korba84

ankieta do pracy mgr o kredytach w rolnictwie

Polecane posty

korba84    2

Witam wszystkich farmerów!

piszę właśnie pracę magisterską na temat kredytów w finansowaniu gospodarstw rolnych. Jednym z jej elementów będzie badanie przeprowadzone wśród rolników na temat kredytów z jakich korzystali na sfinansowanie swojej działalności. I stąd moja prośba do wszystkich rolników, zaglądających na to forum. Jeśli chcielibyście pomóc studentce i poświęcić 5min na wypełnienie ankiety będę przeogromnie wdzięczna. Jak czegoś byście nie pamiętali wypełniając ankietę to okienko można pominąć. Im więcej ankiet tym lepiej, bo badanie będzie lepiej odzwierciedlać rzeczywistość. Jedyne co mogę w zamian zaoferować to opublikowanie wyników na forum.

ankieta do pobrania:

http://demo.ovh.com/...a0098fbc5f4c96/

 

adres do odesłania ankiety:

endnow@wp.pl

 

Z góry dziękuję za pomoc i życzę miłego dnia

Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

a Twoje zdjęcie?


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314
najpierw ankieta potem zdjęcie :)
potem to ... ;)

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korba84    2

Lubelskie, to może wpierw spotkanie jakies?? :)

 

 

Jesteśmy w dziale Edukacja, a nie matrymonialne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korba84    2

to może ja pierwszy wypełnię ankietę. zaraz wyślę ;)

 

bardzo dziękuję, ankieta oczywiście doszła. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

jeszcze nie widziała a już o ślubie ;>


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korba84    2

160 wyświetleń tematu, a tylko kilka ankiet :( Ale dzisiaj niedziela, więc wierzę, że będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

większość czeka na zdjęcie ;)

 

A tak poważnie:

- po co mam komuś podawać mój e-mail - ankietę trzeba odesłać

- jest w pliku xls - fajna rzecz dla virków

 

Na przyszłość to ma sens gdy użytkownik nie podaje żadnych swoich danych, nic nie musi robić oprócz klikania w odpowiedzi, no i o zrobienie jej prosi użytkownik z jakimś stażem a nie na forum głównie męskim temat rozpoczyna "dziewczyna" licząc że faceci wypełnią i odeślą.

  • Like 1

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korba84    2

większość czeka na zdjęcie ;)

 

A tak poważnie:

- po co mam komuś podawać mój e-mail - ankietę trzeba odesłać

- jest w pliku xls - fajna rzecz dla virków

 

Na przyszłość to ma sens gdy użytkownik nie podaje żadnych swoich danych, nic nie musi robić oprócz klikania w odpowiedzi, no i o zrobienie jej prosi użytkownik z jakimś stażem a nie na forum głównie męskim temat rozpoczyna "dziewczyna" licząc że faceci wypełnią i odeślą.

 

 

1. gdybym chciała pokazywać swoje zdjęcie zgłosiłabym się na stronę fotka.pl

2. jak nie chcesz komuś pomóc to też nie utrudniaj pracy

3. w ankiecie nie ma ŻADNYCH pytań o dane osobowe

4. to nie jest mój pierwszy post na tej stronie, a zresztą dyskryminacja "nowych" użytkowników też źle świadczy o tych "starych"

5. "Edukacja - Szkoły wyższe", sorry ale to nie jest forum głównie męskie, a czasy kiedy tylko faceci mieli dostęp do edukacji dawno już się skończyły

6. chyba ktoś się nudzi, bo strasznie odbiega od tematu

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

3. e-mail - dzis pomagam jutro dostaję spam ;)

4. 19sty ;) a dyskryminacja? Za dużo kont przestaje istnieć po uzyskaniu odpowiedzi.

5. nie przesadzaj. Na tym forum jest kilka dziewczyn ale w 90% to są faceci i to do nich kierujesz zapytanie, dziewczyny po prostu nie chcą tutaj zaglądać.

6. niom ;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOX2    16

Nie wstyd Wam panowie, tak wprost o zdjęcia prosić? Jakie ma znaczenie wygląd Pani, która prosi Was o wypełnienie ankiety? Może jeśli autorka tematu nie będzie ładna, to nie wypełnicie ankiety?

 

Co do samego formatu ankiety. Racja, autorka mogła zrobić bardziej przyjazną i mnie praco i czasochłonną ankietę.

Jak Wam nie pasuje taki format, to nie wypełniajcie i nie narzekajcie.


"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed" - Theodore Roosevelt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nikt nie narzeka ale trochę trudu trzeba włożyć w tą ankietę to chociaż zobaczyć bym chciał dla kogo :)


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314
Nie wstyd Wam panowie, tak wprost o zdjęcia prosić?....

Nie, bo jeżeli ktoś podający się w necie za kobietę chce jakąś przysługę to pojawia się pytanie o zdjęcie (na kilku forach tak jest).


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOX2    16

Aha. Rozumiem, że to pewnie było głosowane w sejmie, i przeszło. Być może nawet 60% większością, więc pewnie i do Konstytucji wpisano. A jak facet prosi o przysługę, to też musi zdjęcie przesłać? Co za kpiny:/


"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed" - Theodore Roosevelt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

Jak facet prosi? Hmm, facet to ma tutaj z 50-100 postów jak o coś takiego zapyta ;)

A tak poważnie, popatrz ma emotikony które dodałem to primo, secundo jest niedziela i się droczę.

No i niestety musze powtórzyć że często po forach się pojawiają ludki (niekoniecznie dziewczyny) którzy zakładają konta, napiszą z 3 posty i już leci ankieta a potem konto pustkami świeci, co bardziej wykwintni proszą kolegów z większym stażem żeby poprosili o publikacje ankiety że niby dla koleżanki, że niby ona nie chce się rejestrować itp. Nic ku temu nie mam. Każdy robi co chce ale podroczyć się chyba można?

;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korba84    2

Parę godzin mnie nie było, a na forum tyle się wydarzyło...;) Dziękuję za przesłane ankiety! Nadal jest ich za mało żeby wyciągnąć jakieś sensowne wnioski, ale na pewno będzie tego więcej. Marzyłabym o 100 ankietach, ale jak będzie 50 też będzie ok. :) A odpowiadając na poprzednie wątki...

1. Nie znam się na spamie, komputer mam czysty od wirusów :)

2. Co do zdjęcia, to coś mogę zaproponować... Rozumiem, że chętniej pomaga się osobie, którą się ma przed oczami ;)

Jutro wrzucę zdjęcie, częściowo zasłonięte, po każdej ankiecie będę odsłaniać kawałek zdjęcia.

Mam jeszcze uwagę do ankiety - po otwarciu pliku wyświetla się na górze pasek blokujący edycję, trzeba uruchomić edytowanie i będzie ok (nie wiem czemu tak się dzieje, u mnie tego paska nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Aha. Rozumiem, że to pewnie było głosowane w sejmie, i przeszło. Być może nawet 60% większością, więc pewnie i do Konstytucji wpisano. A jak facet prosi o przysługę, to też musi zdjęcie przesłać? Co za kpiny:/

Bez komentarza :P:D :lol: :lol: :lol: :lol:


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

O jaki zdjęciu piszecie??

Co do ankiety to jej nie wypełnię bo nie było żadnego kredytu.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

Ale wy robicie problemy po prostu studentka chce pozyskać sensowne dane ja tą ankietę wypełniłem i żadna krzywda mi się nie stała. Sam przez to przechodziłem i wiem jak ciężko jest pozyskać jakieś sensowne dane do swojej pracy więc z chęcią pomogłem. A co do zdjęcia czy coś to zmieni że koleżanka pokaże swoje zdjęcie? To nie jest jakieś ogłoszenie matrymonialne czy coś w tym stylu.Ankieta nie jest przymusowa kto chce to wypełni. Ja osobiście nie jestem ciekaw jak ta osoba wygląda, pomogłem tylko i wyłącznie z tego powodu by pomóc w pozyskaniu danych do pracy. Pozdrawiam i powodzenia w pisaniu pracy ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szybkirychu12
      Witam, niedługo kończę swoje studia, ale niezwiązane z rolnictwem. Potrzebuję jednak wykształcenia rolniczego, żeby dotacje dostać i ogólnie móc ewentualnie prowadzić małe gospodarstwo w przyszłości gdyby ojciec mi je przepisał. Myślałem zatem o studiach podyplomowych. Czy ktoś z was może robił taką podyplomówkę związana z rolnictwem, która daje kwalifikacje rolniczą. Czy są też jakieś studia z zajęciami online bo zależało by mi na tym. Jestem z okolic Poznania i na na tym info by mi najbardziej zależało, ale chętnie wysłucham wszystkich.
    • Przez Magda31
      Cześć wszystkim,
      zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety, która pomoże mi w pisaniu mojej pracy inżynierskiej na temat oceny efektów wdrożenia technicznego wyposażenia w gospodarstwach mlecznych.
      Ankieta zawiera 19 pytań i jest anonimowa. 
      Link do ankiety:
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPa2Qi8VuNnd1QbGHIlFk2jB8onhGUCSnLLUxCijWbGHLVag/viewform?usp=sf_link
      Dziękuję za odpowiedzi i poświęcony czas.
    • Przez poziomka
      Moje pytanie brzmi czy warto jest iść na studia rolnicze jeżeli planujemy zostać na gospodarstwie. Czy te studia nam coś dadzą,czy jest to też strata czasu mówię tu o kierunku osobiście nowoczesna hodowla bydła mlecznego. Ale jeśli mieliście jaką kolwiek styczność ze studiami to proszę napiszcie, jestem ciekaw każdej wypowiedzi nie koniecznie związanej z moim kierunkiem może być inny rolniczy.
    • Przez AnnaSkoczylas
      Hej, chcę zacząć studia rolnicze, ale przede mną jest jeszcze rok, muszę napisać maturę i podciągnąć niektóre przedmioty. Jakie szkoły wyższe możecie polecić?
    • Przez Drzeffo123
      Witam Szanowną Grupę,
      zwracam się z gorącą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej folii i mat do ściółkowania do pracy magisterskiej.
      Od razu przepraszam za taką formę, lecz tradycyjne sposoby ( telefon, mail )zawiodły.
      Nie ukrywam, że jest to moja ostatnia nadzieja, by móc dokończyć magisterkę 😕
      Dlatego bardzo proszę o poświęcenie 5 minut z Waszego cennego czasu.
      PS ta ankieta nie ma na celu wywołania burzy, który sposób ściółkowania jest najlepszy, tylko pokazanie aktualnej sytuacji.
      Z góry bardzo dziękuję za wypełnienie ankiety i raz jeszcze przepraszam za taką formę. Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako spam czy inne negatywne działanie.
       
      https://forms.gle/RR45NTp8BuN5nJMx7
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj