Skocz do zawartości
tomb2

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie?

Polecane posty

Maniek101    103

na c 330 powinna się ładnie prezentować ale nie wiem czy komus bedzie wygodnie siedziec na błotniku :P

Nie cytuj poprzedniego posta

Jak myślicie, czy warto kupić tą kabinę http://allegro.pl/ka...3016783094.html

Widać że kabina już trochę przeszła, ja bym kupił nową

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Raczej nić nie będzie z tej kabiny bo mam opony większe i gościu mówił że nie wejdą błotniki na nie a szkoda bo bardzo mi się ta kabina spodobała, kupię pewnie henmara i będzie spokój

Edytowano przez gintek

szarak    11

Co sądzicie o kabinach z firmy Naglak ? Czy się łatwo montuje czy wszystko pasuje itp. Chodzi mi okabine do c 360-3p

uglibugli    74

Raczej nić nie będzie z tej kabiny bo mam opony większe i gościu mówił że nie wejdą błotniki na nie a szkoda bo bardzo mi się ta kabina spodobała, kupię pewnie henmara i będzie spokój

a dlaczego nie naglak albo szyszka ??

szarak    11

Koja naglak czy szyszka jaka kabine polecacie z tych trzech producentów?

Ursusc385    515

Koja lub Naglak - zależy czy chcesz mniejszą kabine, czy większą. Szyszke odradzam, miałem 2 lata i ciesze się, że się jej pobyłem.

asharot    176

Z moich obserwacji wynika że kabina Koja jest najbardziej solidna ze wszystkich,nie spotkałem się z negatywnymi ocenami.

Marioboss    28

Tak,też tak uważam.Koje byly produkowane znacznie wcześniej i nie ustępują jakości np. sokółce.Cała ta reszta nie nadaje się do niczego i jak dla mnie to jest bardzo brzydka.Taki ociosany kawał złomu bez żadnego wyglądu.

Marioboss    28

Z tego co pytałem jakiś czas temu,to chyba coś koło 4 tysie.Poszukaj tematu "c-360-remont wizualny" uzytkownika Vitoma,bo on chyba kupował teraz taką koję i raczej się orientuje.Robią bodajże wersje bez błotników i z błotnikami,oczywiście jest różnica na cenie.

http://www.koja.com.pl/index.php?wiad=37

Tu jest ich strona,można zadzwonić lub napisać.

http://allegro.pl/kabina-koja-do-ursus-c-360-i2982330403.html

Tu była używka,niedrogo.Może gość jeszcze nie sprzedał?

Tu są nówki

http://www.tarkom.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=60:kabiny-cignikowe-koja&catid=35:maszyny-rolnicze&Itemid=54

szarak    11

Koja z blotnikami do c360 kosztuje ok 3800 ale termin realizacji dopiero na sierpien i na dodatek wlasny odbiór musze szukać cos innego pewnie będzie to Naglak

UrsusFan1222    23

@ Asahrot a co ci się nie podoba w naglaku ? właśnie powoli przeglądam oferty producentów kabin, chętnie poznam wszystkie za i przeciw.

asharot    176

Obejrzyj w realu obie kabiny to się przekonasz.Głownie chodzi o jakość wykonania.

Edytowano przez asharot

UrsusFan1222    23

Widziałem naglaka na ciągniku znajomego i nie wygląda tak źle, czyżby ta koja była naj ? Sądzę że chyba naglak najlepiej wykonuje te kabiny na tle np: szyszka, gola i inne gady. Myślałem że podasz jakieś argumenty ;)

szarak    11

A moze ktos się wypowie jakich producentów zdecydowanie nie kupowac?

uglibugli    74

Ja na pewno nie kupiłbym kabiny Bartesko ;( Mieli fajną koncepcje z kabiną z podłogą ale straciłem tylko czas i nerwy na nią i ciągnik mam nadal w cabrio ... chociaż niektórzy je chwalą ale na pewno ja do nich nie należę ... gdybym teraz miał kupić kabinę to miałem styczność z naglakiem i była napewno owiele lepsza od Bartesko, kuzyn ma szyszkę i też nie jest źle a cenna trochę niższa niż za naglaka ;) Ogólnie ja kupiłbym szyszke bo podoba mi się że ma duża szybę przednią a wykonanie według mnie nie jest najlepsze ale też nie ma tragedii bo chociaż jak pada to podłoga jest sucha co w Bartesko niestety jest nieosiągalne bo nawet błotniki w ulewie były zalane wodą a na podłodze robił się basen .....

Marcincc360    55

http://allegro.pl/ka...3126895563.html

Witam koledzy co powiecie o tej kabinie dla mnie cenowo bardzo dobra jak i wyposażona dobrze ta na pierwszych kilku zdjęciach.

Jak jest z jej wytrzymałością ? jakie opinie są o nich bo bardzo mi się one spodobały a chcemy kupić jakąś do naszej tylko nie możemy zdecydować . Jak jest z jej kupnem trzeba czekać czy ma od ręki najlepiej zadzwonić .

Edytowano przez Marcincc360

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez RycerzNocy
      Chciałbym założyć felgi i opony 10/15 (takie jak są w rozrzutniku obornika) do c-360 i co muszę przerobić aby móc je założyć.
    • Przez raf21
      hej koledzy co moze byc przyczyna , ze wybija mi 1 bieg podczas np kopania kartofli po pewnym czasie wajcha sie cofa ,aż wyskoczy bieg rok temu było ok. Nic nie było grzebane w skrzynii, a 4 bieg to np jak jade z góry to wybija mi na tej dzwigni co sie zmnienia polowe na szosowe. co moze byc nie tak????? edit Ursus c 360
    • Przez stepek
      Witam,

Nie jestem zbytnio doświadczony w mechanice dlatego postanowiłem zasięgnąć rady bardziej doświadczonych znawców w tej dziedzinie.

Otóż, ostatnio podczas pracy Ursusem C360 nieznacznie zaczął opadać gaz ręczny, z czasem ten problem się pogłębił do tego stopnia że obecnie rączka gazu ręcznego nie może w żaden sposób utrzymać się na ustawionej pozycji i opada do najniższego poziomu powodując wyłączenie silnika.

Wydaje mi się, że jest to chyba nieskomplikowany problem, który mógłbym rozwiązać sam, bez konieczności wizyty mechaniki, jednak nie jestem pewien jak to zrobić.

Dlatego zwracam się z prośbą do Was - jakie czynności muszę wykonać żeby rączka gazu ręcznego znowu mogła być ustawiana w wybranych pozycjach bez samoistnego opadania.

Pozdrawiam.
    • Przez abuk14
      Witam
      Gdy uruchomiłem dziś ciągnik po kilku minutach pracy uszłyszałem dziwne stuki dochodzące z dolnej części silnika. Podejrzewam panewki albo pompę olejową.
      Nie mam teraz zbytnio czasu i jezeli możecie, napiszcie co to może być, bo nie chcę się teraz grzebać.