tomb2

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie?

Polecane posty

Ursusc385    1562

Roleta przeciwsłoneczna jest tak jak w zwykłej kabinie mocowana, tylko ja akurat u siebie ściągnąłem ją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dany9587    6

Wytłumacz mi jeszcze jedno dlaczego w twojej c-355 ktora sprzedałes kabina była osadzona nizej a w c-360 wyzej od czego to zalezy?

A ta polka z jakiego materiału jest zrobiona? metal,tworzywo? chciałbym zrobic nawiewy jak w zetorze i tak sie zastanawiam czy nie lepiej mi bedzie od podstaw robic niz pozniej nie daj boże w metalowej tej polce wycinac :)

Edytowano przez Dany9587

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Kabina w c-355 jak i w c-360 jest osadzona tak samo ;) Na początku ta nowa kabina była osadzona wyżej ze względu na mocowania od tura ;) Po przerobieniu mocowań tak jak powinno być, były zamocowane tak samo ;) Półka jest z blachy i oklejona materiałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dany9587    6

No ok. Mimo tych 60zł za polke zrezygnuje jednak z niej. Duzo roboty przy tym metalu bym miał.

Edytowano przez Dany9587

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominogx    1

-- połączono --

 

Witam, jaka kabina była by lepsza do c360-3p sokółka czy koja?Chodzi mi o wygode, komfort i szczelnosc. Dodam że bede miał orginalne błotniki. Orientowałem sie że koje jeszcze produkują a sokółki nowej nie widziałem.

Edytowano przez Marcin91
dublowanie tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
archi106    11

Od szyszki z Koźmina sobie weź z blotnikami szczelna wytapicerowana

Edytowano przez Marcin91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fento    4

Zamówiłem do 360-3P taką kabinę jak poniżej - wyrób Naglaka. Czy ma ktoś 100% pewność że podejdą tu opony 16.9-28 ? Nie wszystkie kabiny mają wystarczającą ilość miejsca na taką oponę przy tym czarnym nadkolu przy drzwiach. Przy poprzedniej kabinie miałem 16.9 i nie chciałbym wracać do 14.9-28.

gallery_101434_49_154995.jpg

Edytowano przez fento

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominogx    1

niestety interesuje mnie tylko koja albo sokółka, i chce orginalne błotniki. Obeznie mam kabine koźmin ale jest za niska dla mnie. Jak radzicie szukać nowej koji czy bawic sie z używana sokółka która ciezko dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2701    2

Czemu produceńci nowych kabin nie zobią zabudowy nad podnośnikiem tylko stosują jakieś tandetne plandeczki....wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2701    2

Tak sobie myślę ze nowe kabiny za 3-4 tys powinny takową zabudowę posiadać.Producent chwali sie bajerami a nie dodaje prostej scianki z szybką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominogx    1

Ja prawdopodobnie zdecyduje sie na koje, bo słyszałem że wygodniejsza. Tylko najpierw trzeba koźmina sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

kabina Bratesko, jak dobrze widze, poszukaj opini wczesniej w temacie


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

To nie jest Bartesko !!! Tylko Szyszka dokładnie chyba z zakładu Pana Zbigniewa Szyszki http://www.szyszka.itime.pl/oferta.html

Co do pytania czy warto powiem Ci tak uważam ze za tą cenę warto tylko nie zamawiaj u Goli tylko jak już to prosto z firmy albo od Rejka http://www.kabinyrejek.za.pl/ myślę ze bedzie taniej chociaż spróbuj u wszystkich i negocjuj :) Ogólnie wiadomo ze podział kabin jest prosty nr 1 to Koja i Naglak pózniej Szyszki ( Teresa Szyszka i Zbigniew Szyszka) i daleko w tyle Bartesko wiem bo niestety miałem okazję poznać te kabiny a ludzie co je kupują i chwalą to chyba całe życie w "puszce" jeździli a nigdy w czymś lepszym nawet nie siedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek44    4

@uglibugli już zamówiłem pełną opcję z zabudową tylną wyniesie 3900 czekać trzeba jak powiedział od 2 do 4 tygodni ale zapewniano mnie że 2 tygodnie i powinna być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fliegl    22

Nie wiem czy dobrze zrobiłeś,spodobały ci się chyba te uchylne szyby.

Lepszym zakupem była by Koja,duża lepsza jakość wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek44    4

Zobaczy się czy dobry zakup aby drzwi nie odpadły i reszta gratów to nie będzie tak źle :) Już nie trzeba będzie w berecie jeździć w pole :) Postaram się wydać szczerą opinię na temat tej o to kabiny niech tylko dorwę ją w swoje ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

Myślę ze nie będzie źle ;) i tak najgorszym wyborem jest Bartesko i jeszcze tańsze "zamienniki" kabin chociaż kiedyś będąc w Koźminie w innym celu (potrzebowałem dokupić rury do dmuchawy) oglądałem kabiny z SZM koźmin i też były bardzo fajne ale i tak po drodze wjechałem do faceta który miał w ogródku wystawioną jedną kabinę bo produkował je w "stodole" i powiem wam ze cenowo było jak Naglak ale jakość porównywalna do kabin montowanych na ciągnikach w fabryce bo nawet głupie zamki w drzwiach działały jak w przysłowiowej "osobówce" Niestety nie mam żadnego namiaru na tego faceta ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

Witam

jakiego producenta polecacie kupic maskę i tylne błotniki, jak najbardziej zbliżone wyglądem do oryginału. Różne słyszałem juz opinie o nowych, że wykonane z blachy grubości bibuły, mocowania, otwory różnią się znacznie w dwóch niby identycznych produktach, mało tego wymiary błotników potrafią różnić sie o kilka cm.


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Bonex157
      Cześć,
      Chcialbym sie zapytać Was ile waży kabina puszka/orzeszek z szybami i bez
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez klamka4
      Witam pisze w imieniu kolegi bo ma taki problem. 
      C360 jak jest zimny to odpala a jak ciepły to mie odpala i nie można wałem przekręcić. A jak odpali gdy jest zimny to strasz nie kopci i kontrolki się świeca. Pomoże ktoś z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj