ReV

Smarowanie łożyska na kole zamachowym

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ReV    0

Witam, jak można łatwym sposobem bez zbędnego robzierania posmarować łożysko w obudowie koła zamachowego? Bo trochę go słychać. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O jakim łożysku mówisz, wyciskowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Raczej chodzi o łożysko co siedzi w kole zamachowym. Ale to widze w kombajnie wiec jak tam dalej to wygląda to nie wiem

Edytowano przez UrsusCzesio

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ReV    0

Jest to łożysko, które napędza wszystkie pasy, jest zamocowane w obudowie. Tam gdzie rozrusznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Jeżeli dobrze rozumiem to te łożysko smaruje się z szczytu koła pasowego lub w kole/kołnierzu na obwodzie jest otwór i trzeba ustawić na smarowniczkę (smaruję raz na sezon).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Jest kalamitka, tylko że jeżeli tę piastę-szajbę zakładał jasiu który nie zwrócił uwagi na wsadzenie otwotem w piaście do szajby to zapomnijcie o smarowaniu :D


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kisiel123
      witam. kupiłem kombajn  deutz  35.70  i okazało się że brakuje koła pośredniego od sieczkarni ma ktoś może taki kombajn i może wrzucić zdjęcie jak to ma wyglądać, może wie ktoś od jakiego kombajnu można by było dopasować proszę o pomoc bo czasu coraz mniej zdjecie w zalaczniku . 

    • Przez pi0mak
      witam . mam taki problem z kobajnem deutz fahr m 900 . nie wiem jak na smarowac łożysko od mlocarni prawe tam nie ma żadnego punktu smarowniczego. może ktoś wie jak ono jest smarowane. z góry dzięki za pomoc
    • Przez divio
      Co może być przyczyną tego że koło od młucarni w kombajnie Massey Ferguson 487 bardzo mocno się nagrzewa i pęka pas.
    • Przez zyzek
      Orientuje się ktoś może jak zablokować koło pasowe w celtisie aby je odkręcić (to znajdujące się najniżej)? Chciałbym wymienić jego uszczelnienie, ale nie mogę zdemontować kola. Śruba posiada prawy czy lewy gwint?
    • Przez Adam-334
      Witam,
      Temat może lekko nie codzienny, nie jestem pewien czy w dobrym dziale, ale do rzeczy: Potrzebuję instrukcję obsługi lub samą tabelę smarowania od siewnika Kuhn Espro, najlepiej dla wersji 6000 ale zadowolę się każdą inną, oby była to maszyna "składana". Uprzedzając pytania: przeszukałem już cały internet, także strony typu  chomikuj, i nic nie znalazłem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj