dfagroplus60dt

Sampo Bizon 2020 -sklepy z częściami

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AUSCHTAGEN    136

Temat powinien być w dziale Bizon, jeśli o części chodzi to w Płocku powinno coś się jeszcze ostać pomimo sporej ilości która poszła na żyletki. Masz zdjęcia tego sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

A o jakie konkretnie części ci chodzi? Też mam taki kombajn części można znaleźć w Primatorze w Czyżewie.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o skrzynię biegów. i niestety nie mam fotki bo mam neta po żniwach a kombajn stoi w garażu. mam jeszcze pytanie. czy da się założyć do niego większą chłodnicę bo strasznie się grzeje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

nie wiem czy da sie założyć większą chłodnice ale wydaje mi sie że powinno sie dać. Wiem o jaką skrzynie chodzi bo mam takiego samego. w primatoże z tego co wiem są skrzynie biegów chłodnice i takie tam inne części.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Powinni chyba mieć. Braliśmy tam kilka części i mówili że mają części do kombajnów Bizon i New Holland.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

po Ci wieksza chlodnica?? wystarczy przed wyjazdem w pole porzadnie przedmuchac sprezarka i jest oki nawet w najwieksze upaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil385    1

chłodnicę powinno dać się założyć bo u nas w wiosce są 3 takie bizony każdy ma założoną

chłodnicę z reksia i to wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek88    0

W moim sampo, równiez byl problem z chłodnica, a mianowicie podczas rozpalania skrzydełka( widocznie fabrycznie za duze) udezały i po pewnym czasie popekały. musialem je troche przyszlifowac. Podobmo pasuje od fergusona, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo92    5

Odświeżę temat trochę. Czy ktoś może z was widział Sampa w kukurydzy? Chciałbym się dowiedzieć też gdzie można było znaleźć taką przystawkę lub ewentualnie od jakiego kombajnu by do niego pasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilar    0

witam i dołączam sie do pytania kolegi, zamierzam kupić sampo ale nie wiem czy dostane stół do kukurydzy moze ktos cosik wie

a tak jak wam sie spisuje ten kombajn możecie cos o nim napisać

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

stół do kukurydzy ? chodzi ci chyba o przystawke do kukurydzy miał u mnie gosc taka przystawke z szweckiego kombajnu SAMPO 580 ta sama konstrukcja co BIZON SAMPO 2020 ktos mu sprowadził ja z niemiec ale kosił nia 2 sezony potem przestał siac kukurydze i ja sprzedał

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Interesował by mnie zakup bizona sampo, niestety nie znam nikogo kto by takiego miał i mam pytanie do posiadaczy, jak z jego awaryjnością i dostępem do części zamiennych no i jaką ma wydajność coś jak zo56 czy mniejszą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam sampo 2020 nibieski 1995 malo mtg 500.czesci sa w agromie kutno i tam tez sa do innych bizonow takze czesci nie brakuje.w kukurydzy bedzie chyba mu za malo mocy ,tak mi sie zdaje .jesli uwaza inaczej niech mnie poprawi.

 

jakies pytania o sampo2020 to prosze pisac. chetnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Kukurydzy by u mnie sampo nie kosił, a interesowało by mnie jakie ma spalanie na mtg, jaka wydajność tzn ile tak mniej więcej hektarów skosisz żyta na godzine i czy jest awaryjny tzn co najczęściej się psuje i jak często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Spalanie od 6l do 8l/h, a wydajność od 0,6ha (żyto fest) do 1ha/h (owies, jęczmień), wymienione 4 łożyska, kilka pasków, termostat, tulejki gumowe na sitach.. i to tyle na 94r Czasami pęka (ma pęknięcia wewnątrz, ale nigdy jeszcze się nie zerwal) pasek nad silnikiem napędzajacy ślimak pionowy transp. zboże do zbiornika - sprawdzać trzeba luz, zwłaszcza kosząc żyto. ;-)

Edytowano przez Legat997

Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam w sampo klime kosztowala ok 4,5tys zl sprawuje sie nie najgorzej tylko moim zdaniem maly jest zakres ustawiania temperatury latem jest za zimno w nim takze trzeba co jakis czas wylaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej77    0

padla ni elektryk w sampo 2020 potrzebuj scematu instalacji elektrycznej ,jesli ktos posada poprosil bym kopie z gory DZEKUJE andrzejmoczydlowski1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Sprzedam kombajn Bizon Super Z056. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Pracował na 10 ha, bez zarobków. Nie myty na zimę. Zawsze garażowany. Dwa lata temu wymieniłem przekładnie jazdy, a w hederze ślimak, podłogę, kosę i bagnety. Młóci i czyści bez zarzutów. Po zimie silnik pali od pierwszego obrotu. Opony w bardzo dobrym stanie. Są przecieki na główkach rozdzielaczy. Do kombajnu dokładam pasy, pompę hydrauliczną, inne drobne części, dwie kosy, instrukcję obsługi, napraw i katalog części. Cena 11000 do negocjacji. Nie wystawiam faktury VAT. Nie dysponuję transportem. Miejscowość Daszyna, powiat Łęczyca, województwo łódzkie.  Data dodania 18. 06. 2018
       
       
       
       




    • Przez Renault145
      https://m.olx.pl/oferta/bizon-zo56-CID757-IDyYR2O.html?backUrl=%2Fajax%2Fmojolx%2Fdetails%2F516899010%2F
    • Przez hurlimannD70
      Kupiłem cały bęben młocarni do bizona czyli z cepami ale bez osi. Jest to nowy oryginalny produkt z fmż Płock. Leżał w stodole 30 lat , zastanawiam się czy dawać go do wyważenia . Na jednej ze środkowych tarcz przykręcone są blaszki jest ich chyba 5 sztuk w kupie. Wygląda jak by był kiedyś w fabryce wyważany ale nie jestem pewien. A do wyważenia musze jechać ponad 250km . Czy takie bębny składane w fabryce były sprzedawane wyważane ?? Czy ktoś mi podpowie ?
    • Przez Lukecki
      Witam użytkowników, 
      Zakładam temat, gdyż chcę się trochę dowiedzieć o tym kombajnie, jednak w internecie nie mogę znaleźć jakichkolwiek rzetelnych informacji. Słyszałem o mankamencie w postaci zagrzewania się silnika w czasie pracy, chciałbym się dowiedzieć jak często to się zdarza.  Również chce zaczerpnąć nieco informacji o typowych usterkach. Z góry dziękuję za info i pozdrawiam 
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj