tomekzet

Zakup czesci do c-360

Polecane posty

tomekzet    78

jest juz podobny temat w dziale ZETOR ;) to moze wart by było zrobic cos podobnego w dziale ursus ;)

a wiec podawac ceny czesci do ursusa c 330 c 360 itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
fajny ten katalog ;):D

 

Zgadzam się, wszystko tam jest... ;) ;)

 

Są tam również inne rzeczy, takie jak części zamienne do rozsiewaczy nawozów Rauch, Kverneland, Accord, Bogballe, Amazone, części zamienne do maszyn uprawowych, części zamienne do kombajnów zagranicznych takich jak Claas, John Deere, Case, New Holland, Deutz Fahr i jeszcze wiele wiele innych rzeczy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

zapraszam do postu nowa c330 ic360 skladamy nowy ciagnik wymieniamy wszystkie ceny do c 360 wszystkich czesci


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukano    0

Złożenie nowego silnika to cos około 11 000 zł tys a dokładnie 10 854 zł plus jakaś amortyzacja do tej sumy jakies 500 zł czyli cos około 11 500 zł.

Blok 3000 zł

wał ostruda 900 zł

korbowody 100 szt. = 400 zł

komplet tłok + tuleja 330 zł tłok gorzycki = 1320 zł

panewki główne i korbowe 100 zł

pompa wody 90 zł

pompa oleju 140 zł

chłodnica 350 zł

korpus termostatu 20 zł

termostat 15 zł

tryby rozrządu 20 zł szt. =60 zł

Korbowód kpl. sprężarki 182 zł

Cylinder sprężarki 50 zł

głowice 240 zł szt. = 960 zł

Klawiatura 60 szt. = 240 zł

Pokrywa głowicy 10 zł szt. =40zł

popychacze zaworów 18 zł komplet szt. = 144 zł

korpus filtra oleju 40 zł

wałek rozrządu 140 zł

filtr powietrza 230 zł

przednia pokrywa silnik 90 zł

tylna pokrywa silnika 40 zł

kolektor wody 20 zł

kolektor wydechowy 20 zł

kolektor powietrza 20 zł

Wentylator 35 zł

tłumik 60 zł

wtryskiwacze 35 zł szt. końcówki =140

pompa wtryskowa 1300 zł

węże opaski z 50 zł

Czujnik ciśnienia oleju 8 zł

koło zamachowe 600 zł

alternator 160 zł

Sprzęgło kpl. 500 zł

Zbiornik paliwa 350 zł

Rozrusznik 350 zł

 

Korzystałem z tej strony http://www.aves.net.pl/index.php?m=sklep&a...ort=&page=1 i z własnej wiedzy na temat cen.


Trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Wierz mi, żałuje się tylko i wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk96    1

Mogę mieć okrągłe kierunkowskazy do C-355, z tym że szkła są powybijane. Można gdzieś dokupić te szkiełka do takich kierunkowskazów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2079

Z tymi starymi okrągłymi może być problem. Gdzieś już było o tym mówione.Nie wiem Patryk czy nawet nie pod którąś twoją fotką. Chyba że o co innego mi chodziwink.gif


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2079

No to może ja was w błąd wprowadzam.Chodzi o takie kierunki jak w 355 te pierwsze oryginalne nie podwójne takie jak w 60 tylko pojedyncze tak?

O jest ta fotka( poczytajcie komentarze)

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=197115

Jeśli nie o te kierunki chodzi to sorrywink.gif.Jeśli z całymi kierunkami jest problem to zdobycie samych szkiełek to będzie dopiero duży problem.Jeszcze się nie spotkałem żeby ktoś gdzieś takie sprzedawał.

 

Łukasz wiem wiem z tymi do 30 to problemu nie masmile.gif


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

a jaki problem założyć nowe od 60-tki?? u nas po 12z szt i takie załozyłem do C-325 zamiast tych oryginalnych zyskałem dodatkowe pozycyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

Kolega chce mieć pewnie orginalne-kiedys też takie miałem-boczne i tylne(mniejsze od tych teraz stosowanych)-niestety nie ma już po nich śladu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. wlasnie zaczynam remont ciagnika i chcialbym dowiedziec sie gdzie kupujecie czesci. ja mysle aby kupic wszystko razem w jednym moze jakims e-sklepie. moze macie juz jakies doswiadzcenie gdzie maja dobre ceny za dobry towar bo nie chce kupic taniej tandety tylko czesci ktore popracuja kilka lat. czekam na Wasz odzew pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

a tearaz przeciez na af reklamuja orginalne czesci i moze tam kupisz czy ci sie ta reklama niewyswietla z orginalnymi częsciami ursus


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmexpert    54

Zapraszam do sklepu Farmexpert

części do C-360 :

 

http://farmexpert.pl/c_360_i_pochodne_kategoria180.aspx

 

a tu wyselekcjonowane same oryginały:

 

http://farmexpert.pl/ursus_c_360_kategoria20303.aspx

 

Pozdrawiam


http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stojar    2

Witam. wlasnie zaczynam remont ciagnika i chcialbym dowiedziec sie gdzie kupujecie czesci. ja mysle aby kupic wszystko razem w jednym moze jakims e-sklepie. moze macie juz jakies doswiadzcenie gdzie maja dobre ceny za dobry towar bo nie chce kupic taniej tandety tylko czesci ktore popracuja kilka lat. czekam na Wasz odzew pozdrawiam

 

Kolego za dobre części trzeba zapłacić niestety nie ma tanich i dobrych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej widze ze sie wyswietlaja ale chcialem Was spytac gdzie kupoujecie, reklamowac sie moze kazdy ale to jeszcze o niczym nie swiadczy. A kolego Farmexpert jak zamowie wiele czesci to jest jakis upust czy wysylka gratis jak to u Was wyglada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Pachnie mi tu z daleka multikontami :blink:

 

Jedz do sklepu zwyklego,przynajmniej obczaisz czy jakis wad niema itd.

Edytowano przez kombinator18

DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stojar    2

Hej widze ze sie wyswietlaja ale chcialem Was spytac gdzie kupoujecie, reklamowac sie moze kazdy ale to jeszcze o niczym nie swiadczy. A kolego Farmexpert jak zamowie wiele czesci to jest jakis upust czy wysylka gratis jak to u Was wyglada???

Jak pisze kolega @kombinator18

idę do najbliższego sklepu i kupuję, porównując ceny do tych ze sklepu internetowego czy to grene czy też farmexpert to u mnie w sklepach ceny nie są złe, niektóre części można kupić sporo taniej niż w sklepach internetowych i nie muszę za przesyłkę płacić, łatwiej zareklamować itd, ale niektórzy nie mają takich możliwości i kupują przez internet,

także kolego wszystko zależy od tego czy w okolicy masz jakiś sklep i jakie mają ceny

Edytowano przez stojar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj