Zaloguj się, aby obserwować  
arek1990

Rozrzutnik metal fach N267 jako przyczepa do zboża ?

Polecane posty

arek1990    0

Czy uważacie ze da sie za pomocą łańcuchów tego rozrzutnika SPRAWNIE wyrzucać zboze oczywiscie po zdjeciu adaptera?

 

może ktos juz to praktykuje

z góry dziekuje za informacje

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danieloz22    20

Ja uważam że zboże nim wyładujesz dość sprawnie, gorsza sprawa ze szczelnością rozrzutnika. 2/3 przyczepy zsypie ci się po otwarciu zasuwy, a reszta powoli na łańcuchach zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik9595    2

Ja w tamtym roku woziłem zboże rozrzutnikiem i szło to bardzo fajnie ;p Zamiast adapteru założyliśmy burte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek1990    0

uwazam ze szczelnosć też nie bedzie problemem . aczkolwiek planuje w te zniwa pierwszy raz własnie zboże wozić tym rozrzutnikiem .

dzięki za info;)

rolnik 9595 a jakim rozrzutnikiem woziłes;>

Edytowano przez arek1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki24    5

ja woziłem metal-fachem.klapa jest szczelna ale z przodu trzeba uszczelniać no i z tyłu zrobiłem przystawkę zwężającą do zasypu ale szło ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek1990    0

niki jesli choodzi o uszczelnienie z przodu to masz na mysli tam gddzie tasmy wychodzą czy tą siatke na górze;>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1997    8

ja swoim tytanem 10 woziłem z adapterem i było git.. trochę go uszczelniłem i nie woziłem tyle razy przyczepą zboza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fordtw15    0

ja też wożę zboże tym rozrzutnikiem i idzie elegancko. Dodam że nawet nie zdejmowałem adaptera, niema takiej potrzeby a jeżeli chodzi o uszczelnienie to na pewno na ta krate z przodu trzeba coś zamontować, ja dałem płyte. Jeszcze z przodu trzeba uszczelnić z lewej i prawej strony nie tu gdzie łańcuchy wychodzą bo jest guma a nieco wyżej jak jest burta skośna w środki i łączy się z zewnetrzymi bocznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumaa87    84

Ten rozrzutnik bardzo dobrze sprawuje się w transporcie. Z powodzeniem można wozić zboże. Swoim, w tym sezonie woziłem już wszystko, zboże, kukurydze na kiszonkę, wysłotki, nawet liście buraczane. Ostatnio nawet wapno. Tak więc maszyna wielozadaniowa, i świetnie sprawuje się przy transporcie, chociażby zboża, jak w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj