Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Bzyk333
      Witam serdecznie, kupię Bizona Bs Z110 do 90tys, najlepiej z sieczkarnia i stołem do rzepaku. Pozdrawiam
    • Przez Wojtas777
      witam mam pytanie po jakim czasie dziala srodek bizon opryskalem pszenice przezyto i minol 3 tydzien i nie widze efektu zielsko rosnie az szok nawet nie zwiedło masakra jakas a 1 litr srodka to okolo 100 zł a kupilem 5 l i d*pa na wiosne chyba trzeba bedzie powtarzac  
    • Przez Blusik
      Witam panowie jestem z Rybnika i mam do was pytanie czy ktoś wie czy w okolicach Rybnika lub wysyłkowo można gdzieś zregenerować docisk z Bizona/Stara bo taki mam u siebie w Samie(jak na zdjęciu) i działo one 20 lat i potrzebowało by regeneracji. Stopki już były tak wytarte ,ze kiedyś już je ktoś tam dospawał a teraz robie remont przez zimę i szukam gdzie można taką regeneracje wykonać. Kiedyś na allegro widziałem czy olx jak ktoś sprzedaje zregenerowane.
      Pozdrawiam 

• Przez chuck00
      Sprzedam maszyny takie jak w tytule, nie posiadają ukrytych wad, nie picowane do sprzedaży, pierwszy właściciel (oprócz kombajnu). Szczegóły w linku poniżej:
      https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/Uxc7/

• Przez tomas318
      Witam kupię bizona zo56 stan bdb najlepiej z woj. kuj-pom i pomorskie 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.