Skocz do zawartości
tomb2

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pronarek    2

mam dylemat dotyczący kabiny znajomy zaoferował mi kabine za 2800 z transportem i mówi ze nie jest wcale gorsza od Naglaka heh a do tej pory cały czas myslałem o naglaku i teraz nie wiem co wziąsc czy zaoszczędzic te 300 zł czy moze lepiej kupic naglaka ????

Ursusc385    519

Jak masz mozliwosc to bierz tanszą one niczym innym się nireuzniął oprocz nazwą firmy i gruboscią dachu ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ostatnio jak byłem w Agromie, to właśnie przywieźli nową kabinę od Naglaka do C-360. Chcieli za nią ponad 4 tysiaki.

pronarek    2
Jak masz mozliwosc to bierz tanszą one niczym innym się nireuzniął oprocz nazwą firmy i gruboscią dachu ;)

to dlaczego Ty na 55-tke wziołes naglaka???

Ursusc385    519

Najpierw chciałem firmy "koja" bo była ładniejsza pojechalismy go grene pytalismy sie to pokazali nam taką jak my mamy powiedzieli, ze tamtej koji niemozna zamowic i zamówilisy tą ,nawet niewiedziałem jaka to firma tej kabiny bedzie dopiero jak przywiezli ;)

Z ojcem zastanawiamy się nad kupnem kabiny do naszej C-360. Jakiego producenta wybrać. Na co zwracać uwagę itp. Z góry dzieki za wszystkie informacje.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ja bym wziął kabinę z Naglaka bo ma z tyłu zabudowę na ramiona a nie zwykłą palndeczkę, i się do niej tak nie kurzy widziałem i się przejechałem nawet dosyć cicho i jest ale Zetor to nie będzie. Ja bym wziął z Naglaka.

Tadeusz1212    2

Ja bym proponował kabine firmy P.W. Bartesko z Koźmina Wielkopolskiego. W marcu 2007 dałem za nia 2900zł bez oświetlenia i faktury VAT. Posiada tapicerowany dach i błotniki. Jest szersza od normalnych o 15 cm i dłuższa o 18 cm. Na wyposażeniu aby są lusterka i instalacja elektryczna. Nie jest to ZETOR ale o wiele lepsza i przyjemniejsza jazda niż w SOKOLCE.

330CUrsus    0

Nie gniewajcie się ale te nowe maski,błotniki i kabina są do d**y.Nie ma to jak stare,metalowe kształty. ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nom masz rację, ja miałem kupować tez maskę ale jak ma tle kosztować nawet ta oryginalna, to swoją C-360 odmalowałem i wygląda jak nówka :D Tyle, żeby była jakaś kabinkę i byłoby super ;)

sebe1033    62

dobra maska to nie oryginał lepsza będzie ścięta zamiast tego ryja dlugigo który tylko ogranicza widoczność .

Jeden to nawet sam wyspawal taką maskę na wzór 80 i tylne blotniki też

Tadeusz1212    2

Nigdy jeszcze nie widziałem takiej kabiny na żywo, chociarz muszę przyznać ze wygląda nieźle ale cena pewnie też jest niezła...

Filipo    4

witam...

a czy kabina do 60-tki bez tura rózni sie czyms do 60-tki z turem???

prosze o szybkaą odpowiedz...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez RycerzNocy
      Chciałbym założyć felgi i opony 10/15 (takie jak są w rozrzutniku obornika) do c-360 i co muszę przerobić aby móc je założyć.
    • Przez raf21
      hej koledzy co moze byc przyczyna , ze wybija mi 1 bieg podczas np kopania kartofli po pewnym czasie wajcha sie cofa ,aż wyskoczy bieg rok temu było ok. Nic nie było grzebane w skrzynii, a 4 bieg to np jak jade z góry to wybija mi na tej dzwigni co sie zmnienia polowe na szosowe. co moze byc nie tak????? edit Ursus c 360
    • Przez stepek
      Witam,

Nie jestem zbytnio doświadczony w mechanice dlatego postanowiłem zasięgnąć rady bardziej doświadczonych znawców w tej dziedzinie.

Otóż, ostatnio podczas pracy Ursusem C360 nieznacznie zaczął opadać gaz ręczny, z czasem ten problem się pogłębił do tego stopnia że obecnie rączka gazu ręcznego nie może w żaden sposób utrzymać się na ustawionej pozycji i opada do najniższego poziomu powodując wyłączenie silnika.

Wydaje mi się, że jest to chyba nieskomplikowany problem, który mógłbym rozwiązać sam, bez konieczności wizyty mechaniki, jednak nie jestem pewien jak to zrobić.

Dlatego zwracam się z prośbą do Was - jakie czynności muszę wykonać żeby rączka gazu ręcznego znowu mogła być ustawiana w wybranych pozycjach bez samoistnego opadania.

Pozdrawiam.
    • Przez abuk14
      Witam
      Gdy uruchomiłem dziś ciągnik po kilku minutach pracy uszłyszałem dziwne stuki dochodzące z dolnej części silnika. Podejrzewam panewki albo pompę olejową.
      Nie mam teraz zbytnio czasu i jezeli możecie, napiszcie co to może być, bo nie chcę się teraz grzebać.