tomb2

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pronarek    2

mam dylemat dotyczący kabiny znajomy zaoferował mi kabine za 2800 z transportem i mówi ze nie jest wcale gorsza od Naglaka heh a do tej pory cały czas myslałem o naglaku i teraz nie wiem co wziąsc czy zaoszczędzic te 300 zł czy moze lepiej kupic naglaka ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Jak masz mozliwosc to bierz tanszą one niczym innym się nireuzniął oprocz nazwą firmy i gruboscią dachu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ostatnio jak byłem w Agromie, to właśnie przywieźli nową kabinę od Naglaka do C-360. Chcieli za nią ponad 4 tysiaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2
Jak masz mozliwosc to bierz tanszą one niczym innym się nireuzniął oprocz nazwą firmy i gruboscią dachu ;)

 

 

 

to dlaczego Ty na 55-tke wziołes naglaka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Najpierw chciałem firmy "koja" bo była ładniejsza pojechalismy go grene pytalismy sie to pokazali nam taką jak my mamy powiedzieli, ze tamtej koji niemozna zamowic i zamówilisy tą ,nawet niewiedziałem jaka to firma tej kabiny bedzie dopiero jak przywiezli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

tak

 

 

P.S jak ktos chce jakies inf. na temat tej kabinki to odpowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Pozyjemy zobaczymy u mnie beda w przyszlym tygodniu zaklada UBRaNko Naglaka tylko Boze zeslij aparat ;)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ojcem zastanawiamy się nad kupnem kabiny do naszej C-360. Jakiego producenta wybrać. Na co zwracać uwagę itp. Z góry dzieki za wszystkie informacje.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ja bym wziął kabinę z Naglaka bo ma z tyłu zabudowę na ramiona a nie zwykłą palndeczkę, i się do niej tak nie kurzy widziałem i się przejechałem nawet dosyć cicho i jest ale Zetor to nie będzie. Ja bym wziął z Naglaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

Ja bym proponował kabine firmy P.W. Bartesko z Koźmina Wielkopolskiego. W marcu 2007 dałem za nia 2900zł bez oświetlenia i faktury VAT. Posiada tapicerowany dach i błotniki. Jest szersza od normalnych o 15 cm i dłuższa o 18 cm. Na wyposażeniu aby są lusterka i instalacja elektryczna. Nie jest to ZETOR ale o wiele lepsza i przyjemniejsza jazda niż w SOKOLCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza od Naglaka z Kożmina Wielkopolskiego normalnie lepiej jak w JD hehe ;):):):):):):):)


27.8.2007-27.8.2010 - 3 lata na Agrofoto
Mam na sprzedaż:
-korpus do Ibisa XXL, 2002r, stan idealny, 2 tys. zł
-rozsiewacz nawozu z Brzegu, 1989r, stan dobry troche podrdzewiały, 600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Nie gniewajcie się ale te nowe maski,błotniki i kabina są do d**y.Nie ma to jak stare,metalowe kształty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nom masz rację, ja miałem kupować tez maskę ale jak ma tle kosztować nawet ta oryginalna, to swoją C-360 odmalowałem i wygląda jak nówka :D Tyle, żeby była jakaś kabinkę i byłoby super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

dobra maska to nie oryginał lepsza będzie ścięta zamiast tego ryja dlugigo który tylko ogranicza widoczność .

Jeden to nawet sam wyspawal taką maskę na wzór 80 i tylne blotniki też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

Nigdy jeszcze nie widziałem takiej kabiny na żywo, chociarz muszę przyznać ze wygląda nieźle ale cena pewnie też jest niezła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipo    15

witam...

a czy kabina do 60-tki bez tura rózni sie czyms do 60-tki z turem???

prosze o szybkaą odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Bonex157
      Cześć,
      Chcialbym sie zapytać Was ile waży kabina puszka/orzeszek z szybami i bez
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez klamka4
      Witam pisze w imieniu kolegi bo ma taki problem. 
      C360 jak jest zimny to odpala a jak ciepły to mie odpala i nie można wałem przekręcić. A jak odpali gdy jest zimny to strasz nie kopci i kontrolki się świeca. Pomoże ktoś z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj