Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez smokus1234
      Witam jak w temacie, stoje przed trudnym wyborem nowego siewnika 3m talerzowego z komputerem, ścieżkami technologicznymi, rolkami dogniatającymi, znacznikami przedwschodowymi, podestem załadowczym. Jeśli macie któryś z siewników lub dokonywaliście ostatnio takiego wyboru proszę o jakieś rady.

• Przez eddi87
      Witam, Panowie w jakie marki i modele celować przy wyborze siewnika do c360? 3m szerokosci odpada bo pola górzyste co by przodu nie podnosiło. Siew pszenicy, jęczmienia i grochu siewnego. Używany do 4 tys osobiscie myślałem o fionie. Jakie są wasze typy? Dostępność części zamiennych też wpływa na wybór. 
    • Przez kamil800
      Witam
      Mam problem z ustawieniem tego siewnika w rzepaku, ustawilem ta dzwignie z lewej na 1 a z prawej na przekladni dalem na 12. Oczywiscie wysiewki do drobnych nasion i sialem tylko tylnymi lejami.
      Nastawilem na przekladni na 12 i wyszlo mi 3kg potem na innym polu dalem na 12,5 albo 13 (nie pamietam dokladnie) i juz wyszlo prawie 4kg. Czy to normalne, ze jedna kreska na skali daje az taki zozrzut?
      Mieszadlo mam wlaczone
      Jezeli to ma znaczenie to siewnik talerzowy z 2004r, przekladnia z daszkiem na 1 srube na srodku, z gladkim bokiem, wystaje tylko z niej jakis waleczek ktory sie obraca.
      To moj 1 rok z tym siewnikiem wiec prosze o wyrozumialosc
    • Przez Moiiz
      Cześć,
      Wiecie może jak nazywa się część zaznaczona na zdjęciu w Poznaniaku S043/2? Jest to jakieś koło zębate z 14 zębami, ale nie mogę znaleźć go w katalogu części ani na allegro.

• Przez Mati2812820
      Witam. Posiada ktoś tabelę wysiewu do siewnika Stegsted 3m 25R? A jeżeli nie, to mógłby ktoś podać orientacyjne ilości wysiewu na każdym przełożeniu?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.