojej galerii z jakim zestawem chodzi 3512 (47km). Ten agregat z linku dla twojego ciągnika to jest nic.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dralo5    27

O uciąg się nie boję a szkoda mi podnośnika trochę jakoś tak heh. A mógłbyś mi powiedzieć jakie przekroje mają profile i grubości u Ciebie?

 

A jeszcze pytanie, czy taki wał o takim prostym ułożeniu rur będzie zdawać egzamin http://allegro.pl/wal-rurowy-i2261865785.html?

Edytowano przez dralo5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

O profilach już pisałem pod zdjęciami.

Wał nie jest skręcony co może powodować ze będzie skakał. Skręcony był by lepszy. Choć jeśli ten wał faktycznie można kupić za 100 zł to warto go brać. Tylko ze on za szeroki jest do 2,7


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekgeo2    8

Witam wszystkich mam do was prośbę mógł by mi ktoś wysłać dokładne wymiary agregatu 2,7m z hydropakiem był bym bardzo wdzięczny bo chcemy coś takiego zbudować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanwiatr    0

Który wybrać z Agro-masz czy Bomet oczywiście szerokość 2,7m ( wał strunowy z tyłu i z przodu oraz 3 rzedy zębów) bo mam Poznaniaka takiego. Cenowo zblizone są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

1,8 m to zdecydowanie za mało do C360. Optymalny będzie w przedziale 2,1-2,3 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Kupiłem agregat uprawowy 2,7m-2,8m stara Unia Grudziądz ale co trzeba to ma (czyli podwójne wałki). Najpierw myślałem żeby dorobić przedni wał ale bez większej interwencji w ramę się nie obejdzie, więc zrezygnowałem. Stwierdziłem, że dorobię tylko spulchniacze śladów po ciągniku (często uprawiam świeżą orkę i muszę wpuszczać głęboko cały agregat żeby zebrał ślady po ciągniku). W związku z tym mam pytanie. Czy ten ząb http://www.farmexpert.pl/zab_sprezynowy_przedni_z_redli_produkt7637.aspx nada się na spulchniacz śladów?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUMIKO    62

Spulchniacze owszem ale przy siewie - ciągnik + siewnik ale przed agregatem to pierwsze słyszę  :)​ 

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Nie cytuj poprzedniego posta a czemu chcę zastosować spulchniacz to myślę że w swoim ostatnim poście napisałem.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrobak    18

http://olx.pl/oferta/fabrycznie-nowy-agregat-uprawowo-siewny-firmy-skotarek-2-7m-CID757-ID5RHxp.html#6c8ef43d6a

http://www.skotarek-maszyny.pl/uprawowo-siewny.html

 

Ma może ktoś agregat uprawowo-siewny od Skotarka. Szukam czegoś niezbyt ciężkiego, a ten jest  stosunkowo lekki, tylko czy jakość na tym nie cierpi.

Ciągnik 80 KM MTZ82, ziemie głownie lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Ja mam agregat 270m na sprzedaż nowy ,pod poznaniaka ,zobacz w mojej galerii ..Co do samej wagi to nie ma znaczenia jeśli są odpowiednio dobrane materiały ,przekroje profili ,stal gatunkowa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesmaly    701

Co myslicie o takim wale ziemie raczej lekkie

Edytowano przez grzesmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Na lekkie gleby lepiej by miał z tyłu rurowy ,trochą by ja  zagęścił ,a ten ze zdjęcia zrobi puch ,taki jak ten to nadaje sie za talerzówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo400    32

mam pytanie czy lamborghini r3 Evo 100 poradzi sobie z agregatem talerzowym 2.7m i poznaniakiem? przód nie będzie frowal? może ktoś pracuje z podobnym zestawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj