Polecane posty

Witam.

Posiadam Masseya Fergusona 6170. Moim problemem jest to, że gdy puszczam spprzęgło to jest bardzo czułe i dopiero pod koniec łapie. Niemożna puścić sprzęgła tak aby traktor nie "zakopał". Dodam,że traktor rano gdy odpocznie po przepracowanym dniu to sprzęgło da się normalnie puścić i traktor pojedzie gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

jak kupowalem swojego 8120 to ogladalem wiele sztuk i kazdy mial takie czule sprzeglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalc355    104

Pytałem w serwisie bo myślałem, że coś jest nie tak, że szarpie ale powiedzieli mi, że MF-y tak mają - elektro magnes który po puszczeniu sprzegła odpuszcza i jest szarpnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Tak nie może być przecież ciągnik powinien ruszać płynnie pewnie sami nie wiedzą co może być przez to tak mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Nie oceniam serwisu z Twoich okolic ale znam kilka serwisów i kilku klientów którzy są nie zadowoleni z ich pracy, by nie być gołosłownym jeden z wiekszych serwisów w Wlkp naprawiał znajomemu skrzynie w MF naprawili zabulił jak za zboże ale najbardziej rozbawił mnie tekst pracownika serwisu na temat powodu awarii. Na miarce olej wskazywał połowe stanu a pracownik tak to skwitował " na miarke w skrzyni sie nie patrzy musi Pan zalać tak by wszystkie elementy robocze były w oleju". Nie będę tego komentował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

wlkpmder masz mf z seri 81 lub 61? jezdziles taki? widze ze nie jakbys mial taki ciagnik to bys wiedzial ze da sie plynnie ruszyc ale trzeba wyczuc sprzeglo bo jest czule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

może masz racje - ja mam serie 31XX ale miałem inne marki(JCB,JD,VALTRA) i w żadnej taki "problem" nie występował- ten naprawiany był kumpla MF 6180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

Mój 3090 tez ma bardzo czułe sprzęgło ale po kilkunastu przerobionych motogodzinach nim wyczułem sprzęgło i bez problemu da sie płynnie ruszać ;)


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czita    0

W moimi 3655 mam mokre sprzęgło i po rozgrzaniu oleju też szarpie przy ruszaniu. Wielu ma taki problem i nikt nie potrafi podać przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj