Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez Przemek3211
      Witam aktualnie robię sam tura do zetora 8045. Mam pytanie jak podłączyć rozdzielacz od tura do ciągnika gdzie najlepiej żeby to wszystko dobrze chodziło. Prosiłbym kogoś kto ma założonego tura w tym traktorze o jakieś podpowiedzi-zdjęcia gdzie co i jak ma być podłączone.
    • Przez MateuszJenczewski
      siemka
      mógłby ktoś polecić mi kogoś do regeneracji podnośnika w ursusie 1614? Mieszkam w województwie Kujawsko Pomorskim, niedaleko Grudziądza.  Moim zdaniem potrzebna jest mu regeneracja, ponieważ na zimnym oleju ledwo podnosi nowy 3 metrowy agregat talerzowy z hydropackiem, który wg producenta waży 1350 kg, a gdzie da radę z doczepionym i załadowanym siewnikiem. Problem z podnośnikiem zauważyłem jakiś czas temu. Nawet z podczepionym lekkim agregatem lub pługiem. Polega on na tym, że jak się podniesie na podnośnik i zgasi lub chodzi na wolnych obrotach, to szybko opada
      z góry dzięki
    • Przez Adek0505
      Ostatnio stałem się posiadaczem zetora 6245 i zastanawiamy się nad założeniem do niego tura. Nigdy nie miałem styczności z turem w żadnym ciągniku i mam kilka pytań. Ciągnik z turem pracował by głównie przy sianokiszonce, jakiś przerzucenie ziemi, wywóz obornika, ale i czasami będzie trzeba paletę przewieźć. Pytanie numer 1: Czy tur który podnosi około 1500kg będzie okej do takiego ciągnika czy jest za duży? Pytanie numer 2: Czy taki tur który ma podane ze udźwig jego wynosi 800kg, podniesie paletę która waży ponad tonę, nie musiał by jej dźwigać wysoko wystarczy ze by ją podniósł np na ten 1 metr. Bo wyczytałem gdzieś ze jakiś tam tur miał udźwigu około 800kg ale na samej górze a na dole dźwigał mocno ponad tonę. Pytanie numer 3: jakiej firmy polecacie ładowacz, wiadomo im taniej tym lepiej ale musi być też dobry. Myślę ze tak do 10tys jeśli by wystarczył taki z udźwigiem do 1t, a jeśli ten z udźwigiem  ponad tonę nie będzie za duży do tego ciągnika i będzie konieczny żeby poradzić sobie z paletą to cena niestety musi przekroczyć 10tys ale tak w granicach rozsądku.

PS. Szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem, a jeśli coś było to z przed kilkunastu lat a od tej pory firmy produkujące ładowacze jak i większość samych modeli ładowaczy się pozmieniały
    • Przez Folenka
      Witam,
      chcemy zakupić ciągnik w podanej w temacie kwocie. Ciągnik koniecznie z przednim napędem i turem 3-sekcyjnym, do 100 KM. Trochę tych ciągników już przejrzałam na portalach ogłoszeniowych, poczytałam tematy na forum i w dalszym ciągu nie wiem na jaki najlepiej się zdecydować. Może któryś z użytkowników forum podpowiedziałby na jakie traktory zwracać uwagę?