Zaloguj się, aby obserwować  
damian550i

Euro 2012: wygrana czy porażka Polaków?

Polecane posty

damian550i    1

Temat podsumowujący poczynania polskiej reprezentacji oraz wcześniejsze przygotowania do euro,czyli budowa stadionów dróg itp. Jakie jest wasze zdanie wygraliśmy coś na tym czy totalna klapa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Reprezentacja wypadła słabo, żeby nie powiedzieć bardzo słabo. Przebłyski w meczu z Grecją i Czechami i jako taki mecz z Rosją to za mało. Mieli najłatwiejszą grupę byli u siebie taka szansa prędko się nie trafi. Znając życie jeśli pojadą do brazyli to powiedzą, że odpadli bo za gorąco było. Dopełnił wszystkiego żenujący występ Błaszczykowskiego w sprawie biletów. Wogóle jeśli on jest taki jak był wczoraj u Moniki Olejnik to widać, że wogóle się nie nadaje na kapitana. Cieszy mnie też, że Smuda odszedł. Co by nie mówić bardzo przyczynił się do klęski naszej drużyny.

Jeśli chodzi o infrastrukturę. Napewno skorzystały duże miasta w szczególności gospodarze. Polska dzieki euro ma promocje na Świecie. Jednak tego za bardzo na kase przeliczyć się nie da. Napewno ludzie mieszkający gdzieś na peryferiach za bardzo na tym nie skorzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

Ja jak widzę naszą reprezentację w "akcji" to jakieś mieszane uczucia mną targają . Jeszcze do tego stres i nie wiem , czy to nie lepsze od horroru :D . Tak na serio to odpowiedź jest prosta , po prostu inni byli lepsi . Jeszcze do dzisiaj nie mogę zrozumieć dlaczego w meczu z Grekami Smuda nie dokonał żadnej zmiany , a Platini za ten zamknięty dach to powinien się wytłumaczyć , inaczej d..a blada :lol: . Do Brazylii to naszym wyjazd chyba nie grozi . Mało jest w Europie reprezentacji z którymi możemy rywalizować . Moim skromnym zdaniem trzeba " świeżej krwi " , prawdziwej rywalizacji na każdej pozycji , bo z tego co zauważyłem " pewniacy " mają się zbyt dobrze . No a tego Obraniaka to mam nadzieję , że już więcej nie zobaczę w reprezentacji RP . Toż to ja mam więcej chęci do poruszania się po murawie ( przynajmniej tak myślę ) . Dużo też zależy od samych decydentów w PZPN , bo bez ich błogosławieństwa na zmiany , to my będziemy drżeli przed takimi "potęgami" jak Cypr . Pomarzyć można :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Przed EURO 2012 zakładałem sobie, że w przypadku wyjścia z grupy - sukces nakręci koniunkturę na futbol w Polsce. W przypadku porażki - liczyłem na rozwalenie PZPN. Wyszlibyśmy ze słabej grupy i co z tego? I tak ważne jest to co jest teraz. Setki ludzi wypinałoby pierś do orderu, a tak mamy nowy zarząd PZPN i reformę Ekstraklasy. Także można powiedzieć, że to było nasze zwycięstwo, paradoksalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pawel131
      można kupić jakąś przejściówke aby wyjście hydrauliczne z mf-a 3080 pasowało do polskich przyczep?
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.













       
       
      Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez zibi80
      Witam.
      Szukam osób, które w 2012r. nie zaznaczyły we wniosku kwadratu dotyczącego dopłaty do owoców miękkich a które zostały wezwane do ARiMR do uzupełnienia wniosku w tym zakresie. Jeśli ktoś z forumowiczów lub z grona znajomych był w takiej sytuacji, bardzo proszę o niezobowiązujący kontakt.
      Za pomoc jestem skłonny jakoś "materialnie" podziękować.
      Kontakt przez forum lub GG 2898553
      Pozdrawiam
    • Przez piter161
      Wie ktoś jak długo trzeba robić uprawnienia na te sprzęty. I gdzie takie uprawnienia można zrobić?
    • Przez ghanew
      Jak w tytule mam problem z mocowanie wideł do palet do mojego tura z nie typowymi zaczepami. Jak mam do tego mocowania doczepić widły do palet które wszystkie są na euro ramke. Proszę o pomoc. Jeśli trzeba prześle więcej zdjęć.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj