Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MarcinAG

wysokie ceny środków produkcji

Polecane posty

MarcinAG    0

Co sądzicie na temat kosztów środków produkcji? Wczoraj trafiłem na ciekawe badania Eurostatu. Piszą, że średnio przez 10 lat środki podrożały o 40%, a wartość sprzedaży plonów o 25%.

Więc różnica jest bardzo duża 15%, i gdzie tu polityka poprawy efektywności i wzrostu zysku w rolnictwie????

a8185    25

ładu nie dojdziesz. :( Powiem ci wiecej bo bedzie jeszcze gorzej. pasze znowu idą w góre wczoraj widziałem nowe cenniki :wacko: a mleko pewnei znowu w dół ;[ I jak ma byc dobrze w tym kraju :huh:

Wiadomość z agroFakt.pl

MarcinAG    0

Myślę, że tendencja będzie utrzymana drogie środki, drogi olej napędowy, droga energia....

Współczesne rolnictwo czeka trudny okres, dziś już nie wystarczy znać się na produkcji rolnej, trzeba być zaopatrzeniowcem, handlowcem, księgowym...

Zresztą rolnicy, których spotykam na co dzien narzekają i na wysokie ceny i na dużą ilość czasu, którą muszą poświęcać na robienie zakupów środków, zwłaszcza negocjacje cen. Jak pokazujemy im możliwości naszej platformy handlowej to najpierw są zdziwieni i podchodzą do tematu ostrożnie, ale jak oszczędzają pierwsze pieniądze i czas to wtedy jest już zupełnie inaczej.

Co by nie pisać i mówić to coraz trudniej się gospodaruje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować