Polecane posty

Witam i mam małe pytanko czy wie ktoś gdzie można dokupic drzwi do ursusa c330? (kabina rurkowa) czy lepiej zrobi tylko prosiłbym o wymiary drzwi prawych i lewych bo moje wywaliłem na złom bo rdza je zjadła :) Z góry Dziękuje

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
energe    6

raczej nie kupisz ich, trzeba bedzie samemu zrobić, właśnie robie remont także jak bede na wsi to pomierze i podam wymiary Ci.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

drzwi są zrobione z blachy , a jakiej grubości to ci napisze wszystko jutro bo nigdy się temu nie przyglądałem zrobię ci nawet kilka fotek w razie potrzeby

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

jeżeli chcesz całe oszklone to musisz albo dobrać szybę od jakiejś innej kabiny i do niej dorobić ramkę ale raczej będzie ciężko coś tam dopasować albo poszukaj jakiegoś zakładu gdzie hartują szyby to wtedy zrobią Ci pasującą. Same drzwi to musisz zrobić z profila i dospawać mocowania uszczelek.

Jeżeli interesują Cie drzwi oryginale to posiadam takie w stanie może nie idealnym ale możliwym do naprawy, tylko nie wiem skąd jesteś

Edytowano przez ukasz
  • Like 1

sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

a to lipa bo ja z zachodniopomorskiego

  • Like 1

sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym odświeżyc ten temat bo nie mam czasu na te drzwi a co sądzicie o kupnie używanej kabiny czy polecacie używaną kabine "kwadratową"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

Kabina kwadratowa no na pewno lepsza niż rurkowa. więcej miejsca jest. Ja mam taką i jest ok. tylko pytanie ile takie kabiny chodzą i czy opłaca się inwestować w kabinę. bo jak przeczytałem wcześniejsze twoje posty to masz kabine tylko bez drzwi. to moim zdaniem było by tylko dorobić drzwi i po problemie. mniejsze koszty.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kabina kwadratowa no na pewno lepsza niż rurkowa. więcej miejsca jest. Ja mam taką i jest ok. tylko pytanie ile takie kabiny chodzą i czy opłaca się inwestować w kabinę. bo jak przeczytałem wcześniejsze twoje posty to masz kabine tylko bez drzwi. to moim zdaniem było by tylko dorobić drzwi i po problemie. mniejsze koszty.

 

 

 

 

tak bez drzwi i tylnej szyby przód mam dach mam szyby mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

Dwóch moich sąsiadów ma kabiny rurowe, w tym jeden zrobił sobie sam kabinę i jakoś się im na głowę nie leje. Z pewnością taniej wyniesie Cię zrobienie drzwi i oszklenie ich niz kupno kabiny, ale z drugiej strony trzeba mieć chęci i czas do zrobienia ich ;) Musisz poszukać bo nieraz trafi się jakaś niedroga kabina za parę setek i wtedy było by to lepsze rozwiązanie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

Najlepiej jak byś miał drzwi od kogoś pożyczyć jako wzór. A jak nie to to trzeba trochę pokombinować. dokładnie pomierzyć wnękę na drzwi pociąć na kawałki profile o odpowiedniej długości. Najgorzej będzie moim zdaniem kąty połapać bo drzwi nie są proste w tej kabinie. Parę chwil spędzisz na pewno przy tej robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

no zawsze możesz spróbować może któreś drzwi bedą miały podobny wymiar, albo dało by się lekko przerobić aby pasowały do tej kabiny. Jest wiele rodzai kabin do ciapków. w sklepie mają katalog z wymiarami więc może warto spróbować jak raz się może uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

a jeszcze co do całych przeszklonych drzwi to może wystarczyło by na górę dać oryginalną szybę na na dół po prostu z grubszej pleksi zrobić? Wtedy takie drzwi do na obie strony spokojnie bys jednego dnia zrobił i pomalował jeszcze.


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślałem żeby na dół dać blache ale szukam na razie może kupie bo najbardziej mi prawe potrzebne lewe już mniej :D bo jak nie bd miał drzwi to nie ma sensu tylnej szyby robić szukam po necie i nigdzie nie ma wymiarów kabiny rurkowej-drzwi w książkach napraw i nie tylko o c330 nie ma nic o kabinach pisze że to dodatek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanko hehe :) czy wie ktoś gdzie dostane takie blaszki na błotniki te od drzwi bo kupiłem nowe błotniki a blaszek nie ma więc jak założe te drzwi to bd luka między kołem a błotnikiem a taka blaszka dodatkowo ułatwiłaby mi mierzenie kąta drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrykc330    167

Mam pytanie odnosnie lewych drzwi, poniewarz chciałbym zrobić je tak zeby jak je otworze żeby sie nie zamykały spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj