Skocz do zawartości
Mattti

Samochód dla ROLNIKA [Połączone]

Polecane posty

mój błąd macie racje wysokiego ciśnienia są tłoczkowe, a zębate są ale niskiego wstępne podające paliwo z baku, zasugerowałem się pompa z sprintera a tam jest zblokowana jedna z drugą

katter    2

Mam niemiły zapach w aucie. Poprzedni właściciel najwidoczniej nie dbał o te sprawy. Jak pozbyć się zapachu tytoniu itd? Pranie tapicerki? Jakich zapachów używać, aby nie były zbyt intensywne i nie bolała od nich głowa?

Thomas2135    1214

Znajdź profesjonalną firmę czyszcząca wnętrza aut. Oni wkroczą z odpowiednią chemią i myciem parowym, które powinno zmniejszyć smród. Nie masz wilgoci w samochodzie pod wykładzinami? Szyby parują?

katter    2

No już umówiłem się na czyszczenie tapicerki z gościem, którym a profesjonalny sprzęt. Będzie to kosztowało około 150 zł. Powiedział też że po takim czyszczeniu i wysuszeniu dobrze jest zainwestować w jakieś zapachy np Ambi Pur. Czyli takie zapachy jak te tutaj: http://www.motochemia.pl/kosmetyki-samochodowe-zapachy-samochodowe-c-41_54.html

bratrolnika    1889

Taaa, chyba takiego co jeszcze w kunia robi i do miasta na rowerze 15km jedzie raz na miesiąc po zakupy. Taki żuczek teraz to jedynie do stodoły na 20lat i czekać aż praw zabytku i ceny 10x takiej nabierze

mtz82r96    4

Co sądzicie o Suzuki Ignis benzyna silnik 1,3 z okolic 2006 r.? Jak z awaryjnością, cenami części i ich dostępnością? Ile za takiego można dać, aby nie przepłacić? Czy może jednak szukać czegoś innego?

bratrolnika    1889

Znajomy z pracy ma, tyle że 1.5+LPG, i ten silnik jest ok, mniejszy wydaje się być za slaby. Części znajdziesz wszędzie, blacharsko z używek w rozsądnych jeszcze cenach, co do awaryjności to miał jakiś problem ze skrzynią, i to uderzyło po kieszeni, poza tym bez uwag

pawel885    380

Podwyższona, mała osobówka, kup sobie Grand Vitarę jak chcesz normalnie jeździć i wyglądać

hubertuss    492

Wyglądać? Typowe podejście niestety wciąż jeszcze wielu Polaków. Nie ważne jak byle wyglądać.Rozumiem, że ewentualną różnicę w budżecie też mu z tą radą dołożysz.

pawel885    380

Dla mnie możesz jeździć mini czy fordem ka jak wygląd nie ma znaczenia, tak się składa że w moich stronach ignis to ulubione auto emerytów, nie widziałem w nim nikogo poniżej 50-tki. 

staszek131415    2036

Wyglądać? Typowe podejście niestety wciąż jeszcze wielu Polaków. Nie ważne jak byle wyglądać.Rozumiem, że ewentualną różnicę w budżecie też mu z tą radą dołożysz.

Właśnie pierwszy raz przyznam Ci rację auto przede wszystkim powinno być praktyczne

bratrolnika    1889

Jeśli pyta akurat o taki model to pewnie taki już sobie wybrał i teraz zbiera opinie, i nie chce żeby mu co innego polecać. Nie każdy musi mieć suva, terenowke czy też limuzynę. Wiele osób szuka właśnie małego samochodu, który wszedzie się zmieści, mało spali, i nie będzie potrzebował silnika 2 litry i 150KM żeby jako tako jechał

tola27    9

Może tu mi ktoś odpowie.Co sądzicie o hyundaiu sonacie w dizlu.Chciałabym wiedzieć jak z awaryjnością i blachą.

Thomas2135    1214

Nie przeszkadza Ci, że końcówa haka jest przykręcana na śruby? Nie lepiej coś z szybkim demontażem czy to zbędny bajer i mniej wytrzymały? Po co w ogóle odkrecana kula?

mariuszd93    489

Tylko taki  wyskakuje,  jak  wpisuje model auta  do którego szukam , więc  wybór ograniczony...

w  innym  aucie  tez mam odkręcany ... chociaż nigdy go nie odkręcałem , ale  wytrzymuje bez problemu.

W nowych  hakach musi  byc możliwość demontażu kuli , jak nie  ciągniesz przyczepki -hak  powinien  być  zdemontowany .Podobno  istnieje  taki przepis , ale  na  terenie kraju nikt sie o to nie  czepia .Przy  przekraczaniu  granicy  podobno jest  to  wymagane ...

Wojtek026    9

Zbliża się koniec roku, a wiec czas w którym wiele salonów motoryzacyjnych decyduje się na całkiem przyjemne przeceny. Mówię tutaj zarówno o autach budżetowych jak Opel Corsa, Skody jak i średniej klasy - nawet z te z technologią hybrydową jak Toyota Auris czy Toyota Rav4. Z tego o wiem, to technologia hybrydowa w Toyotach sprawuje się najlepiej - słynne  Prius i pozytywne opinie jakie zbierają. Ale wracając do bardziej aktualnych modeli, wrzucam cennik + specyfikację:

Auris: https://www.toyota.pl/new-cars/auris/index.json

Rav4: http://www.toyota.anwa.eu/new-cars/rav4/nowy-rav4.json

Corolla: http://www.toyota.anwa.eu/new-cars/corolla/index.json

fajnie a niech reklamuje, ale konkretnie auris mi się podoba, może ktoś ma taki model i coś więcej by napisał :)

ewentualnie fiat 500x

Thomas2135    1214

Koledzy jak teraz wygląda kupno i rejestracja auta sprowadzanego? Ile to teraz kosztuje? Przykładowo chciałbym pojechać i obejrzeć ten samochód. 

http://otomoto.pl/oferta/hyundai-santa-fe-2-4sliczne-z-niemiecskoryczarnejak-nowetylko-zobaczoryginal-ID6yF8E7.html#7fd0a17318

Wiem wypicowany, ale zobaczyć można. Zapomniałem dokładnie zapytać a facet też niezbyt rozmowny, napisał OPŁACONA a jak zapytałem to akcyza do opłacenia ale przegląd zrobiony. Facet twierdzi, że można wracać na tych tablicach do domu. Mówił prawdę i można na nich wracać. Resztę dokumentów ja załatwiam czy on może to przygotować za mnie?

bratrolnika    1889

Gostynin to takie lokalne zagłębie handlarzy, szkoda twojej jazdy, najczęściej nie pozwolą ci wsiąść za kierownicę zanim umowy nie podpiszesz, wcześniej to możesz zostać przewieziony na fotelu pasażera, kierowca pan handlarz, a droga prosta jak stół

a to że możesz wracać na kołach to wygląda tak: wystawią ci ubezpieczenie na miesiąc, samochód niby ma swoje tablice, i możesz jechać, tylko spokojnie żeby nikt cię nie złapał, bo samochód polskiego przeglądu nie ma, a więc do ruchu nie jest dopuszczony, wiec możesz wrócić na lawecie i z mandatem

Edytowano przez bratrolnika

pawel885    380

Jak samochód jest dobry to ma ważny tuv który jest honorowany w PL, skoro robił przegląd w PL to nie miał tuv-u, czyli coś z nim nie tak po mojemu - korozja, powypadkowy itp

pawel885    380

Jeszcze nie dawno honorowali tuv, przecież to by była czysta kpina jak by nie honorowali, tam wycofują 10 letnie auta przez korozję albo po stłuczce a u nas te same auta jeszcze 20 lat jeżdżą 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mariuszd93
      Nie  można  otworzyć  starego  tematu  to  pora  założyć  nowy ......
      Kolejny  unikat  ,  ładna  trzeba  przyznać 
      http://olx.pl/oferta/oryginalna-przyczepa-d47-CID757-ID98Mc1.html#3b22e70b7e

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.
    • Przez magik503
      Hej
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=152997173
      Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
      Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?