piotrslonski1

czy to prawda że zetor jest najbardziej paliwożerny?

Polecane posty

Kolego sam mam zetora i jesli o prace polowe chodzi to pali na równi z innymi ale jeśli ty masz zamiar urządzać sobie nim wycieczki po wsi to troszke więcej łyknie a rekordzistą w spalaniu jest JD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Ludzie ogarnijcie sie i ruszcie głową. Każdy łyknie czy to JD czy Zetor. Ja jestem z Zetka zadowolony pod wieloma względami. A ile pali mnie za bardzo nie interesuje ale ważne że robotę robi.

Edytowano przez Ursus11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip524    1

Jeżeli jeździ się delikatnie z dobrze dopasowanymi maszynami zetor też mało spali . Jazda na 1500-1700 obr/min bez zbytniego przeciążania i spalanie niezbyt wysokie . Jeżeli mieszasz do końca to każdy wypali , nawet najoszczędniejszy silnik mtz'a . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil040193    31

To zależy jak się na gaz ciśnie. Znajomy mówił mi który ma proxime 90 plus że do 1800obr/min w orce spali mu od 7 do 8 litrów a powyżej tych obrotów to tylko jedzie się szybciej i więcej wtedy spala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

jeden u mnie na wsi ma c-330 i zetora i mówi tak do c-330 do pełna i się jeżdzi i jeżdi ale tylko cos cięzej i staje a do zetora fakt trzeba lac ale robote robi i nie stęka. Do lekkich prac starcza mały a jezeli do duzej roboty to sie leje i robi (np. zetor)


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Mam 7211 i powiem tak, w lekkich pracach spali sporo w ciężkich nie. Nie wiem do jakiej można porównać pracę ze sipmą kostką z podajnikiem, ale ze spalania jestem zadowolony, chociaż zawsze mogło by być mniej :P


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower56    0

według mnie stare john derny

Kolego sam mam zetora i jesli o prace polowe chodzi to pali na równi z innymi ale jeśli ty masz zamiar urządzać sobie nim wycieczki po wsi to troszke więcej łyknie a rekordzistą w spalaniu jest JD

Skąd wnioski o spalaniu JD - wyczytane z internetu czy na podstawie własnych doświadczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Jak dla mnie to mit który bierze się z tego że ludzie kupują stare, wytłuczone zetory i później opowiadają takie bajki. Jak jest w odpowiednim stanie technicznym to w porównaniu z Perkinsem spali więcej ale tylko w lekkich pracach, a w ciężkich spalanie jest porównywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojoch7340    6

kolega wyrzej dobrze pisze wódki mu ja miałem 3 zetory i na spalanie nie narzekam mialem też pare ursusów i 2 3p i wcale nie paliły mało ale za to mało robiły

john deer dużo palą wiem od znajomych jeden nawet reklamowal go i chciał go oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

Jd nigdy niebył oszczędny, wkońcu amerykanin :P zetor jak mu przycisniesz tyle spali :D


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Jak dla mnie to mit który bierze się z tego że ludzie kupują stare, wytłuczone zetory i później opowiadają takie bajki. Jak jest w odpowiednim stanie technicznym to w porównaniu z Perkinsem spali więcej ale tylko w lekkich pracach, a w ciężkich spalanie jest porównywalne.

z jednej strony mit że zetor dużo pali a z 2giej obrona że pali tyle samo co wszystkie inne, fakt faktem jest kilku userów na af co posiadają podobnej mocy ciągniki zetor, perkins zachodnie itp. w sąsiedztwie też macie takich znajomych i fakty są takie że zetor ten 1-2l więcej pociągnie od perkinsa czy zachodniego z nowszym silnikiem dla jednego to dużo dla innego różnica bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Witam ma ktoś pojęcie co się dzieje w centrali w Kole czy to prawda że mają kłopoty?
    • Przez dawidgolf
      Witam państwa może mi ktoś napisać czy da się zarejestrować ciągnik . Sytuacja wygląda tak dwa lata temu zmarł mój ojciec który był właścicielem ciągnika który na podstawie umowy darowizny pojazdu przekazał mi przed śmiercią ciągnik . I teraz tak czy po dwóch latach mogę na podstawie tej umowy przerejestrować go na siebie
    • Przez podkrzysztof
      Witam serdecznie .
      Czy ktoś kto odsprzedawał grunt rolny pod DW 263... Chodzi mi o wcześniejsze etapy które zostały już ukończone.
      Jaką cenę wam zapłacili>???
      2.3_plan_sytuacyjny.pdf
    • Przez rylkoo
      Hej czy ktoś z Was korzystał z usług firm prawniczych, które zajmują się uzyskiwaniem odszkodowań za błedy medyczne? http://prawapacjenta.org/odszkodowanie-za-blad-medyczny-lekarski/blad-lekarza-odszkodowanie/  Możecie mi coś powiedziec na ten temat? 
    • Przez dominikl95
      witam wujek posiada ponad 40 lat płaconych składek a ma dopiero 60 lat i zwiazku z tym mam pytanie bo słyszałem że nie musi już płacić całego krusu tylko składkę zdrowotną i mam pytanie czy ktoś miał taki przypadek bo wątpię żeby oni sami powiedzieli o takim czymś liczę na pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj