Zaloguj się, aby obserwować  
jarekmaz

brak szkoły

Polecane posty

jarekmaz    0

Witam.

Jestem w drugiej klasie technikum mechanizacji-rolnictwa i pojawia się problem bo raczej w tym roku nie zdam.

I czy jeżeli nie ukończę tego technikum czy bym musiał iść do jakiejś szkoły zaocznej czy może można przepisać gospodarstwo bez wykształcenia ?.Jeżeli trzeba to może ktoś zna jakąś szkołę zaoczną koło Warszawy albo Sochaczewa

Słyszałem że można przepisać ale nie dostanie się premi na młodego rolnika może jednak jakieś szanse są bez szkoły i co z dopłatami tymi co rocznymi

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Bierz się do pracy i zaliczaj rok. Też TMR ukończyłem, co technikum to technikum. ;)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

dokładnie bierz sie do roboty:) a na pocieszenie dodam że ma wejść ewentualnie juz weszła ustawa która mówi ze prowadzić gospodarstwo może osoba która ma jakiś tytuł (technik, inż, mgr rolnik) a w związku z tym wszelkie dopłaty premie i itp możesz brać mając wykształcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Najpierw skończ szkołę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil040193    31

Dyrektorka nam mówiła że w tym roku był ostatni nabór do szkół zaocznych i już ich nie będzie. Więc bierz się do roboty i zaliczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Szkoły tego typu przestaną istnieć z powodu dość prostego: zmiana programu nauczania.Jesteś w drugiej klasie więc jeżeli nie zdasz to pół biedy ale jeżeli niezdasz jeszcze raz wtedy jest katastrofa bo przechodzisz na nowy program.Ile masz zagrożeń??? Chódz za nauczycielami i nękaj ich pytaniami co masz poprawić a w końcu postawią Ci 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekmaz    0

Wiem wiem poprawiam jeszcze 3 zagrożenia a co jeśli nie udało mi się skończyć nie da rady jakieś zaoczne albo kursy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

nie wiem ale lepiej żebyś zdał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Krótko i na temat: albo poprawisz albo o premii MR możesz zapomnieć. Nie ma już zaocznych szkół tego typu, kursów tym bardziej.

Edytowano przez pawelol111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
:D 3 zagrożenia kosztują kolegę minimum 75 tys a może i więcej bo chodzą plotki że kasa z nowej puli ma być dzielona przy uwzględnieniu bardzo restrykcyjnych przepisów. I teraz pomyśl sobie kolego szanowny: mogłeś zwinąć kupe grosza, zmienić ciągnik, kupić ziemię ale nie zrobisz tego bo wcześniej przepier.... czas na głupotach zamiast się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Paweł święta racja jak chodzi kasa w grę to od razu większa motywacja:D a jak masz 3 zagrożenia to rodziców do szkoły i niech pogadają z nauczycielami przecież możesz pisać komisa w sierpniu. a z czego masz te warunki pewnie matma, polski i język?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Jak trzeba mieć dużo poniżej średniej IQ, żeby mieć problemy w szkole średniej? Rozumiem jeszcze bardzo trudne sytuacje rodzinne gdzie nie było w ogóle czasu na szkołę. Ale jeśli tego usprawiedliwienia nie ma, to jestem pełen podziwu dla takich. Bo jak można takiego wyczynu dokonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@StasiekS jakiego wyczynu człowiek nie dokona :D

A kolega zwykle zbagatelizował sprawę a teraz jak się zapaliło to poprawka.Przygotuję się do komisa to zaliczy,chyba że już mu wszystko jedno.W tym roku zaliczy,a w przyszłym znów będzie powtórka z rozrywki.I tak w kółko macieju.Ja jestem zdania, jak się coś zaczyna,to i się powinno to coś skonczyć.Albo nie zawracać sobie wcale czterech liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj