tomb2

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie?

Polecane posty

marcin330    10

Ja w swojej trzydziestce mam kabine firmy naglak i wcale nie narzekam komfort pracy jest dużo lepszy solidne wykończenie i wogóle wszystko ok tylko ja za kabine do ursusa c-330 dałem 3,5tys i to była bez oświetlenia lampy robocze i inne lampy wszystko musiałem kupować sam. Ja polecam firmę Naglak jak chcesz to wejdź na ich stronkę i poczytasz sobię o tych kabinach. Moją kabinę na Ursusie c-330 możecie zobaczyć na moim profilu małe troszkę to zdjęcie dodał bym do galerii parę fotek ale nie wiem jak? Jak chciał byś coś jeszcze wiedzieć na temat tej kabiny to pisz na moje gg 8458573


Sprzedam pług 2 skibowy stan bdb pisać na pw lub na gg 8458573

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look2390    0

Jak tak czytam te wasze opinie nt. kabin to dochodzę do wniosku, że dużo zależy od szczęścia przy zakupie kabiny. Lepsze będą te z czasu, gdy producent wyrabia się z dostawami, a gorsze z tego czasu gdy goni go robota. Wiadomo im mniej zamówień, tym więcej czasu na staranne przygotowanie do sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Doszły mnie słuchy że firma PPHU Zbigniew Szyszka ma w projekcie nową kabinę do C-360.

Kolega mi mówił że jeden ciągnik z jego okolic poszedł już na przymiarki.

Kabina ma być podobno wyposażona w gięte szyby i całkiem przeszklone dźwi. Coś jak w małym JD [słowa kolegi :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HorPol65    1

Sory ze zchodze troche z tematu, ale czy ktos probowal zrobic kabinke z podloga do 60-tki?

Moze jakas firma je produkuje?? Jesli tak to jaka i jesli mozna to strone www??


URSUS C-360 to potega polskiego rolnictwa!!

URSUS C-360 jakies 12 tys 350 ha z gospodarstwem 9 mln radocha z bronowania bezcenna:)

Jesli chcesz wykorzystac moje foty z AF to pamietaj o prawach autorskich.
Jesli skusisz sie zapytac o nie to i tak Ci pozwole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukash    0
Tutaj masz dość ciekawie zrobiona kabinę. Spróbuj sie z właścicielem skontaktować Może ci coś poradzi:D

- O, przyjacielu nieuczony,/ Mój bliźni z tej czy innej ziemi!/ Wiedz, że na trwogę biją w dzwony/ Króle z pannami brzuchatemi;/ Wiedz, że to bujda, granda zwykła,/ Gdy ci wołają: "Broń na ramię!",/ Że im gdzieś nafta z ziemi sikła/ I obrodziła dolarami;/ Że coś im w bankach nie sztymuje,/ Że gdzieś zwęszyli kasy pełne/ Lub upatrzyły tłuste szuje/ Cło jakieś grubsze na bawełnę./ Rżnij karabinem w bruk ulicy!/ Twoja jest krew, a ich jest nafta!/ I od stolicy do stolicy/ Zawołaj broniąc swej krwawicy:/ "Bujać - to my, panowie szlachta!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wueska    1

@HorPol nawet możesz sie pofatygować i podjechać zbaczyć jak to wygląda przecież od ciebie to kamieniem można dorzucić do grabowca :P tylko zadzwoń i sie dowiedz może już sprzedane i pojechała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Witam-mam takie pytanie-ile można krzyknąć za czeską kabinę do C-360 (najpiękniejsza to ona nie jest bo ma już ubytki farby no i ma chyba 20 lat) ale ogólnie jest ok-wala mi się gdzieś po garażu i tylko miejsce zajmuje...no a kupiec mi się na jutro zaanonsował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harnasx    0

Poszukuje adresu www/maila/telefonu (ogolnie kontaktu) do firmy/osoby produkujacej maski z tworzywa sztucznego wraz z "zmienionym" kokpitem na zegary do C360. Chciałem zimą zrobić mały "lifting" poczciwej 60'ce a warto by było kupić maskę bezposrednio od producenta niż np przepłacać na Allegro.

Jezeli tez ktoś ma w ciagniku taka maske prosze o opinie jak sie to "coś" sprawdza w eksploatacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1212    0

ja ci powiem tak ze na allegro jest ta sama cena co u producenta naglaka bo na allegro tez wystawia producent tylko tyle ze Agro mil < cena to 1000zł +55zł a u naglaka 1170zł bo się pytałem na Agro show tu masz link do tej Agro mil

 

Nowa plastikowa maska maski c-360 zetor nowoĹÄ (746327206) - Aukcje internetowe Allegro

 

a ja maskę będę zakładał do c330 wiec jak coś to zdam relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

Ja mam zamontowany ten kokpit z nowym usytuowaniem zegarów.Kupiłem go razem z kabiną jak co to mogę cyknąć parę fotek


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harnasx    0

Ja mam zamontowany ten kokpit z nowym usytuowaniem zegarów.Kupiłem go razem z kabiną jak co to mogę cyknąć parę fotek

 

zamieść prosze kilka fotek!

na allegro jest osoba która pisze że jest producentem i sprzedaje po 850 + wysyłka - ale bez "kokpitu" :) Toeretycznie mozna kupić osobno kokpit (od innego) ale czy potem nie bedzie problemu z dopasowaniem? - pewnie będzie!

 

ja ci powiem tak ze na allegro jest ta sama cena co u producenta naglaka bo na allegro tez wystawia producent tylko tyle ze Agro mil < cena to 1000zł +55zł a u naglaka 1170zł bo się pytałem na Agro show tu masz link do tej Agro mil

 

Nowa plastikowa maska maski c-360 zetor nowoĹÄ (746327206) - Aukcje internetowe Allegro

 

a ja maskę będę zakładał do c330 wiec jak coś to zdam relacje

 

tak tu dzwoniłem - właśnie taka maska mi najbardziej "pasuje" - poprosiłem o zdjęcie środka bo facet przez telefon mi mowił ze to jest "tradycyjny" kokpit a na aukcji napisał ze zmieniony - i teraz nie wiem w jakim zakresie zmieniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

Trudno mi powiedzieć bo nie mam C-330.Ja go zamontowałem na starą maskę tą metalową tylko zdemontowałem przód od starej i trzeba było wyciąć otwór aby bezpieczniki z okablowaniem się zmieściły.


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer21    1

u mojej 60-tki powoli blachy wysiadają i chciałbym cały komplet kupić od naglaka,mógłby mi ktoś podać w przybliżeniu koszt takiej operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djvtec    0

witam :rolleyes: jak kolega wyzej mam problemy z blachami oraz chciałbym poprawić komfort w starej kabinie marki KOJA. Możecie mi powiedziec jak takie rzeczy można zdziałać samemu?? chodzi mi głównie o wyciszenie tej budy, bo bez sluchawek stoperow to tam nie idzie wytrzymać :D mile widziane fotki :) z gory dzieki i pozdrawiam :)


Ursus C-360
Ursus 3512
New Holland TD80D to mój tabor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

tak poczytałem i w sumie to nie wiem czy dobrze ze sprzedałem swoją kabinę, jak czytam że wiara w słuchawkach jeździ bo głośno. ja zastanawiam się nad kabiną od szyszki szeroka gruby dach otwierane szyby boczne światła gośc powiedział mi 3400 brutto. naglak w tym samym wyposażeniu tyle że bez elektryki 3650 brutto. co byście wybrali (ma ktoś może wymiary szerokiej szyszki?)

 

 

panowie szukam samego kokpitu do 60 tego metalowego do metalowej maski otwieranej do przodu bo niby tylko z maską sprzedają.


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekvet    11

Więc tak ja mam 60tke z kabiną NAGLAKa . Przed tem miałem zwykła puszkę . Zanim ja kupilismy zastanawialismy sie nad innymi firmami ale NAGLAK wygrał i naprawde nie żałuje :D polecam foty w mojej galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matelusz    2

bartekvet,masz zamiar kiedys zdjąc tą tandetna plandeke przy kabinie i założyc cos innego,szczelniejszego? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Bonex157
      Cześć,
      Chcialbym sie zapytać Was ile waży kabina puszka/orzeszek z szybami i bez
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez klamka4
      Witam pisze w imieniu kolegi bo ma taki problem. 
      C360 jak jest zimny to odpala a jak ciepły to mie odpala i nie można wałem przekręcić. A jak odpali gdy jest zimny to strasz nie kopci i kontrolki się świeca. Pomoże ktoś z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj