tomb2

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie?

Polecane posty

damian00    0

Jak nie zapomne to jutro napisze wysokość z kabiną szyszki bo dziś już mi sie nie chce iść i mierzyć;]

Tylko do dachu czy z otwartym szyberdachem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz2507    21

mam kolejne pytanie odnosnie kabin. Moglby mi wyjasnic ktos dlaczego na zwyklych 60 bez problemu mozna spotkac kabiny od c-362?? Juz kilka takich ciagnikow na allegro spotkalem i tak sie wlasnie zastanawiam, przeciez to chyba niemozliwe zeby akurat sprzedawcy byli 'szczesliwcami', ktorym udalo sie kupic taka kabine z 362 rozebranego na czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian00    0

a ktoś wie ile ma taka 60 wysokości z kabiną naglaka albo szyszki???

 

c360 z szyszka również trzeba mierzyć 240-245 koło tego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiu11    2

Witam , jako ze na naszej 60 masaka powoli się sypie wypadałoby pomyślec nad nowa i zastanawiamy się czy nie dać tej plastikowej nie wiecie ile taka impreza kosztuje? i gdzie taką maske moge nabć? prosze o wszelkie info na ten temat , zdjęcia czy linki mile widziane pozdrawiam

 

http://www.tworzywasztuczneaugustow.pl/dobre'>http://www.tworzywasztuczneaugustow.pl/dobre maski

 

Witam , jako ze na naszej 60 masaka powoli się sypie wypadałoby pomyślec nad nowa i zastanawiamy się czy nie dać tej plastikowej nie wiecie ile taka impreza kosztuje? i gdzie taką maske moge nabć? prosze o wszelkie info na ten temat , zdjęcia czy linki mile widziane pozdrawiam

 

Witam , jako ze na naszej 60 masaka powoli się sypie wypadałoby pomyślec nad nowa i zastanawiamy się czy nie dać tej plastikowej nie wiecie ile taka impreza kosztuje? i gdzie taką maske moge nabć? prosze o wszelkie info na ten temat , zdjęcia czy linki mile widziane pozdrawiam

 

http://www.tworzywasztuczneaugustow.pl/ tu sa dobre maski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kemot76    2

Mam prośbę do osób które mają założone maski z tworzywa, żeby wyraziły swoją opinie z ich użytkownika tzn. czy nie pękają, itp. Noszę się z zamiarem wymiany maski i zastanawiam się czy wybrać nowy model z tworzywa czy pozostać przystarym metalowy, i wasze opinie pomogły by mi w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

ladna oferta naglaka reklamujaca "nowe oblicze" czyli blachy/tworzywo na ursusa c 360


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

był link wcześniej :) a co do tej kabiny no to nie wiem bo za bardzo jakości wykonania to ona nie ma bo nawet spójrz jak wygląda tapicerka a to juz z resztą daje dużo do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

moze i podejdzie ale napewno trzeba robic podwieszane pedaly


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi33    1

witam mam pytanko jakie wymiary ma dach plastikowy jakie ma mocowania i czy ktoś myślał by do innej kabiny taki dach założyć mam namyśli stare rurowe czeskie kabiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szubik6745    0

Witam:)

Osobiście nie podobaja mi się ani maski ani kabiny z nowego typu np od Naglaka z Koźmina.

Gdybym ja miał zmieniac swoją, wybrałbym sokółkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Kolego szubik6745 zgadzam sie z tobą.Te nowe kabiny przy sokółce wyglądają na bardzo delikatne.Kabina w ciągniku

ma być przede wszystkim bezpieczna.Wolałbym kupić używaną sokółke,do niej troche blachy,uszczelek,dywaników

i innych rupieci i zrobić sobie super kabinę.Nie wiem czym sie zachwycać w tych kożmińskich tandetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szubik6745    0

Kolego szubik6745 zgadzam sie z tobą.Te nowe kabiny przy sokółce wyglądają na bardzo delikatne.Kabina w ciągniku

ma być przede wszystkim bezpieczna.Wolałbym kupić używaną sokółke,do niej troche blachy,uszczelek,dywaników

i innych rupieci i zrobić sobie super kabinę.Nie wiem czym sie zachwycać w tych kożmińskich tandetach.

Nie wiem jak sie ta moja nazywa, ale też mi sie podoba (nie tak jak sokółka;d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Moja też nie sokółka,podobna do niej,Ma drzwi kurołapki i własne nadkola z blachy.

Nie wiem co to za wynalazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi33    1

koledzy ale ja zapytałem się o wymiary ,a wy wypisujecie że wam podobają się dachy blaszane nie tego dotyczyło moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEVEZ    3

Czy lepiej kupić maskę od polskiego producenta czy z importu,czy grubość blach jest różna tych producentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

Nie wiem czy w dobrym temacie napisałem, ale może wiecie co zrobić aby się kabina nie odkręcała, pojeżdzę trochę C-360 i już muszę dokręcać kabinę dodam że mam nawą


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Bonex157
      Cześć,
      Chcialbym sie zapytać Was ile waży kabina puszka/orzeszek z szybami i bez
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez klamka4
      Witam pisze w imieniu kolegi bo ma taki problem. 
      C360 jak jest zimny to odpala a jak ciepły to mie odpala i nie można wałem przekręcić. A jak odpali gdy jest zimny to strasz nie kopci i kontrolki się świeca. Pomoże ktoś z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj