triplehhh

jak rozliczacie się z robotnikami?

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Panowie ostrzegam !!!!!!!! zaczynacie się kłócić i obrażać nawzajem, a nie chcę być nie miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Wyraz "uposledzeni" nie należy do wulgaryzmów.

Po drugie leci OT to tego moderatorzy nie widzą i zbędnych tematow też nie ma kto usuwać

Chyba moderatorzy dostali podwyżkę o kilka fajek więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

To że nie należy do wulgaryzmów nie znaczy że nie jest obraźliwy. Powiedz rodzicom , sąsiadom i kumplom że są upośledzeni zobaczysz czy się ucieszą.

A ty lubisz jak ktoś tak cię określa?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

To świadczy że masz do czynienia z bardziej kulturalnymi ludzmi niż ci co mają do czynienia z tobą :P:D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Poprostu nie daje sobie w kaszę dmuchać :D:P

Nie boi się nikt zatrudniać ludzi na czarno? Bo wiadomo że wiele takich zatrudnień odbywa się " na gębę".

Ilu z was którzy tak głośno gdakają zatrudnia ludzi chociaż na umowę-zlecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Każdy następny post nie na temat i macie %%!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

A to że dałeś komuś zus to nie powód aby go gnoić na 3 zł za godzinę, dla mnie poniżej krytyki, na żywo bez rozmowy by się obyło, zrobił bym z tobą to co ty robisz lub piszesz co robisz z ludźmi tzn. upolował bym cię i robiłbyś za wode i pół bochenka.

W sumie z tego co zauważyłem jesteś ciut młodszy, ale rozumowo wiele... może dorośniesz kiedyś do mych lat, narazie.

 

@mat dawaj mi bana dla przykładu, nie zauważyłem twego postu, tak z rozpędu.

Edytowano przez bobytempelton

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

nikt nikogo nie goni i nikt nikogo nie trzyma na siłe. @boby oblicz trzy posiłki na dzień, nocleg i to że gość się obija a nikt go nie bije za to ani nic wogóle. Mają raj a Ty wciskasz kit że 3zł to mało i że pijak jest bity poniżany. Mniej TV więcej życia proponuje. Nie wszystko jest czarne lub białe.

Znany kiedyś człowiek z uzależnieniami wykonywał bardzo dobrze swój zawód - doszedł alkohol. Jak dostawał po 30zł na jaki ś czas było dobrze. Jak ktoś taki jak Ty @Bobi dał mu za wykonaną pracę 300zł człowiek zmarł. To fakt autentyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Każdy przypadek jest indywidualny, ja znam kilkadziesiąt takich, ale trzeba szanować pracę ludzi którzy są nam niezbędni, stoczyć się może każdy, ale trzeba im pomagać ratować tłumaczyć , a co zrobi z pieniędzmi to jego wola, człowiek jest tylko człowiekiem,... to nie powód aby mu dawać tylko podstawowe potrzeby. Takie moje zdanie.

  • Like 1

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Doceniam Twoje zdanie lecz przypadki z którymi ja się spotykam są beznadziejne. I powtarzam ze Ci pracownicy są szanowani i są w pełni zadowoleni. Jeżeli byliby niezadowoleni to już by nie pracowali - zgodzisz się czy nadal uważasz że dobrowolnie dają się gnębić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

W sumie gdyby nie chcieli to by nie przyszli, dobra kończe temat idę spać, narazie.

  • Like 1

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wsi bezdomnych za dużo nie ma, w temacie wszystkim chodzi o ludzi którzy o siebie nie dbają, są pijakami i tylko na tym im zależy. Nikt nikogo do pracy nie zmusza i nikt tak jak gadacie za 3 zł nie robi, nie te czasy.Bodytempelon pier**li, że szkoda gadać, co to za napinanie, nie wiesz z kim rozmawiasz a gadasz że bys go pobił. Trafiłbyś na dobrego gościa i sam byś dostał za głupie gadanie. I na koniec gatka o chodzeniu do kościoła i głosowaniu na pis-bardzo mądrze napisałeś.Tak jak Ci ktoś napisał- zimna woda ochłoń trochę i wróć.

  • Like 1

Zaufaj mi, jestem inżynierem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarooo3013    1

Witam. Temat na topie,fajny -odswieżam!!!!!!!! Z gory sorki za błędy styl itd. Otóż wydaje mi sie,ze kazdy ceniący sie rolnik,farmer który wlasnymi rękoma cos wypracowal bedzie szanowal i docenial swojego pracownika nawet i tego nieszczęsnego a moze szczesnego jak to padla nazwa "parobka". Ale panowie nie dajmy sie zwariowac z otaczaniem dobrym sercem tych ze naszych pracowników,jak mówi pozekadlo "masz dobre serce to musisz miec twarda d.pe. Sam osobiscie dorywczo w czasie spietrzonych prac polowych poszukuje,co graniczy z cudem,bo jak nie po kacu,to kompan od kieliszka rente wziąl itp. i mam takiego pomocnika,jak to koledzy opisywali ze zupa chmielowa,fajki na dzien dobry byc musi inaczej cmoknij mnie. na 10 godz to ciezkiej pracy to moze tylko z 1.5 ma reszta to przyczep,odczep,zamiec,podaj,co czasem tez bywa bezcenne. Ale do zeczy bo usniecie (: Tego czlowieka traktujemy jak swojego ,micha wypasiona ,jak schabowy to schabowy jak rosol to rosół,jak chleb ze smalcem co teraz modny to tez byl. zaplata godziwa i do domu jeszcze a to smietane,chleb,bo jeszcze bracia z lewymi raczkami sa . Nie ma obuwia,czy tam jakich ubran kupi sie. Czy to swieta,czy jaka impreza jak natrafi siada jak gosc z pozostalymi. I potrafi cie obgadac ze mu nie placisz,albo braciszki dopadna cie pod sklepem i z piesciami bo malo dostal,bo sie narobil itp. Kolejny przypadek koles chcial sobie zarobic a ze byl kumaty wiec jezdzil ciagnikiem w zniwa. Picie zabronilem,lecz przemycil jakies browary,no i zapirzał na zaciagnietym recznym malo ciagnika nie zjaral i co on pod sklep pochwalic kolegom o swoim wyczynie a ja mechanika i heja w remont. Przeszla wichura rozd*pcyl dach z mieszkania wraz z facjatami,plantacje wybite przez grad i nie bylo zadnego pomocnika by pomogl,tylko chodzili foty strzelali. A co najsmieszniejsze ze tym co zebrza od opieki(a ubrani od stop do glów w markowe ciuchy,kielbasa niekiedy gardza bo maja dosc) co mogli by sami sie utrzumac i to z palcem w du... to gmina im natychmiast remonty przeprowadzila a ja ile z ubezpieczycielem musialem walczyc itd itp. Zlosliwi moze napisza ze do kosciola nie chodzilem,albo zebym tez kozystal z formy opieki,a tu nawet skladke na mszalne dawalem i daje (: a z opieki to by mi honor i sumienie nie pozwolilo. Tak ze podchodzil bym z duuuuza rezerwa do obstawania za takimi ludzmi. . "Jak dziad odzyje to cie torba zabije" tak mowi sprawdzone porzekadło.. Oj duzo cos mi sie napisalo,moze moderator mnie nie %uje. Dzieki za przeczytanie. Koncze bo sie wkur..em na ten rząd!! Je.ac unie i bruksele dam na tace co niedziele. Dobrej nocy. Pozdro.

 

Błędy ortograficzne.

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Runder    16

A np. za zbieranie truskawek to jakie są stawki ?


Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez suffeks
      wymienili słup i takie coś zostało na polu, należy się odszkodowanie chyba? 

    • Przez jopi1991
      Przyszedłem dziś się poradzić.mam taki problem ze 1/3 gospodarki ma brat....1/3 mam ja i 1/3 jescxe ojciec  brat oświadczył że on robić nie ma czasu...za dużo oboowazkow  i praca z której na nieporównywalnie więcej.proponuje mi pracę na jego części jako pracownik (wynagrodzenie płatne od godzin) mówił że wtedy odpada koszty napraw paliwa nawozów itd ogólnie tylko mam wykonać pracę jak zwykły pracownik zatrudniony w firmie ale na KRUS.  W zimę mogę iść do pracy do niego na czarno ( posiada firmę w innej branży)Czy zgodzić się na to czy może jakieś lepsze pomysły? Dzierżawa na mnie za jakąś niewygórowaną kwotę? (wtedy jego maszyn nie tykam)Czy może wynagrodzenie procentowe od zysku? Jeżeli tak to jaki procent  zawolac?Oczywiście wszytko będzie spisane notarialnie obojetnie jak miałaby wyglądać nasza współpraca. 
    • Przez Kurwer21
      Witam, aktualnie zaczynam prawo jazdy kategorii B, mam zamiar do żniw dorobić jeszcze B+E, ale nie wiem czy to sie uda, wiec stad te pytanie, czy po kategorii B mogę prowadzić kombajn zbożowy? I jak to wygląda w sytuacji gdy trzeba ciągnąć wózek za kombajnem? Jednak jest na kołach, więc nie wiem jak to się odnosi do przepisów, z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj