tomb2

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie?

Polecane posty

Adrian40stka    28

Witam poszukuję wymiarów kabin do 60 tki chodzi mi głownie o kabinę Koja, Sokółka ewentualnie nowszych kabin takich jak Gola,Naglak lub Rejek.

A i czy pasowała by kabina koja np z c330 lub z ursus 3512/2812 MF 255 na 60 tkę Z góry Dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris1976    48

Panowie,gdzie kupie kabinę do major ,zetor 3011 ciągnik tak wygląda. Oczywiście to nie moje zdjęcie tylko poglądowe

 

11393593_2_644x461_zetor-3011-majorek-major-po-kapitalce-dodaj-zdjecia.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

no to teraz mnie rozbawiłeś ;) chociaż nigdy nie wolno mówić nigdy :D w końcu te kabiny były takie super ze może i ktoś je produkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odradzam kabiny wyprodukowane przez firmę gola. W zeszłym roku kupiłem kabine do C -360 wersja pszerzona z drzwiami na koło, uchylane boczne szyby, półka na radio, szyberdach. Lista usterek: szyby boczne nie są szczelne i przeciekają, podobnie jak szyba tylna. Ułożenie uszczelek pozostawia wiele do życzenia. Szyberdach gdy jest otwarty wpada w takie wibracje że jest głśniejszy od silnika. Przewody instalacji elektrycznej są poprzeciąganebyle jak, a co gorsze nie zabezpieczone żadnym bezpiecznikiem. Kabina pomalowana jest jedynie z zewnątrz, przy montarzu radia okazało się że cała półka to pordzewiała blacha. Powłoka lakiernicza takrze nie jest najlepsza. Cena jednak nie jest wygórowana 3850zł brutto. Nie polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

Gola nie produkuję kabin tylko nimi handluje wiec wiesz opinia słaba zobacz na tabliczce jakiego producenta masz kabinę i wtedy pisz opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

@Kris1976 chcesz kupic kabine jak na zdjeciu czy kwadratowa ?

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris1976    48

Nowa kabine z błotnikami taka jak na zdjeciu to oferta firmy Naglak ale on juz nie produkuje kabin do tych modeli

 

 

Majorek-1.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

No to w takim razie sorry za błąd ;) myslałem ze jesteś jakiś koneser i szukasz oryginału :)

A poprostu od c-360 nie dopasujesz ??? z tego co podejrzewam to majorek ma takie same korpusy jak 60-tka ;) Pewny nie jestem ale sąsiad ma na majorku kabinę od 60-tki i nie słyszałem zeby coś przerabiał ;) Wydaję mi się ze tu też jest na nim kabina od 60-tki

http://www.youtube.com/watch?v=wsxmYa3AckI

Edytowano przez uglibugli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

tez mi sie wydaje, ze tyl jest taki sam jak w 360


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Areek2    0

To mój pierwszy post, więc witam wszystkich forumowiczów ;)

Na lato planuję remoncik wizualny mojej C-360 3P.

Ogólnie nie jest źle, jednak przydałoby się odświeżyć maszynę.

Mam kabinę jak w C-362

1.jpg

Jednak ze zwykłą maską. Ta w C-362 bardzo mi się podoba. Zapewne jest mniejsza niż w C-385.

Znalazłem coś takiego:

16.jpg?screen

Widziałem, że kilku użytkowników forum je montowało. Są dobrej jakości? Blacha gruba? Nie rdzewieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hektor2040    1

Koledzy zakupiłem kabine czeska ale ta robiona z rury okrągłej a nie kwadrat. Bede miał ja zamiar montować w poniedziałek mógłby ktoś podrzucić jakies fotki jak maja byc przykrecone mocowania z przodu bo nie mam gdzie zobaczyć. Mój meil hektor2040@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Co do maski dwa posty wyżej to jest ona solidna,blacha jest grubsza od tej oryginalnej C-360 i wszystko ładnie pasuje tylko że jej wygląd nie każdy akceptuje.

 

Mocowanie kabiny czeskiej wygląda tak:

 

IMG83672J_nqqaqhx.JPG


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hektor2040    1

Ma ktoś może jeszcze jakies zdjecia z bliska jak blachy te z przodu sa zakręcone do korpusu

Edytowano przez hektor2040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian40stka    28

A kto mi powie czy np kabina koji albo firmy gola czy naglaka które są montowane na 30 stki będą pasować na 60 tkę nie chodzi mi o mocowanie jej do korpusu ciągnika tylko jak będzie leżeć na błotnikach czy przestrzeń na maskę zbiornik paliwa będzie pasować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Błotniki mają inne skosy i są większe ,maska też jest szersza , mocowania też trzeba przerabiać , ale założyć po przeróbkach na pewno się da , u mnie we wsi sąsiad ma na c360 kabinę od c330, producenta nie znam , jakiś rzemieślnik

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dany9587    6

Witam. Czy ktos z was posiada połke na radio w poszerzanej kabinie do c-360 produkcji naglak ? Własnie zlozylem zamowienie ale zastanawia mnie jak wyglada tam mocowanie tej polki(w plastikowej wersji dach jest nie otwierany bo zamiast tego jest tam szyber ale tu nie wiem jak oni montuja) moze bym sie skusił jeszcze na ta opcje jak bym widzial jakies zdjecie pogladowe... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dany9587    6

Dzieki Pawle. Jesli dobrze kojarze to tą kabine masz na c-360 ktora zostawiles. W c-355 miales bez i zamiast lap do podnoszenia dachu były dwie kulki. Jak oceniasz (w koncu uzytkowałes obydwie :) ) ktore rozwiazanie lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Obydwa rozwiązania są dobre ;) W obu przypadkach dobrze trzyma :) Miałem jeszcze kabinę szyszki i było podobne otwieranie dachu co w tej nowej kabinie z półką, tylko tam inaczej odległości otworów były porobione i dach sam sie zamykał ;/ W Naglaku jest wszystko dopasowane, i jest elegancko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dany9587    6

A powiedz mi gdzie jest roletka przeciwsloneczna? nie daja jak z polka na radio zamawiasz czy dostales oddzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Bonex157
      Cześć,
      Chcialbym sie zapytać Was ile waży kabina puszka/orzeszek z szybami i bez
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez klamka4
      Witam pisze w imieniu kolegi bo ma taki problem. 
      C360 jak jest zimny to odpala a jak ciepły to mie odpala i nie można wałem przekręcić. A jak odpali gdy jest zimny to strasz nie kopci i kontrolki się świeca. Pomoże ktoś z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj