tomb2

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie?

Polecane posty

izydor6280    1154

moze zmien nakretki na takie z wkladka teflonowa

mozna tez srube maznac farba i na to nakretka, jak zaschnie powinno trzymac

ew. nowe podkladki sprezynowe


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

dałem podkładki sprężynowe, za kontrowałem dwoma nakrętkami i dalej kabina się rusza, gumy by tak szybko siadały ?


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi33    1

witam.Mam pytanie do osób które zmieniły kabiny w swoich 60-ach .czy jest ciszej?wygodniej?proszę o opinie również osoby które zamontowały plastikowe maski kabiny jak to z perspektywy czasu wygląda nic nie pęka?nie blaknie plastik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2080

Ja w grudniu tamtego roku założyłem kabinę Naglak poszerzaną wersję z metalowym dachem i błotnikami. Porównując do wersji cabrio jest bez porównaniabiggrin.gif Jest wygodnie na głowę nie kapie,chroni od wiatru i w zimie jest ciepło. Nawet radia podczas jazdy da się posłuchać(jak jeszcze założę atak od zetora to powinno być już całkiem fajnie..Wprowadziłem już kilka udoskonaleń i jeszcze kila mam w planie. Jak dla mnie kabina była warta każdej wydanej na nią złotówki..Jeśli miał bym jeszcze raz kupować pewnie znowu postawił bym na Naglakawink.gif

Edytowano przez prorok

Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi156dm    0

A mi koledzy jaką kabinę polecacie do C-360 ta Naklak a może coś zupełnie innego???

Może Koja-Smolniki chodż nie wiem czy jeszcze wogóle produkują bo nie mogę znaleść na necie???

C-360 jest w galeri z cyklopem :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Na Allegro jest gościu GOLA2008 ma on dość solidne i dość tanie kabiny do 60-ki.Ja nie kupywałem ale byłem u niego na placu i podobały mi się,z błotnikami i innymi pierdołami kosztuje 2,9k.Ja mieszkasz na śląsku to za 50zł przywiezie na miejsce.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi156dm    0

Dzięki z tym że raczej nie z błotnikami bo błotniki nowe 2 lata temu 60-tka remontowana wiec nie będe przecież nowym błotników już zmieniał - wyrzucał... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1568

Jak masz kupować nową kabine to kupuj tylko z błotnikami - taka dobra rada :)

 

Stare błotniki zawsze możesz sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Równo rok temu zmieniłem kabinę ze starej blaszanej na kabinę od szyszki. Kosztowała chyba 3500. Szyberdach, uchylne boczne szyby i tylna, miejsce na radio, ale na głośniki już nie. Ogólnie może być (solidna rama) ale za te pieniądze spodziewałem się lepszego lakieru. Niby się trzyma, ale z każdego otworu rdza wypływa. Uszczelki w szybach też docinane na sztukę i w większy deszcz przeciekają i woda w środku jest. Ciszej może i jest trochę, ale zawsze to c360 i montowanie radia to dla mnie bezsens. Blachy na błotniki też spodziewałem się solidniejszej. Instalacja elektryczna była, ale żarówki musiałem już zakładać sam. Koszt niby niewielki, ale psuje cały efekt nowej kabiny. Ogólnie mechanicznie ok, wizualnie też może być ale szczególy do dopracowania. po poprawkach za tą cenę byłaby chyba warta tych 3500.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi156dm    0

Tak, tak wiem zgoda że z błotnikami najlepiej dopasowana itp. tylko 60-tka dwa lata temu gruntownie remontowana(nowa maska błotniki lakier),żeby nie powiedzieć odpicowana :P i znowu zakładać nowe błotniki to znowu trzeba by maskę pewnie na nowo malować bo inny kolor będzie na pewno tych błotników z kabiną. To już sam nie wiem czy nie lepiej poczciwa starą 60-tke sprzedać i kupić coś z kabiną tym bardziej ze tyle złego pisze się tu o C-360... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba1221    12

Witam was drodzy koledzy ;)

 

Kolega planuję przpeprowadzić odnowę swojej "sześćdziesiątki". W planach ma założenie kabiny, oraz nowej maski,

I tu rodzi się pytanie, jakiego producenta wybrać. Zalezało by mu również na tylnej zabudowie jak i podłodze tak jak tutaj http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/member/5474-rafal13113/ Jak z jakością wykonania i wytrzymałością, oraz pytanie ile za takie udogodnienie trzeba wyłożyć pieniążków.

