rafi1692

Woda w kabinie z klimy Proxima 90

Polecane posty

rafi1692    0

Witajcie, otóż od miesiąca jestem posiadaczem Proximy 90 z zamontowaną klimatyzacją. Problem pojawia się po włączeniu klimy, z nawiewów leci woda w dość dużych ilościach, tak że robi się błoto na podłodze. Jeśli chodzi o temperaturę to jest wyraźna różnica. Podejrzewam że zatkał się przewód odprowadzający wilgoć z parownika lecz nie mogę go zlokalizować :( Jeśli ktoś miał podobny problem bądź wie gdzie to jest, proszę o pomoc. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

Jak masz nowy ciągnik to dzwoń po serwis niech oni się tym martwią. Takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi1692    0

Chciałem to zrobić samemu bo przepchanie tego wężyka to żadna filozofia, żeby aż ciągnąć serwis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frota135    31

słuchaj je mam fortere135 i skrapla mi sie woda z klimy ale na zewnątrz tak gdzie jest akumulator dzowniłem do serwisu powiedzieli ze tak ma byc nic sie niemartw to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian86    16

Golnie to masz zaciśnięty przewód odwadniający od klimatyzacji i cała woda zbiera ci się na podsufitce i leci przez kanały nawiewowe. Żeby to naprawić nie potrzeba żadnej filozofii.

  • Thanks 1

Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Nowak5425
      Witam, będę zakładał klimatyzację do mojego MFa 4255 i mam kilka pytań do posiadaczy tego modelu ciągnika z założoną klimatyzacją. 1.W którym miejscu i w jaki sposób zamieszczona jest sprężarka ? 2.W jaki sposób i od czego dostaje ona napęd ? 3. W jaki sposób zamieszczony jest osuszacz (filtr)? 4.W jaki sposób jest umiejscowiony parownik ? 5.Czy musi być włączony nawiew, żeby działała klimatyzacja ? Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś odpowie na te pytania, mile widziane również zdjęcia. Może ktoś dokładał samemu klimatyzację coś doradzi podpowie. Zestaw klimatyzacji nie będzie oryginalny,a z firmy Inter-Instal.
    • Przez kndw
      Cześć,
      Czy jest na forum jakiś posiadacz kombajnu z serii Topliner lub Starliner z fabryczną klimatyzacją? Chcę w swoim kombajnie założyć klimę ale nie za bardzo wiem jak to było oryginalnie montowane, głównie chodzi mi o sprężarkę. 
      Pozdrawiam.
    • Przez papryk
      Czy mógłby ktoś wrzucić fotkę z zamontowaną klimatyzacją w ciągniku New holland TD80D lub pochodnych? Chodzi mi o mocowanie sprężarki klimatyzacji oraz skraplacza. 
    • Przez Kamil1025
      Witam posiadam forterke jak w temacie i mam problem z klimatyzacją. Byłem dzisiaj nabić klime i wszystko ładnie pięknie chłodzi już wyjeżdżam od gościa a tu zaczął piszczeć pasek bo stanęła klimatyzacja. I moje pytanie brzmi czy jest możliwość regeneracji czegoś takiego? Gość mówił że się pewnie zatarla bo była włączona bez gazu i dlatego. A nowa kosztuje około 2k, także nwm co robić a może pasuje od czegoś innego np auta bez większych przeróbek? Z góry dzięki za odp. 
    • Przez Kamil1025
      Witam posiadam forterke jak w temacie i mam problem z klimatyzacją. Byłem dzisiaj nabić klime i wszystko ładnie pięknie chłodzi już wyjeżdżam od gościa a tu zaczął piszczeć pasek bo stanęła klimatyzacja. I moje pytanie brzmi czy jest możliwość regeneracji czegoś takiego? Gość mówił że się pewnie zatarla bo była włączona bez gazu i dlatego. A nowa kosztuje około 2k, także nwm co robić a może pasuje od czegoś innego np auta bez większych przeróbek? Z góry dzięki za odp. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj