Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SPIRIT

Nowy ciągnik JCB Agritechnica

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

brzozak2    236
bo to zbyt szybki sprzęt i możę jeszcze sprawa wspomagania

?? nawet zetorem ktory jedzie 25km/h po drodze chyba nie uzywasz jednego hamulca tylko obu, a na polu bedzie osiagal taka szybkosc jaka jest potrzena do agregowania maszyn. zastanawiam sie czy to takie beztroskie pójście na latwizne, czy wymagaly tego rozwiazania konstrukcyjne.

andrzej2110    529

ja mam cały czas rozpięte hamulce w 3512.

Ten JCB trochę dziwnie wygląda jak na ciągniki tej firmy. Przypomina bardziej "normalny ciągnik " B)

Pixel    0

Świetnie wygląda i kabine też ma obszerną B) A co do hamulców to właściwie po co miały być podzielone? Są razem i pewnie świetnie działają, jak to wygląda w Waszych nowyszych traktorach?

brzozak2    236

w axionie tez jest podzielone i jak zaczepilem siewnik za agregatem to kazdy nawrot z hamulcem wykonywalem, zeby zmniejszyc promien zawracania.

dane techniczne (mocno okrojone) mozna znalezc w pliku pdf na stronie jcb, link jest podany w 1 poscie w tym temacie przez @spirit.

pobralem filmik 100mb trwa 4 minuty, ale dosyc slaby, jest troche pokazane, widac tylny podnosnik, srodek, ale nie ma pokazanego w pracy, filmiki fendta i claasa duzo ciekawsze B)

brzozak2    236
pewnie mają zbyt dobry rozkład masy na obie osie

?? to oznacza ze nie moga miec dzielonego hamulca?

SPIRIT    0

Ten ciągik nie nazywa się JCB Agritechnica tylko JCB 7230 bo to jest seria 7000

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Piasek186
      Witam ! dałem do regeneracji pompę wtryskową perkinsa 4cyl , kiedy ją przywiozłem i podłączyłem ciągnik nie chciał odpalić tak jakby nie dostawał paliwa ale czasami ruszy tzn nie odpali ale słychać jakby dostał paliwo. Wszystko odpowietrzone i przedtem była podłączona w ten sposób że 4 i 3 przewód był zamieniony ale chodził normalnie od początku ... zadzwoniłem więc do takiego majstra i powiedział żeby założyć je normalnie . Ale cały czas jest to samo nie chce odpalić . proszę o pomoc
    • Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez Dori
      Hej, 
      Może wy się orientujecie, czym można pociągnąć przyczepę ważącą koło 8 ton? Czy to musi być ciągnik rolniczy? 
      Wiecie jakie przepisy to regulują?
      Być może to banalne pytanie, ale nie mam na ten temat pojęcia, przyda się każda wskazówka gdzie szukać informacji.
    • Przez tomaszek_135
      Co myślicie na temat ciągników international. Zamierzam kupic jakiś ciągnik w przedziale od 70 do 90KM a ostanio wpadło mi takie ogłoszenie :http://otomoto.pl/international-886-A260838.html . Co myslicie na ich temat? Jak z awaryjnością, spalaniem i dostępem do części?
    • Przez benio1967
      Witam,kupiłem taki ciągnik 1694 i potrzebuję informacji o tych ciągnikach