 

Serdecznie Pozdrawiam kuba1221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kupić od razu kabinę i maskę z firmy Naglak Kabiny tej firmy są bardzo fajne są przede wszystkim wyciszone i możesz również zamątować nagrzewnicę ;] Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

weź naglaka miałem porównanie bo zamówiłem tą kabinę z Bartesko i nie dosyć ze nie pasowała mi do ciągnika to wykonanie według mnie lipne zresztą licz się ze z 60-tki john deera ani fendta nie zrobisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba1221    12

Kolega nastawiony jest na kabine z podłogą więc zostaje tylko bartesko.... Wiecie moze ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grala13    7

Witam dołącze się do tematu,mam kabine rurową,robie remont swojej 60,chciałem też zrobić remont kabiny i mam kilka pytań.

kabina ma tylko otwierane drzwi z lewej strony,jest z rur,z tyłu niema żadnej szyby ale myśle,że była jakaś,dach jest z tworzywa mocowany 4 obejmami do rur.

Jaka to kabina czeska sokółka szyszka czy inna??

Czy te kabiny miały fabrycznie dach na stałe??niemiały otwieranego??

Czy dach fabrycznie był z tworzywa??czy moze jest dorabiany?

 

 

 

Myśle,że ci co maja takie kabiny bedą znać odpowiedż z góry dzieki za odp.

Edytowano przez grala13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11
grala13    7
asharot    446

Witam dołącze się do tematu,mam kabine rurową,robie remont swojej 60,chciałem też zrobić remont kabiny i mam kilka pytań.

kabina ma tylko otwierane drzwi z lewej strony,jest z rur,z tyłu niema żadnej szyby ale myśle,że była jakaś,dach jest z tworzywa mocowany 4 obejmami do rur.

Jaka to kabina czeska sokółka szyszka czy inna??

Czy te kabiny miały fabrycznie dach na stałe??niemiały otwieranego??

Czy dach fabrycznie był z tworzywa??czy moze jest dorabiany?

 

 

 

Myśle,że ci co maja takie kabiny bedą znać odpowiedż z góry dzieki za odp.

Dach oryginalnie jest plastikowy,drzwi otwierane tylko z lewej strony ale łatwo przerobić aby otwierały się z obu stron,tylna szyba jest na stałe ale też łatwo przerobić,zobacz mój film:


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grala13    7

niemiałem szyby i ramki wogóle,ale szybe kupiłem w zeszłym tyg nawet otwór na wycieraczke ma,teraz musze dorobić ramke tylko niewiem ja za to sie zabrać,

wyrzuciłem ten dach z tworzywa ponieważ był pękniety,kupiłem arkusz blachy 2mm(chciałem 1,5ale nie było)i chce zrobić nowy ale nie na stałe,niechce szyberdachu ,chce aby uchalać cały dach lepiej podnosić tył czy przód??

jak to zrobić doradzćie coś

 

asharot dzieki za film pewnie sie przyda ,możesz mi podać wymiary tej ramki?? i wym.profilu i tego płaskownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie kupujcie napewno masek tych nowych (plastikowych) ja 1 dzień belowałem c360 troche dostała po garach i się koło komina stopiła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

ja też remontuje 4011 i chciałbym właśnie kupić taką kabine jak pokazał Grala, ale niemoge dostać, a chce z mojego województwa żeby daleko nie jeździć, nie wiecie nic o takiej? małopolska :)


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Bonex157
      Cześć,
      Chcialbym sie zapytać Was ile waży kabina puszka/orzeszek z szybami i bez
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez klamka4
      Witam pisze w imieniu kolegi bo ma taki problem. 
      C360 jak jest zimny to odpala a jak ciepły to mie odpala i nie można wałem przekręcić. A jak odpali gdy jest zimny to strasz nie kopci i kontrolki się świeca. Pomoże ktoś z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj