Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wojtus902

Farmtrac 675 dt czy spręzarka musi być cały czas właczona ???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Wojtus902    0

Witam. Mam pytanko czy spreżarka w 675dt musi być cały czas właczona ?? Bo mam go od niedawna i jest caly czas właczona i jak jezdze to co jakis czas wyrównuje cisnienie i syczy koło zaworu a jak jest wyłączona to wtedy nie bije powietrza na butle i świeci się czerwona lampka. powiedzcie mi jak to ma być

pawlis804wd    3

Na początku powinno się jeździć cały czas z włączonym kompresorem, żeby się dotarł, nie jest to konieczne ale zaleca się. Potem jeśli nawet nie używasz kompresora, to co jakiś czas według mnie trzeba go włączać zęby sobie pochodził. Ja kompresora praktycznie nie uzywam, przyczep do pneumatyki nie podpinam, ale co jakis czas włanczam kompresor żeby sobie trochę pochodził. Ta lampka się niestety świeci jak butla jest nie nabita, ale to nie jest żadna usterka.

jozin    0

Czyli starym sposobem majstrów z PGR-u trzeba wyjąć żarówkę inie będzie się świecić :P

Wiadomość z agroFakt.pl

Wojtus902    0

Na początku powinno się jeździć cały czas z włączonym kompresorem, żeby się dotarł, nie jest to konieczne ale zaleca się. Potem jeśli nawet nie używasz kompresora, to co jakiś czas według mnie trzeba go włączać zęby sobie pochodził. Ja kompresora praktycznie nie uzywam, przyczep do pneumatyki nie podpinam, ale co jakis czas włanczam kompresor żeby sobie trochę pochodził. Ta lampka się niestety świeci jak butla jest nie nabita, ale to nie jest żadna usterka.

A hamulce wtedy będą działać ?? Bo ktos tam mowił że powietrze jest potrzebne żeby hamował traktor

farmtraczek    1

ja włączam wyłączam kiedy mi potrzeba ale ja tu słyszę żeby ją właczać co jakiś czas to niby na co??? :huh:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez wojtal82
      witam wszystkich użytkowników farmtraca lub ewentualnie mechaników tych ciągników.
      mam problem z modelem 690 ma ok 3 lata i ok 300mth.
      dochodzą niepokojące odgłosy skrzypienia ze skrzyni biegów i nie wiem jak to "ugryźć"
      podobno wyszła jakaś trefna seria któregoś łożyska na jakimś wałku w skrzyni...
      może ktoś miał taki problem albo naprawiał coś podobnego to proszę o podpowiedź...
      dodam jeszcze że to skrzypienie pojawia się podczas jazdy i do przodu i do tyłu..

• Przez cyprian1219
      Witam!
      Dzisiaj na stronie farmtraca znalazłem model farmtrac heritage 6075 dt wyglądający jak stary ford. Znalazłem też strone z danymi technicznymi owego modelu, czy wiecie co to ma właściwie być, czy to sprzedają już i cokolwiek innego o tym ciągniku?
    • Przez Bartek1994
      Chcę kupić Farmtraca 675 DT.Chciałbym aby właściciele tego ciągnika podzielili się swoją opinia o nim.Z góry dziekuję.
    • Przez Ursusc385
      Wszystko na temat ciagnikow rodziny "Farmtrac"
    • Przez Maria1980
      Witam, 
      Co może być przyczyną ważenia się oleju podczas wymiany w układzie hydraulicznym w ciągniku Farmtrac 7110? 
      Dodam, że olej jest taki sam jak w oryginale, wg instrukcji itd. 
      Brak już nam pomysłów. Po wymianie przed uruchomieniem ciagnika nic się nie działo, natomiast po jego uruchomieniu  już tak, powstała piana. 
      Bardzo porszę o pomoc, na co zwrócić uwagę? 
      Z góry dziękuję, 
      Maria