Skocz do zawartości
korba84

ankieta do pracy mgr o kredytach w rolnictwie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
korba84    2

Witam wszystkich farmerów!

piszę właśnie pracę magisterską na temat kredytów w finansowaniu gospodarstw rolnych. Jednym z jej elementów będzie badanie przeprowadzone wśród rolników na temat kredytów z jakich korzystali na sfinansowanie swojej działalności. I stąd moja prośba do wszystkich rolników, zaglądających na to forum. Jeśli chcielibyście pomóc studentce i poświęcić 5min na wypełnienie ankiety będę przeogromnie wdzięczna. Jak czegoś byście nie pamiętali wypełniając ankietę to okienko można pominąć. Im więcej ankiet tym lepiej, bo badanie będzie lepiej odzwierciedlać rzeczywistość. Jedyne co mogę w zamian zaoferować to opublikowanie wyników na forum.

ankieta do pobrania:

http://demo.ovh.com/...a0098fbc5f4c96/

adres do odesłania ankiety:

endnow@wp.pl

Z góry dziękuję za pomoc i życzę miłego dnia

Ela

Wiadomość z agroFakt.pl

korba84    2

Lubelskie, to może wpierw spotkanie jakies?? :)

Jesteśmy w dziale Edukacja, a nie matrymonialne :)

korba84    2

to może ja pierwszy wypełnię ankietę. zaraz wyślę ;)

bardzo dziękuję, ankieta oczywiście doszła. pozdrawiam serdecznie

korba84    2

160 wyświetleń tematu, a tylko kilka ankiet :( Ale dzisiaj niedziela, więc wierzę, że będzie lepiej.

Nikita_Bennet    100

większość czeka na zdjęcie ;)

A tak poważnie:

- po co mam komuś podawać mój e-mail - ankietę trzeba odesłać

- jest w pliku xls - fajna rzecz dla virków

Na przyszłość to ma sens gdy użytkownik nie podaje żadnych swoich danych, nic nie musi robić oprócz klikania w odpowiedzi, no i o zrobienie jej prosi użytkownik z jakimś stażem a nie na forum głównie męskim temat rozpoczyna "dziewczyna" licząc że faceci wypełnią i odeślą.

• Like 1

korba84    2

większość czeka na zdjęcie ;)

A tak poważnie:

- po co mam komuś podawać mój e-mail - ankietę trzeba odesłać

- jest w pliku xls - fajna rzecz dla virków

Na przyszłość to ma sens gdy użytkownik nie podaje żadnych swoich danych, nic nie musi robić oprócz klikania w odpowiedzi, no i o zrobienie jej prosi użytkownik z jakimś stażem a nie na forum głównie męskim temat rozpoczyna "dziewczyna" licząc że faceci wypełnią i odeślą.

1. gdybym chciała pokazywać swoje zdjęcie zgłosiłabym się na stronę fotka.pl

2. jak nie chcesz komuś pomóc to też nie utrudniaj pracy

3. w ankiecie nie ma ŻADNYCH pytań o dane osobowe

4. to nie jest mój pierwszy post na tej stronie, a zresztą dyskryminacja "nowych" użytkowników też źle świadczy o tych "starych"

5. "Edukacja - Szkoły wyższe", sorry ale to nie jest forum głównie męskie, a czasy kiedy tylko faceci mieli dostęp do edukacji dawno już się skończyły

6. chyba ktoś się nudzi, bo strasznie odbiega od tematu

• Like 2

Nikita_Bennet    100

3. e-mail - dzis pomagam jutro dostaję spam ;)

4. 19sty ;) a dyskryminacja? Za dużo kont przestaje istnieć po uzyskaniu odpowiedzi.

5. nie przesadzaj. Na tym forum jest kilka dziewczyn ale w 90% to są faceci i to do nich kierujesz zapytanie, dziewczyny po prostu nie chcą tutaj zaglądać.

6. niom ;)

FOX2    16

Nie wstyd Wam panowie, tak wprost o zdjęcia prosić? Jakie ma znaczenie wygląd Pani, która prosi Was o wypełnienie ankiety? Może jeśli autorka tematu nie będzie ładna, to nie wypełnicie ankiety?

Co do samego formatu ankiety. Racja, autorka mogła zrobić bardziej przyjazną i mnie praco i czasochłonną ankietę.

Jak Wam nie pasuje taki format, to nie wypełniajcie i nie narzekajcie.

mariuszd93    489

Nikt nie narzeka ale trochę trudu trzeba włożyć w tą ankietę to chociaż zobaczyć bym chciał dla kogo :)

Nikita_Bennet    100
Nie wstyd Wam panowie, tak wprost o zdjęcia prosić?....

Nie, bo jeżeli ktoś podający się w necie za kobietę chce jakąś przysługę to pojawia się pytanie o zdjęcie (na kilku forach tak jest).

FOX2    16

Aha. Rozumiem, że to pewnie było głosowane w sejmie, i przeszło. Być może nawet 60% większością, więc pewnie i do Konstytucji wpisano. A jak facet prosi o przysługę, to też musi zdjęcie przesłać? Co za kpiny:/

Nikita_Bennet    100

Jak facet prosi? Hmm, facet to ma tutaj z 50-100 postów jak o coś takiego zapyta ;)

A tak poważnie, popatrz ma emotikony które dodałem to primo, secundo jest niedziela i się droczę.

No i niestety musze powtórzyć że często po forach się pojawiają ludki (niekoniecznie dziewczyny) którzy zakładają konta, napiszą z 3 posty i już leci ankieta a potem konto pustkami świeci, co bardziej wykwintni proszą kolegów z większym stażem żeby poprosili o publikacje ankiety że niby dla koleżanki, że niby ona nie chce się rejestrować itp. Nic ku temu nie mam. Każdy robi co chce ale podroczyć się chyba można?

;)

korba84    2

Parę godzin mnie nie było, a na forum tyle się wydarzyło...;) Dziękuję za przesłane ankiety! Nadal jest ich za mało żeby wyciągnąć jakieś sensowne wnioski, ale na pewno będzie tego więcej. Marzyłabym o 100 ankietach, ale jak będzie 50 też będzie ok. :) A odpowiadając na poprzednie wątki...

1. Nie znam się na spamie, komputer mam czysty od wirusów :)

2. Co do zdjęcia, to coś mogę zaproponować... Rozumiem, że chętniej pomaga się osobie, którą się ma przed oczami ;)

Jutro wrzucę zdjęcie, częściowo zasłonięte, po każdej ankiecie będę odsłaniać kawałek zdjęcia.

Mam jeszcze uwagę do ankiety - po otwarciu pliku wyświetla się na górze pasek blokujący edycję, trzeba uruchomić edytowanie i będzie ok (nie wiem czemu tak się dzieje, u mnie tego paska nie ma).

mariuszd93    489

Aha. Rozumiem, że to pewnie było głosowane w sejmie, i przeszło. Być może nawet 60% większością, więc pewnie i do Konstytucji wpisano. A jak facet prosi o przysługę, to też musi zdjęcie przesłać? Co za kpiny:/

Bez komentarza :P:D :lol: :lol: :lol: :lol:

Maciejo    33

Ale wy robicie problemy po prostu studentka chce pozyskać sensowne dane ja tą ankietę wypełniłem i żadna krzywda mi się nie stała. Sam przez to przechodziłem i wiem jak ciężko jest pozyskać jakieś sensowne dane do swojej pracy więc z chęcią pomogłem. A co do zdjęcia czy coś to zmieni że koleżanka pokaże swoje zdjęcie? To nie jest jakieś ogłoszenie matrymonialne czy coś w tym stylu.Ankieta nie jest przymusowa kto chce to wypełni. Ja osobiście nie jestem ciekaw jak ta osoba wygląda, pomogłem tylko i wyłącznie z tego powodu by pomóc w pozyskaniu danych do pracy. Pozdrawiam i powodzenia w pisaniu pracy ;)

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez drillw
      Uwaga, będzie obszernie

witam. w tym roku skończyłem liceum ogólnokształcące o profilu mat-fiz. maturę zdawałem podst.+ rozszerzenie z matmy i angielskiego.
      teraz zastanawiam sie nad jakimiś studiami. zainteresowania mam typowo rolnicze, ale też techniczno-mechaniczne, że się tak wyrażę. i mam teraz spory dylemat jakie studia wybrać. rodzice namawiają mnie na agh (jestem z woj. małopolskiego) lub na politechnike Krakowską. na tych uczelniach to pasowały by mi takie kierunki (rodzice też mi to proponują) jak Mechanika i Budowa Maszyn, albo Mechatronika, lub Inżynieria Akustyczna( to tak jeszcze sie waham).

Maturę zdam bez problemu( o ile z polskim coś sie nie wydarzy, ale może nie). z matmy podst. może 90-100% ang. podst. 80-90%, rozszerzenia ok 40-50%--w tym roku matura rozszerzona była z w razy trudniejsza niz2
      rok temu. więc nie tak źle.

ale mnie osobiście ciągnie do rolnictwa, do gospodarstwa. chciałbym mieć gospo swoje, ale czy to obecnie opłacalne?
      Marna cena mleka, drogie pasze, itp.

jeśli chodzi o gospodarstwo to nie musiałbym wszystkiego zaczynać od zera. mam ciągnik( c330, ale zawsze coś) i parę maszyn do zielonki( rotacyjna, taśmówka,zbierajaca,no i inne duperele pług, kultywator, itd.) pola,czyli łąk mamy 3ha( jak na Małopolskę, prawie Podhale, to tak średnio). w mojej wsi raczej nie ciężko o dzierżawy, aktualnie domowe gospodarstwa kończą działalność, obecnie gospodaruje co dziesiąte domostwo, więc pole by się znalazło. we wsi prócz jednego gospodarza większego(ok 100 sztuk bydla), jest kilku mniejszych(10 sztuk) a reszta łąk zostaje odłogiem. ale najważniejsze pytanie czy warto inwestować w rolnictwo w takiej sytuacji?

co ze studiami? Bo teraz wykształcenie rolnicze jest potrzebne przede wszystkim so dofinansowania z ue, ale jak prow sie skończy, to przecież niekt mi nie zabroni miec gospodarstwa, mając wykształcenie, np. inżyniera/magistra.

więc na co sie zdecydować? czy iść na agh(pk) i nie myśleć o rolnictwie? (studia technicze-praca raczej po tym będzie)
      chyba żeby iść na ten agh(pk) a zaocznie zrobic te studia rolnicze( dodatkowo, nie bedzie chyba to zbytnim obciążeniem, i potem zastanowić sie w jaką branżę iść?

proszę wszystkich o pomoc w podjęciu decyzji, jest to dla mnie bardzo ważne. proszę o rady, podpowiedzi co zrobi
      i z góry dziękuję.

[trochę się rozpisałem,ale co tam, tmat ważny]
      doceńcie , bo trochę się nastukałem w ekran telefonu
    • Przez l3ind
      Witam. Od pewnego czasu borykam się z pewnym problemem. Mianowicie chodzi mi o wybór studiów na ktróry teoretycznie mam jeszcze ponad rok ale chciałbym usłyszeć co o tym myślicie. Chciałbym pójść w rolnictwo gdyż od małego wychowuje się na wsi i jest to po części moją pasją lecz martwi mnie to iż nie jest to właściwa decyzja. Obszar gospodarstwa które chciałbym przejąć i rozwinąć to ok 10ha z czego tylko 1/3 to dziwerżawa i tu mam największy problem gdyż przy większym areale nawet bym się nie zastanawiał. Z maszynami nie ma problemu gdyż mój dziadek prowadził to gospodarstwo hobbistycznie i nie powiększał areału a maszyny są można powiedzieć aż nazbyt wystarczające i na obecnym areale nie mają zbytnio co robić. W ostatnich dwóch tata w pełni przejął gospodarstwo i od tego czasu produkcja zbożowa przynosi dużo większe zyski niż przed laty. Każą wolną chwilę staram się pomagać w rolnictwie i chciałbym wiązać z tym moją przyszłość ale boje się że przy obecnym areale może być to zbyt ryzykowne. Co byście doradzili? 
    • Przez wojtek554
      Witam,
      Piszę pracę inżynierską związaną z eksploatacją maszyn rolniczych. Uprzejmie proszę o wypełnienie poniższej ankiety. Ankietę proszę wypełnić w oparciu o dane dotyczące maszyn takich jak: pługi, brony talerzowe, agregaty uprawowe, agregaty do uprawy bezorkowej, gdyż to właśnie na tych maszynach skupiam się w swej pracy.  Ankieta powinna zająć maksymalnie kilka minut.  Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony na wypełnienie czas. W razie niejasności proszę pisać.
      https://goo.gl/forms/QVgTL26I4lip7Spm1
    • Przez Kasia_85
      Witam, czy posiadając studia licencjackie z turystyki międzynarodowej posiadam kwalifikacje, aby przekwalifikować się na rolnika? W ustawie jest zapisane, iż turystyka wiejska daje taką możliwość, zastanawiam się, czy turystyka międzynarodowa również? I czy 10 lat doświadczenia w pracy w rolnictwie, ale w Wielkiej Brytanii, a nie w Polsce, również daje mi możliwość przekwalifikowania się na rolnika? Z góry dziękuję za wszelką pomoc. 
    • Przez Dawid0510
      Witam 
      Jestem na pierwszym roku studiów na mechatronice, ale zastanawiam się czy nie przenieść się na Mechanike i budowę maszyn.
      Bo na mechatronice większość to jest elektronika , a na mechnice praktycznie sama mechanika. Osobiście bardziej się interesuje mechanika Lecz nie wiem czy po mechanice później znajdę pracę. Z góry dziękuję za odp.
      Chciałbym póxniej pracować w serwisie tylko po którym kierunku jest większa możliwość.