Zaloguj się, aby obserwować  
Kulik

Nóż odcinający siatkę w prasie uni DF 1,8dd

Polecane posty

Kulik    2

Jak w łatwy sposób naostrzyć/ewentualnie wyjąć nóż w prasie belującej uni famarol DF1.8dd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norek007    0

Mam tę prasę w tamtym roku zdejmowałem, powiem ci tylko musiał bym luknąć, napisze ci w komętarzach pod wieczór

 

sory ja mam starszy model prasy, ale kaurat bedzie to samo, bo ostanio oglądałem tę prase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulik    2

@norek007 będę bardzo wdzięczny za informacje jak do tego noża się dobrać :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz56612    1

Niby do tego noża jest dojście od schowka na sznurek, ale ostatnio zdejmowałem te klapy, to rzeczywiście, do noża ciężko jest się dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulik    2

dojście jest bardzo kiepskie jedynie co to go właśnie widać przez schowek na sznurek,ale i tak go się nie wyjmie bo blacha jest z całości :unsure:, a ty lukasz56612 odkręciłeś/wyjełeś tą blachę służącą jako schowek na sznurek ?? i wtedy odkręciłeś nóż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz56612    1

Nie, narazie wogóle nie wyciągałem tego noża, ani go nie ostrzyłem. Zdjąłem tylko te ciemne boczne blachy w schowku na sznurek i zajrzałem do środka, jak to wygląda (podobnie jak ty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulik    2

<_< chyba będę musiał odkręcić tą blachę na sznurek jeżeli to by nie było czasochłonne :unsure: bo wogóle nie obcina siatki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zulus    0

noża się nie ostrzy jest to tępy kawał stali ucina na zasadzie uderzenia młotkiem, ta prasa jest wrażliwa na śmieci wyczyść koło noża i utnie jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez adamn999
      witam ostatnio podczas podnoszenia podbieracza po chwili podbieracz sam opada i jednocześnie delikatnie podnosi się klapa podejrzewam że zaciął się ten elektrozawór ewentualnie coś nie tak z cewką, rozbierał ktoś to?

    • Przez pawel9596
      Witam,
      Prośba o wysłanie zdjęcia mechanizmu wiązania siatką unia df.

    • Przez Gustawek
      Siemanko forumowicze, mam mały problem z prasą Unii, a w zasadzie pytanko. Od kilkunastu bel wstecz nóż ma problem z cięciem siatki. Na nim czysto, półksiężyc chodzi, siłownik również, ale sam mechanizm noża lekko przywieszony. Prasa u mnie od 5 lat. Czy możliwe by sprężyna naciągająca nóż sie rozciągnęła i należy ją napiąć? Ktoś już był na tym etapie?
       
    • Przez darkowe1
      Witam prasa nie odcina siatki . Siłownik i ten trapez pracuja prawidłowo jednak w momencie uderzenia noża siada lekko hamuje i znowu zaczyna owijać 
    • Przez johny
      Witam jakie są wasze opinie na temat tych pras - DF 120 1.5 i DF 120 1.8 i czy nadają sie do słomy ??
       
       
       
      dzis oglądałem to prase u dealera nawet mi sie spodobała konkretnie 120 1,5D nawet nawet
       
      Pozdrawiam Johny102
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj