Mattti

Samochód dla ROLNIKA [Połączone]

Polecane posty

bratrolnika    28740

A no tak, bo ty masz polifta, sugerowałem się tym że znajomy w pracy ma też Focusa 2 i ostatnio żarówkę zmieniał, tyle że on ma przedlifta 

Dzięki za wytłumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ale nie każdy polift ma led, co też wysłałem ci w linkach 2 aukcje z polifta. Ledy w focusie mk2fl to rzadkość nie wiem czy dopłata była tak duża czy co, ale dosłownie znajść ledy w mk2fl to mega rzadkość, tak samo jak soczewkowe lampy z przodu. Choć te już chyba szybciej się znajdzie :D mój egzemplarz, ma jeszcze nagłośnienie sony, fabrycznie przyciemniane szyby tylne, obniżony zawias, grzanie tyłka, multifuncja, tempomat, podłokietnik, kimatronic 2 strefowy, połskórzane siedzenia, komputer, czujnik desczu, pokładowy (abs czy centralka z pilota) to już standard :D ciekawe jest że w nocy podświetlają się zegary z automatu zanim światła zdążę włączyć, mogę kierownice ustawić w trybie sport, komfort i normalny)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

Bogato doposażony, ale pewnie i wyraznie droższy od zwykłego. Choć też wolę kupić trochę starszy a wyposażony, jak dwa lata młodszy i szyby na korbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
Dnia 27.04.2018 o 20:51, dabaz napisał:

115 km podają w umowie. Ja szybko nie jeżdżę. Mam rodzinę.

i jak się spisuje?
Ja w wakacje wziąłem dustera 1,5dci 110KM (nam te dci tyle że słabsze w loganie) w wersji comfort (prestige trza byłoby zamawiać i byłby z adblue).  Obdzwoniłem kilku dealerów i niektórzy mieli na placu.
Ogólnie nie narzekam na razie choć nie wiem po co oni sprzedają wersję 90KM w dieslu jak tym nie bardzo idzie wyprzedzać (jeździłem). Sam się zastanawiam na zawirusowaniem do 130KM.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@bratrolnikato jest 2008 rok wbrew pozorom nie był drogi 15tysi tylko dałem, ale wyszło o co chodzi (bierze olej) wada 1.8 durateców szykuje się tu wymiana pierscieni olejowych bo się zapiekły, tam się za bardzo nie przejmuje naprawa nie jest kosmicznie droga a się zrobi i ma się super furkę :D w tej cenie ciężko coś lepszego kupić focusa idzie kupić max 2010 ale jak pisałeś bieda :D corse czy punto evo uszczelił bym pewnie 2010-2012 ale bieda i z małym silnikiem. zresztą gabaryty też nie te, ale na nich to mi nie zależało :D 

poważnie chciałem corse d gsi 1.6turbo ale do 15tysi nie umiałem znajść a grande punto, 1.4 t-jet jakoś nie umiałem znajść w ładnym stanie na full opcji, pozatym byłby chyba starszy jak 2008 :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziewczynie bede szukal i nie wiem czy grande z t-jetem czy cos oszczednego jej kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

Takie grande z t-jetem chodzi mi po głowie, może w przyszłym roku...

sam się rozglądałem, znajomy się rozglądał, fajne autko ale albo bite albo klepane ;(

  • Thanks 1

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ogarnac uturbiona benzyne w takim aucie to wyzwanie ktore nie zdaja nasi zachodni sasiedzi stad polowa po kolizji xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Taki duster 4x4 fajna sprawa tylko części drogie i sporo patentów na zwiększenie kosztów napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740
52 minuty temu, Nikita_Bennet napisał:

sam się rozglądałem, znajomy się rozglądał, fajne autko ale albo bite albo klepane ;(

Bo większość że Szwajcarii, a z tamtad podobno tylko takie.... A szkoda, bo wygląda fajne. Będzie ciężko znaleźć inna turbo benzynę w rozsądnych pieniądzach, bez wad fabrycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wierny nadal hondzie ;) takie posrednie auto ala terenowe poki co jak dla mnie idealne ;) marzenie to miec crv Nowa a do roboty rasową terenowke czyli jeepa

20181113_081143.jpg


KPZ '' Zetor Team '' Sekretarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680
3 minuty temu, zetor10145turbo95 napisał:

Ja jestem wierny nadal hondzie ;) takie posrednie auto ala terenowe poki co jak dla mnie idealne ;) marzenie to miec crv Nowa a do roboty rasową terenowke czyli jeepa

20181113_081143.jpg

jaki mas zw niej uciag na haku?

przyczepa jakie dmc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740
4 minuty temu, zetor10145turbo95 napisał:

Ja jestem wierny nadal hondzie ;) takie posrednie auto ala terenowe poki co jak dla mnie idealne ;) marzenie to miec crv Nowa a do roboty rasową terenowke czyli jeepa

20181113_081143.jpg

Jakoś nie mogę się do japoncow przekonać, wiem że dobre, wiem że chwalą, a jakoś mi z nimi nie po drodze

2 minuty temu, Mich9 napisał:

Jak auto dla prawdziwego rolnika to tylko passat b5 1,9 tdi :)

Mam dwa TDI, tyle że w mniejszych modelach, ale teraz za krótkie trasy robię żeby je trzymać. Dlatego po 10 latach jazdy dieslem chce się z powrotem przesiąść na benzynę, tyle że w zwykłych wolnossących brak mi momentu na dole, które są w dieslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

gadasz

mam mitasubiszi sprzęt nie do zajebania co to najeździło co naciągało to tylko aby paliwo lać i olej  zmieniać jak sie przypomni

mam też hujdaja santa fe w dieslu  ale zbyt krótko żeby go ocenić na tą chwilę wiem jedno pali wiecej od mitasubiszi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740
11 godzin temu, soltys48 napisał:

gadasz

mam mitasubiszi sprzęt nie do zajebania co to najeździło co naciągało to tylko aby paliwo lać i olej  zmieniać jak sie przypomni

mam też hujdaja santa fe w dieslu  ale zbyt krótko żeby go ocenić na tą chwilę wiem jedno pali wiecej od mitasubiszi;)

Ale przecież ja wiem że japońce są w porządku, tyle że mi jakoś nie podchodzą, co zaczynam oglądać ogłoszenia to jakoś je omijam, nawet nie wchodzę zobaczyć

A Hyundaia to od Tomka chyba na zgapiles, on chyba też takiego ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
12 godzin temu, jahooo napisał:

Taki duster 4x4 fajna sprawa tylko części drogie i sporo patentów na zwiększenie kosztów napraw.

mam 4x2, raczej auto tanie i proste poza elektroniką, mam logana i części nie są drogie i niezbyt się psuje. Liczę że dusterek też nie będzie się psuł ale nie jeżdżę po koleinach.

12 godzin temu, bratrolnika napisał:

Bo większość że Szwajcarii, a z tamtad podobno tylko takie.... A szkoda, bo wygląda fajne. Będzie ciężko znaleźć inna turbo benzynę w rozsądnych pieniądzach, bez wad fabrycznych

niestety możesz mieć rację, ale jak znajdziesz w dobrym stanie to frajda jest z jazdy. Sam rozglądałem się za TIPO 1,4Tjet, no i ta jednostka jest w którejś astrze.

  • Like 1

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

Z Oplem również mi nie po drodze... Ostatnie 10 lat jeździłem tylko VW w dieslu, ciężko będzie się na coś innego przestawić. A będzie chyba trzeba, bo VW nie ma fajnych żwawych turbo-benzyn bez fabrycznych defektów, pierwsze 1.4 TSI to wszyscy wiedzą jakie są, a 2.0tfsi w Golfie V podobno też cudowne nie jest, a dodajmy że piątka z takim silnikiem kosztuje drugie tyle co zwykle 1.6 cz TDI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Niestety części  eksploatacyjne do dustera są relatywnie drogie i nie ma zbyt wielu zamiennikow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680
5 godzin temu, bratrolnika napisał:

Ale przecież ja wiem że japońce są w porządku, tyle że mi jakoś nie podchodzą, co zaczynam oglądać ogłoszenia to jakoś je omijam, nawet nie wchodzę zobaczyć

A Hyundaia to od Tomka chyba na zgapiles, on chyba też takiego ma

Tak jego opinią się kierowałem jak szukałem swojego

Ż tym że jego jest w benzynie a mój klekot 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez AroniowyLiść
      Jako, że w wątku o Rolnikach Podlasie rozwinął się temat poboczny o motocyklach, to tutaj w hyde parku zakładam nowy wątek, bo tam nam zaraz admin posprząta offtopic  
      Zapraszam do udzielania się wszystkich motocyklistów w tym wątku, może jakieś wspólne latanie, albo spotkanie forumowych motocyklistów by się udało ogarnąć
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj