Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Czeladnik

Opony na tył do MF-a 13,6x36

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
opony
Czeladnik    0

Gdzie Panowie mógłbym kupić opony o wyżej wymienionym rozmiarze, mogą być bieżnikowane lub używki? I jaka może być cena?

HondaMtx    120

Pojeździj po składnicach z oponami. W Twoich stronach na pewno jakieś są. Myślę, że za używki w dobry stanie tak około 450-550zł sztuka. a Bieżnikowane tak około 700-800zł ;)

• Like 1

Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal4610    54

w Chełmie w tej firmie z oponami "Baza". Ja kupowałem w Zamościu na Lipskiej w hurtowni opon. Różnica w cenie to 50zł(w Chełmie taniej) ale do Zamościa mam bliżej i wiem gdzie co jest. Na jesieni dałem 1400zł. A i zwróć uwage bo w "Bazie" mieli 2 rodzaje tych opon... Węższe ale wyższe, albo szersze ale niższe. Ja wziąłem te 2. bo to główny koń pociągowy więc zawsze lepsza trakcja

Edytowano przez rafal4610
  • Like 1

Czeladnik    0

Dzięki za pomoc, sąsiad się ucieszy. Ja jestem z okolic Bychawy.

Edytowano przez Czeladnik

izydor6280    504

ajk sie nie myle to gdzies w Belzycach mozna dostac nalewki

a z jakich okolic, jesli mozna wiedziec?

Polska B

Czeladnik    0

Słyszał ktoś o jakimś dobrym zakładzie bieżnikowania opon rolniczych w mojej okolicy pow. lubelski?

Edytowano przez Czeladnik

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez adikpl1
      Czy wiecie jak porównać opony zwykłe do niskoprofilowych na podstawie numeru np czemu będzie odpowiadał rozmiar 13.6R24
      w niskoprofilowych, albo 14,9R24
    • Przez keeway
      Witam chce kupic opony do ciagnika mf 135 mam tam felge 28bteraz mam 12.4 i mam zamiar kupic 14.9 i widzialem firmy BKT co o nich sądzicie kupił bym lepszej furmy ale funddusze nie pozwalają
    • Przez keeway
      Witam beda pasowac felgi 14.9 28 do mf 135 bo mam zalozone 12.4 28 i jest jescze peoducent opon rekord i jakies oponie na temat opon kabat
    • Przez Tomas240
      Proszę o pomoc w doborze opon do mojego john deera 6630. Aktualnie mam przód 420/70r28 a tył 520/70r38. Chce wymienić na nowe możliwe jak najwyższe i najszersze nawet 710 na tył. Jak dobrać żeby napęd się zgrywał? 
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko musze wymjenic opony w MTZ jakie polecacie....jaka firam?? ja mysle o polskich z DĘBIC a wy co polecicie ??