dfagroplus60dt

Sampo Bizon 2020 -sklepy z częściami

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukas15    0

Ta skrzynia jest synchronizowana? A hamulce są bębnowe czy tak jak w ZO56 na półosiach napędowych?


Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeziosky    0

witam! Jestem tu nowy. Od jakiegos czasu szukam Bizona Sampo.W mojej okolicy nie ma zadnego wlasciciela tej maszyny wiec nie mam kogo zapytac o ewentualne wady i zalety tego Bizonka.Przekopujac internet natrafilem na forum Agro Foto i na wpisy uzytkownika Czesio 200 ,ktory jest chyba z moich okolic [Konin] . Czy moge prosic o ewentualny kontakt?[jeziosky1@wp.pl]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sądzicie o tym bizonku ? Posiadaczy i nie tylko Ci co wiedzą na jego temat tak ogólnie czy są godne polecenia itp proszę opisać z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mamy takiego w szkole, porażka ciągle sie grzeje, mała wydajność rozmawiałem z operatorem to mówił że pół dnia kosil i pół dnia stał. Teraz jezdzi tylko na nauce jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

he jak się nie umie o maszynę zadbać to się grzeje.

u nas jedzie cały dzień i się nie grzeje...

tematów o tym bizonie jest tyle, że bez sensu zakładać nowy.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek2030    46

Mój sąsiad ma a wcześniej miał Volvo BM nie pamiętam modelu ale heder taki sam i mówił ze jak by miał kupować Bizona 2 raz to by kupił bardzo go poleca wygodny i łatwy w obsłudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo1150    8

jak chłodnicy nie czyści filtrów nie wymienia i nie czyści to się grzeje ja mam volvo 1150 silnik z tyłu jak w bizonie z 56 i zawsze z rana sprężarką dmuchnę po chłodnicy i spokój na 1-2 dni z temperaturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Witam

Czy może ktoś napisać jaką ma prędkość bizon sampo 2020 na 1 biegu i przy jakich obrotach silnika?

Nie mam licznika obrotów silnika a mam wrażenie że są trochę za wysokie może po prędkości dałoby  się ustalić to.

Pozdrawiam  

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomekk1973    9

młóci się na maksymalnych obrotach silnika ,najwyższa prędkość to u mnie 4,1 kl/h wszystko zależy od ustawienia pasa jezdnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Witam 

Mam jeszcze jedno pytanie czy masz na wyposażeniu klucz rurkowy o długości około 70 cm i rozmiar 17 wykonany z profilu sześciokątnego.

Nie wiem do czego on służy gdzie jest takie miejsce że wymaga podobnego klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Witam

Czy może ktoś napisać jaką ma prędkość bizon sampo 2020 na 1 biegu i przy jakich obrotach silnika?

Nie mam licznika obrotów silnika a mam wrażenie że są trochę za wysokie może po prędkości dałoby  się ustalić to.

Pozdrawiam  

od 2km/h do 4(mniej więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Dzięki za informacje oby nie był potrzebny 

Widzę że kolega jest zorientowany w temacie, to może wiesz czy łożysko docisku sprzęgła   wymaga smarowania towotnicą

Przy obudowie sprzęgła jest okno ale nie widzę żadnej kalamidki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mino2020    0

Witam.
Jestem tu nowy i mam kilka pytan odnośnie Bizona Sampo, nie dawno stałem sie posiadaczem i mam kilka nie wiadomych pierwsza z nich to do czego służy przełącznik obok stacyjki z symbolem trąbki, nastepne mam problem z przyspieszaczem kombajn nie chce wgl przyspieszyć a widac tak jak by chciał a nie do końca ma siłę i trzeci problemik ze świeci mi kontrolka od awari odnośnie podajnika zbożowego co moze byc tego przyczyną chodz podajniki sie kręca,z góry dziękuję za jakie kolwiek informacje i pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomekk1973    9

przycisk z trąbką to sygnał dżwiękowy , jeśli pali się kontrolka od awarii to pewnie drut od czujnika dotyka metalowego talerza przy sprzęgle,co do ostatniego pytania to pewnie nie przesuwa się koło wariatora na wałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Sprzedam kombajn Bizon Super Z056. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Pracował na 10 ha, bez zarobków. Nie myty na zimę. Zawsze garażowany. Dwa lata temu wymieniłem przekładnie jazdy, a w hederze ślimak, podłogę, kosę i bagnety. Młóci i czyści bez zarzutów. Po zimie silnik pali od pierwszego obrotu. Opony w bardzo dobrym stanie. Są przecieki na główkach rozdzielaczy. Do kombajnu dokładam pasy, pompę hydrauliczną, inne drobne części, dwie kosy, instrukcję obsługi, napraw i katalog części. Cena 11000 do negocjacji. Nie wystawiam faktury VAT. Nie dysponuję transportem. Miejscowość Daszyna, powiat Łęczyca, województwo łódzkie.  Data dodania 18. 06. 2018
       
       
       
       




    • Przez Renault145
      https://m.olx.pl/oferta/bizon-zo56-CID757-IDyYR2O.html?backUrl=%2Fajax%2Fmojolx%2Fdetails%2F516899010%2F
    • Przez hurlimannD70
      Kupiłem cały bęben młocarni do bizona czyli z cepami ale bez osi. Jest to nowy oryginalny produkt z fmż Płock. Leżał w stodole 30 lat , zastanawiam się czy dawać go do wyważenia . Na jednej ze środkowych tarcz przykręcone są blaszki jest ich chyba 5 sztuk w kupie. Wygląda jak by był kiedyś w fabryce wyważany ale nie jestem pewien. A do wyważenia musze jechać ponad 250km . Czy takie bębny składane w fabryce były sprzedawane wyważane ?? Czy ktoś mi podpowie ?
    • Przez Lukecki
      Witam użytkowników, 
      Zakładam temat, gdyż chcę się trochę dowiedzieć o tym kombajnie, jednak w internecie nie mogę znaleźć jakichkolwiek rzetelnych informacji. Słyszałem o mankamencie w postaci zagrzewania się silnika w czasie pracy, chciałbym się dowiedzieć jak często to się zdarza.  Również chce zaczerpnąć nieco informacji o typowych usterkach. Z góry dziękuję za info i pozdrawiam 
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj